Komentari na vest

Amerika je željna dokazivanja, Amerika ima kvalitet! Holivudski horor za Paragvajce

Milos Kostic

pre 12 dana

A sta,ovi slabi paragvajci
M

Miloš Pešić

pre 12 dana

napred paragvaj.....
R

Roginjo

pre 13 dana

Dobri su ali Paragvaj je najslabiji od svih južnoameričkih selekcija tako da ovaj rezultat treba uzeti sa dozom rezerve. Videćemo protiv Turske šta može SAD.
K

Komri

pre 13 dana

Paragvaj nije merilo nicega, za mene takmicenje krece od 1/16 finala jer ovo gde 3 od 4 tima prolaze grupu je smesno mada zdravo da svi igraju sa manje strese nadamo se golovima
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 13 dana

Амери су ме пријатно изненадили. И игром и резултатом.
G

GeOs

pre 13 dana

Moze da iznenadi samo nekog ko ne prati fudbal. Inace Ameri su na svakom prvenstcu solidna reprezentacija koja prolazi grupu, ali mi vokimo da mislimo da oni nemaju pojma, a zapravo kad god igraju doguraju dalje od nas ( kada igramo ).
Amerika jaka,imaju dobar tim
O

Onakoo

pre 13 dana

Australija bi mogla iznenaditi protiv Turske, a Turska dobiti SAD...
С

Сале2323

pre 13 dana

Пробудио се јутрос, таман да одгледам крај... Па изгледа да се "Сокер" у САД, почео волети, а?! Али кад видиш и ове стадионе, прављене за њихов "амерички фудбал", скапираш брале колико је то моћна земља. Нисам сигуран, али ниједан стадион није старији од претходног одржаног првенства тамо, од 1994. Неки баш нови, неки мало старији, али обновљени, а сви огромни. Сећам се да се СП играла некад и на стадионе испод 40.000. Сад мислим онај у Канади је на око 45.000, остало преко 50, 60, неколико за 80.000 људи. Сила, нема шта!

Vukelic David

pre 13 dana

amrika ce biti prva u grupi,ako ovako nastavi
G

Gagy srb

pre 13 dana

Zavidim Amerima imaju 3 klase kvalitetnije igrace od nas, a igra im je 10 puta bolja... mislim sto i nije tesko nas pune Z. Ostrva..
G

Gazdurinaaa

pre 13 dana

Favoriti su iskreno igraju najjaci fudbal po meni su jaci od Francuske i Nemacke, iako sam navijac Irana (jer Srbije nema a i ne zasluzujemo) priznajem da Amerika ima najlepsu igru i vole raspaliti po lopti sto volim da vidim, da zakucaju loptu u mrezu...
ameri ce zablistati na ovom svetskom prvenstvu
s

samo sačekajte

pre 13 dana

prva jača reprezentacija ima da im stavi dva na kontru pored mrtvog tim rima

Nemanja Milijanovic

pre 13 dana

Iznenađenje od Amerikanaca, svaka čast
b

bracakostic

pre 13 dana

Jaka Amerikaa, nisam ovo ocekivao. Moze daleko da dogura.
D

Dusan011

pre 13 dana

Nakon 4 utakmice, moj utisak sa SP: - katastrofa od kvaliteta, sem SAD i donekle Koreje i Meksika ostali (Juzna Afrika, Kanada, BIH, Paragvaj, Ceska) veoma losi - FIFA mozda zaradi lovu sa 48 ucesnika, ali ovo ne vredi gledati do nokaut faze. Od 48 idu dalje 32, ispasce bas oni najgori, proci ce i mnogi koji su losi ni krivi ni duzni. - pauza na sredini poluvremena nefudbalska, ubija tempo igre. - dopada mi se jedino pravilo 10 sekundi za zamene. Nema vise da se odugovlaci i igrac koji izlazi vuce ko mrcina.

ljiljana63636363

pre 13 dana

Amerika moze do cetvrt finala najvise
K

KO

pre 13 dana

Uvek sam gotivio Amere u fudbalu, i kad su bili lošiji uvek su davali sve od sebe i uglavnom prolazili do nokaut faze! Ove godine ozbiljna ekipa očekujem ih bar 1/4 finale..
B

Bavarian

pre 13 dana

Bravo za amerikance.iznenađenje ugodno
D

DZG Rudes

pre 13 dana

Ameri su proglasili nas dres (HR) najruznijim od svih na ovom Svjetskom Prvenstvu. (S cim se, zapravo, slazem, katastrofa su, ovaj 'kockasti' dres, a nisu to ni 'kocke' zapravo, to su kvadrati, pa nije to 3 fucking D), a ima 48 fucking zemalja koje ucestvuju na ovom event hepeningu. Sad sam pogledo hajlajce USA-Paraguay 4:1, jebote, kakve to dresove Ameri pak imaju, kaj je ovo? Ko pijani gay. No, ljepota je u oku promatraca, korica prema knjizi ili vajse versa, whatever. Ovo je fudbal. Svjetska smotra. 5 milijardi ljudi to gleda. As we speak. Daj vise golova, i pobijedi. Simple as that. Koga briga ak si ili u roza ili u lila. (Dobro sad, nemojmo pretjerivati...)...

ivanasud

pre 13 dana

Maksimalno iskoriscen domaci teren

Otac Makarije

pre 13 dana

Solidan tim plus domaci teren amerika bi mogla daleko da dogura

Vladan Maleṣ̌ić

pre 13 dana

Moglo je lagano 7+

Vladan Maleṣ̌ić

pre 13 dana

Paragvaj je kanta

Uskekruske

pre 13 dana

Laka pobeda ali nece daleko

Marko Radojkovic

pre 13 dana

Amerima je ova utakmica i jedina pobeda na samom startu,ali to im je sto im je,dalje vise nece moci😂
B

BDP

pre 13 dana

Iz nekog razloga sam uvek voleo da gledam USA na svetskim prvenstvima u fudbalu🙂

Crnipanter3

pre 13 dana

Al su ih razbili au

Crnipanter3

pre 13 dana

Au al subih pobedili lagano

Mačva Šabac

pre 13 dana

Biće Ameri veoma nezgodan rival svima.Mogu daleko dogurati
b

bojanboskovic

pre 13 dana

Pitao sam se kod domaćina Fifa da forsira. Sada znam.

Nenad Velickovic

pre 13 dana

Paragvaj je loš da nije povećan br. učesnika nebi ni bio na prvenstvu

Nenad Markovic

pre 13 dana

Bas tanka prica ce ovo da bude do kraja
N

Nenad Petrovic

pre 13 dana

... Jaki su.. Dobar tim imaju..
K

KO

pre 13 dana

Uvek su mi bili gotivni ovi Amerikanci u fudbalu, na svakom SP su davali sve od sebe i uvek uglavnom prolazili grupe(mislim od 2002 pa na dalje) čak i kad su bili dosta slabiji nego danas! Očekujem ih u 1/4 finalu sigurno ozbiljna ekipa!!!
r

radivoj123

pre 13 dana

Odigrali su odlicno,nema sta zasluzeno su pobedili.Videcemo dokle ce dogurati.

Satoshi Kiroh

pre 13 dana

I šta sad kaže Rade Bogdanović? One njegove nebulozne izjave sinoć...

Brankasta

pre 13 dana

Dobri su bili na turniru zato su u prvenstvu.

Aleksandra1994

pre 13 dana

Stiglo je Svetsko prvenstvo i u Sjedinjene Američke Države. Jeste, još 1994. godine, ali prvi put na ovogodišnjem Mundijalu koji Jenkiji organizuju zajedno sa Meksikom i Kanadom. Mogli su navijači u Los Anđelesu, njih oko 70.000, da uživaju u predstavi koju su na otvaranju priredili domaći fudbaleri, pobedivši Paragvaj sa 4:1 (3:0). Južnoamerička selekcija, poznata po čvrstoj odbrani, razbijena je oštrim dodavanjima i brzom igrom
D

DZG Rudes

pre 13 dana

Ameri zasluzeno. Ocekivao sam vise od Paragvajaca. Btw, procitajte odlican text Drazena Antolica u SN (Sportske Novosti), "Ukleti sarm Alexandrije"
z

zulu

pre 13 dana

videćemo kada dodje mnogo jači protivnik

Uskekruske

pre 13 dana

Odlicna igra domacina
S

Staniša Žugić

pre 13 dana

To ne umanjuje kvalitet Amerikanaca. Imaju veoma kvalitetan i mlad tim. Željni dokazivanja i još imaju selektora koji je vrhunski stručnjak

Milos Kostic

pre 13 dana

Opasna ekipa,dobar fudbal

Спира

pre 13 dana

Рејна у стилу Кварежме прелеп гол. Али Балогун звер од нападача.
S

Slaviša Trifunović

pre 13 dana

Amerikanci dosta ulagali u fudbal poslednjih godina.
S

Slaviša Trifunović

pre 13 dana

Ameri pregaziše Paragvaj.

Nikola Pilipovic

pre 13 dana

Tesko da ce Paragvaj proci grupu, bas su losi
M

Messi GOAT

pre 13 dana

Ova utakmica pokazuje da je MLS najjaca liga.90% igraca Amerike cine MLS igraci.Takodje pokazuje da Mesiju uvek namerno dovode najgore saigrace da se muci sa njima.Pored toliko talentovanih igraca iz Juzne i Severne Amerike, Mesiju su doveli Saint Claira (rezervni golman Kanade),zatim Berterame(nije pozvan za Meksiko),Falcon (nije pozvan za Urugvaj),Micael dos Santos (nije pozvan za Brazil).Takodje Luis Suarez (povukao se iz Urugvaja).Uvek najteze za Mesija.VAMOS
g

ghodt

pre 13 dana

Nek ti druže Bog podari pamet pre svega. Srećno u daljem životu.
D

DDF

pre 13 dana

Monako,Milan,Psv,Viljareal,Bajer L.,Juventus,Marsej,Fulam,Crystal Palace...u navedenim klubovima igraju igraci USA,kakva MLS liga

kiboooo

pre 13 dana

O čemu Ti pričaš, imas 2 igraca u prvoj postavi u MLS. Ostalo sve iz liga petica

Piksača Snažni

pre 13 dana

Ljubi te brat dobili Paragvaj ti ko da su vec u finalu...kad nalete na malo kvalitetniju evropsku repku pakovace oni pinkle...
v

vvvv

pre 13 dana

brate pogledaj im prvu postavi i reci mi kojih su to 90% iz MLS??

Шшшш

pre 13 dana

Да ниси прескочио терапију случајно?
E

Epson

pre 13 dana

Odmori brate, slobodno.

Japanac

pre 13 dana

MLS najjača liga? Na čemu si ti batice? 🤣😅😂

Aboubakar Oumarou

pre 13 dana

Misliš svi igraju u Evropi izuzimajući golmane i 4-5 fudbalera na klupi. Kapitena Tim Rima ne računam jer je igrao u Engleskoj više od 10 godina i nastupio na više od 400 utakmica, vratio se u MLS da završi karijeru...

jokic10

pre 13 dana

Imaju Ameri puno razloga za optimizam,dobro su startovali na turniru
v

vvvvv

pre 13 dana

nadam se da ce se zapaliti negde. je*ali te oni
v

vvvvv

pre 13 dana

nadam se da ce se zapaliti negde. je*ali te oni
R

Rezzapereca

pre 13 dana

Jesu ali im je plafon osmina finala, imaju par zanimljivih igraca, ali prva jaca evropska reprezentacija ce ih dobiti bez vecih problema

Meda74

pre 13 dana

Paragvaj je loš da nije povećan br. učesnika nebi ni bio na prvenstvu
G

GostTT

pre 13 dana

To ne umanjuje kvalitet Amerikanaca. Imaju veoma kvalitetan i mlad tim. Željni dokazivanja i još imaju selektora koji je vrhunski stručnjak. Odlično igraju. To se dalo i videti u onoj prijateljskoj protiv Nemačke pre nekoliko dana.

Aboubakar Oumarou

pre 13 dana

Dosta dobro su odigrali kvalifikacije, imali jednak broj bodova kao i Brazil, Kolumbija, Urugvaj, Ekvador tek bod više, a imaju najmanje poznatih fudbalera. I uvijek su nezgodni, nazad strašno tvrdo igraju, pa ni Brazil i Argentina im ne daju više od jednog, maksimalno dva gola...
s

spiritus movens

pre 13 dana

U Pulisica usao duh Roberta Prosineckog na ovoj utakmici. Paragvajce sasekao rano primljeni gol. Nekada je bolje neigrati na SP nego doziveti ovako deprimirajuce poraze.
h

hogije

pre 13 dana

zaključak iz ličnog iskustva
I

Irac66

pre 13 dana

Dobra Amerika. Mada im je i grupa laka. Paragvaj zalutao na prvenstvo kao i mnoge druge reprezentacije