Komentari na vest
Zveri su probile kavez i krenule u lov na zajednički plen
Scaloneta
pre 33 minute
Novak, Siner, Alkaraz :D
vozi Miško
pre 40 minuta
Ostaje činjenica da je i ovo Mundijal gde ima puno slabijih ekipa, nije baš bilo pre da u grupi imaš Alžir i Jordan uz skromnu Austriju. Mada poštovanje za legendu Messija. Haland i Mbape gol mašine i to opravdavaju, Kejn možda i najzahvalniji napadač koji sve radi za ekipu. Pravi fudbal će da krene od osmine finala mada i do sada je bilo dobrih utakmica.
Stevan
pre oko 1 sat
Opasna ekipa nema sta

RealNo1
pre oko 1 sat
Само што је једна звер максимално заштићена, па може да прави стартове какве хоће.
Scaloneta
pre 32 minute
Pa i treba, i ova dvojica će biti zaštićena ako u 39. godini budu imali karijeru kao što ima Mesi.
Г
Гос'
pre oko 1 sat
А ђе је, ође Кристијано 😁
S
Spasovski92
pre oko 1 sat
Au ovo je sjajno
Aleksandar Virijevic
pre oko 1 sat
Mbappe definitivno prestiže sve pa i Messija i to vrlo verovatno na ovom prvenstvu.
.
..
pre oko 1 sat
Nije realno da se Mesi trka sa 12 godina mlađim Mbapeom ili 14 godina mlađim Halandom. Znate li vi kolika je to razlika u sportu, na šta telo i fizička snaga izgledaju u 25 godina i u 39 godina? Pa to su nebo i zemlja. A eto ga Mesi i dalje daje sve od sebe i tu je po učinku sa ovim ostalima, što je potpuno neverovatno. Veliko je pitanje da li će Mbape i Haland uopšte igrati još fudbal kada budu imali 39 godina.
Nadja17
pre oko 2 sata
Deluje kao prica o velikoj energiji, agresivnosti i ogromnoj zelji za uspehom. Kada se dve takve ekipe sastanu, publika obicno dobije vrhunsku predstavu
Bojan76
pre oko 2 sata
Ovakav naslov najavljuje sudar ekipa koje ne zele da kalkulisu i koje idu na pobedu po svaku cenu
G
Gost49
pre oko 2 sata
Živimo u najboljoj eri fudbala
m
menkopenko
pre oko 2 sata
Ovaj Messi je cudo nikad ga nisam gotivio ali posle ovih par partija moram da priznam da mu skidam kapu
n
nadrealnon
pre oko 2 sata
Od Halanda se ovo i ocekivalo, od Mesija koliko god on bio najveci, ovo sto radi niko nije ocekivao i ovu su nadrealne stvari, uzivajmo dok jos igra, a ne bih se iznenadio da bude i na sledecem svetskom ako bude zeleo, on da udje 20 minuta i u 42 godini, za njega to nije problem. Mbape? E on je druga prica,vanvremrnski igrac koji ipak trci i radi za ekipu kad igra za Francusku!!!Ipak je u Francuskom fudbalu malo vece ime Didije Desamp, a sa njim nema zezanja, ako se ne zalazes na terenu ides na klupu, i vrlo je jednostavno, a na klupi hvala Bogu ima ko da ga zameni!!!Mbape koji se vraca u odbranu i slicne stvari,to u Madridu necete videti...
SKIZ
pre oko 1 sat
сад ће чича Мурињо да га врати на левог бека







.jpg.webp)
