Spaleti potpuno poludeo na novinare: Pretvaram se u divlju zver, ne pi…te po nama!

Doktor Lućiano 😎 samo bih voleo da vise koristi El Šaravija koji je imao sjajnu sezonu, a fale mu i grinta i bezobrazluk pozadi > Manćini

plavaccc

ovaj čovek celu karijeru vodi krševe od timova,cedi suvu drenovinu,jedne godine mu daju krštenu ekipu namlati sve i opet mu silom na sramotu uvale da vodi krš ekipu...
P

Pedja108

Sto mrzim ovako selektore, koji se bahate, izigravaju velike strucnjake. Da je objektivno prema igri, Italijani bi vec pakovali kofere. Dobili su Albance, ali ovi promasili na par minuta do kraja cistu sansu. Protiv Spanaca se nisu videli, potpuno bezopasni. Veceras su izvukli nereseno sa Hrvatima, prvo sto je sudija produzio za 8 minuta, iako nije objektivno trebalo vise od 4-5 minuta. A drugo, dali su srecan gol u poslednjem minutu. Medjutim cesto se u proslosti desavalo ovako nesto, da Italijani budu ocajni, a onda se probude u nastavku.
G

G

4 minute??? 2 min var provjera kod penala, 2 min kod gola modrica, 8 izmena, realnije bi bilo 10 minuta a ne 4-5..