Komentari na vest

Ako niste mogli kod kuće, zašto mislite da možete sada?

Ikebana

pre 25 dana

Tesko da ce proci grupu a me sta drugo
J

Ja sam Gile Interista

pre 26 dana

Ja ovo ne bih uradio ni u samom ludilu. Platis 45 miliona evra za beka koji je reklo bi se, imao solidnu sezonu u Kaljariju, nistao specijalno. Nije vau da se kaze igrac, Za te pare oni mogu da napadnu onog iz Bilbaa, Nika Vilijamsa, i naprave pravi bum. Jeste da ovaj nije bek, ali kida u ofanzivi i to Interu treba. vec kad dajes tolike pare, onda napravis bum transfer. Za 55 miliona evra bio bi Interov ovaj Vilams
A

Anica23

pre 26 dana

sta je ovoo? katastrofa svee
r

rea

pre 26 dana

Po ovom naslovu, Srbija nikada više ne bi trebalo da učestvuje ni u kvalifikacijama
B

Baća Espino

pre 26 dana

Protiv Kanade i konvertita nisu podređeni i mogu da se takmiče.

rusbre

pre 26 dana

koliko je ovo prvenstvo nekvalitetno bože sačuvaj.

Oldboy

pre 26 dana

ma da bre, fuj, bolje da ga ne gledaš, samo ti škodi
D

DjolePartizan12

pre 26 dana

Gledao sam Almoez Alija vise puta u dresu Duhaila, teško drvo je u pitanju. Sta sve taj čovek može da promaši, retko ko može. Inače, ako im Lopetegi ne donese taj istorijski bod, niko neće.
z

zecpripovedac

pre 26 dana

Pa dobro, mi ne mozemo nikada!

klackalica535

pre 26 dana

Dobili su SP i sad ih krenulo u zivotu tako ce i nas da krene cim dobijemo SP
g

gost iz dražnjaaa

pre 26 dana

hahaha baš si me nasmejao. Zamislite ljudi da SP bude kod nas, na terenu u Subotici npr ono fazon zmije na tribinama. Još bolje bi bilo da organizuju Srbija i bratska Crna Gora, kad su grobari išli u Golubovce da igraju sa Zetom i bukvalno na tribini bile zmije sa njima hahaha

Magistar

pre 26 dana

Ko vam je rekao da oni uopste misle da mogu sada?
J

Jecasasa

pre 26 dana

❤️❤️❤️najbolji od najlepših
K

Kako zasto?

pre 26 dana

Sad nije namesteno za Mesija (valjda), tako da imaju sanse.
G

Gostiii

pre 26 dana

Znamo jednu reprezentaciju koja ne moze ni sada ni nikada.
L

LuloLulo

pre 26 dana

Ovi objavili tek danas spisak kao da imaju neki izbor, Francuzi prije 20 dana, Brazil prije 15, Njemci i Englezi prije 10 dana. Azija je definitivno najslabija konfederacija i ne zasluzuje ovoliko mjesta.

MiraGajic91

pre 26 dana

Lepo je sanjati, ali za uspeh na Mundijalu treba mnogo više od želje.
J

Jecasasa

pre 26 dana

NEKA BUDE PIINNKIII😂😂😂😂

Ivan Andrejic

pre 26 dana

Zelje su jedno mogucnosti sasvim drugo