Komentari na vest

Tio konačno dobio ugovor, ali Senegalci i dalje probleme kriju pod tepihom

F

FS ime zemlje

pre oko 1 sat

Ne znam sto me ovo podseca na neki savez ovde iz okruzenja, bese li Srbija?! Bitno da clanovi saveza uzivaju, jer oni su zasluzeni za taj uspeh, da nije njih, ne bi igraci nikoga pobedili, realno, zar ne?! A i sto da se trose pare na hranu i gluposti na igrace, vazno je ucestvovati, igraci da budu zahvalni sto im je savez uopste ppatio i taj hotel, mogli su samo ovi iz saveza da dodju a igraci preko tva da gledaju.. Cuj traze osvojen novac i uslove da se takmice, koja drskost...