Komentari na vest

Sve ili ništa: Noć odluke za Zmajeve

B

Barbarez

pre oko 1 sat

Podseća na Stankelu ali bez tetovaža

Luka Kovijanic

pre oko 1 sat

ako ne odjeljaju ove pacere sad kad ce?
I

Imaju srece

pre oko 2 sata

Sto prolazi 3 iz grupe i sto imaju laganu grupu. Igra gora od nase za vreme Piksija
В

Више су

pre oko 1 sat

Напаљени због самог пласмана и због песме ај фром боснија коју чуло пуно људи на свету, па на тим крилима еуфорије играју, али тим и игра чиста 0