Komentari na vest

Zašto je dosuđen ofsajd koji je uništio snove Iranaca

H

Hyypia

pre 31 minuta

Kakvo debilno pravilo. Kakve veze ima golman, gleda se poslednji igrač. Ovo veze sa životom nema. Pokrali Iran i ubili fudbal. Zato ga većina ni ne prati samo se proveri rezultat radi reda.

Radojkovic Milos

pre 32 minute

Namignuo domaćin da se izbace namerno

Sterlings Braunfels

pre 34 minute

Pravilo je tačno

Aleksandar Krezic

pre 34 minute

Која фора ја и даље не разумем!? Штета за Иран а сами су криви омашили пенал ово са варом ни сам не знам...

Milenko Mladjenovic

pre 41 minuta

I dalje mi nije jasno zašto je bio ofsajd ali ajde, pravila postoje valjda za sve
Г

Гост442

pre oko 1 sat

Искрено драже би ми било да гледам Србију, Израел, Грчку и Русију на СП, него Иран ил ефебих, ал оваквим глупостима се уништава фудбал. Најбоље да уведу рукометно правило да не може да се уђе у 16 метара па ко постигне гол постигне. Фудбал - још једна ствар упропаштено људском глупошћу.

Nemanja Simic

pre oko 1 sat

Bas steta za Iran.

[email protected]

pre oko 1 sat

Treba ukinuti ofsajd
Ђ

Ђомла

pre oko 1 sat

Живим за дан када ће се укинути офсајд у фудбалу. Толико неправде кроз историју (прије увођења ВАР). Пустите људе нека трче и дају голове.

[email protected]

pre oko 1 sat

Zalosno, sta reci. I pored svih gluposti koje su ih snasle ljudi dosli i igraju borese. Voleo bih da prodju kao treci dalje....

Aleksandar Virijevic

pre oko 1 sat

Nema sumnje da je bio Offiside i Var ovaj put radi posao.

Skorpion77777

pre oko 1 sat

opravdano....da bi izbacili iran
D

Djape45||

pre oko 1 sat

Gledam komentare na prethodnoj vesti sa utakmice i bruka i sramota šta pišu ljudi. Kao sportska nacija a ne znamo osnovna pravila najpopularnijeg sporta. I onda isti ti daju sebi za pravo da komentarišu trenere, igrače, klubove.
S

Slaba odbrana

pre 27 minuta

Djape45||-Pa što ti onda komentarišeš.Zvezdaško onvog koje se nikad ne buni kad je protivnik protiv Zvezde oštećen i ti ovde došao da pričaš o nekakvim pravilima.Kad ti odgovara praviš se slep,kad ne odgovara udri po svima.Ljudi više ne znaju šta je faul a kamoli ofsajd.Mesi umesto da dobije žuti ili crveni prodje bez kazne i nikom ništa,ceo svet gleda,poznaje koliko toliko pravila ali šta vredi kad ista ne važe za sve.Svira se kako kome odgovara,džaba var kad on radi samo po potrebi.

ledesma247

pre oko 1 sat

pa jeste ofsajd, ali ovo je bas nesrecno...

Valentina Kolar

pre oko 2 sata

Volela bih da Iran prođe dalje, ali šta će raditi kad dođu ovi jači protiv njih

[email protected]

pre 16 minuta

Šta raditi, obezbediti Iranu isti tretman kao svima. Neka odlučuju sportski kriterijumi, ne politički, i u takvim okolnostima neka signu onoliko daleko koliko zaslužuju. Nikom ništa ne treba pokloniti, ni oduzeti i neka pobedi ko na terenu to zasluži
A

Ahhahahahss

pre oko 2 sata

Ljudi danas ne znaju ni pravila igre a prave se pametni i prosudjuju, pošast društvenih mreža…
С

Сигуран сам

pre oko 2 sata

Да би исти офсајд судили и у полуфиналу против једне Немачке на пример. Зар не?
D

Djape45||

pre oko 1 sat

Šta je ljudi sa vama pa nije ovo faul pa da bude sudijska procena dal jeste ili nije, ovo je pravilo za koje svako ko prati fudbal zna ne može sudija da bira da li će da ga poštuje.
g

gfg

pre oko 1 sat

Pa naravno da bi svirali jer je u skladu sa pravilima fudbala, koje ti kao i bar 70% ljudi ne poznaje.
Z

Zola018

pre oko 2 sata

Zato što 75% sveta ne znaju pravila fudbala.
K

Komri

pre oko 2 sata

imaju cemu da se nadaju ali nisu se obrukali i s obzirom na sve svaka cast na ovome sto su odigrali
Z

Zato sto je

pre oko 2 sata

USA odlucila, Tramp je igrao X i Iran ne prolazi grupu.
V

Vanja991

pre oko 2 sata

Čist ofsajd, uvek se prati pretposlednji igrač, a poslednji ne mora da bude golman. Sve čisto kao suza.
P

Prdoje

pre oko 2 sata

Znači,ako sam dobro shvatio, najbolje da golman Egipta bude na 40 metara od svog gola. Onda će svaki napad Irana biti ofsajd. Možda vas ovi foliranti iz FIFE mogu ubediti u to, ali mene ne mogu.
N

Nenad1246

pre oko 2 sata

Kakve veze ima to gde je golman sa pravilom ofsajda? Položaj golmana uopšte nije bitan kod ofsajd pozicije. Bitan je položaj poslednja dva igrača ekipe koja se brani bez obzira koja su to dva igrača i koje pozicije u timu igraju.
T

Triger

pre oko 1 sat

Prvo nauči pravila, pa onda komentariši.
g

gfg

pre oko 1 sat

Pa neće biti svaki napad ofsajd i da golman bude u protivničkom šesnaestercu ako bar dva odbrambena budu najbliža svom golu. Je l' ti toliko teško da shvatiš? Pretpostavljam da tebe ne mogu da ubede ni da je Zemlja okrugla, jer si ti siguran da je ravna ploča.
G

Gledalac

pre oko 1 sat

Uopšte nisi dobro shvatio. Pročitaj tekst ponovo. Ofsajd je ako se tvoj igrač nalazi iza pretposlednjeg protivničkog igrača. Nebitno da li se radi o golmanu ili igraču u polju, svih 11 igrača se jednako računa za ovo pravilo. To je pravilo ofsajda, od uvek je bilo tako.
m

mm22

pre oko 1 sat

Ništa ti nisi shvatio...