Komentari na vest
Ančeloti o Nejmaru: Ako zasluži, igraće
S
Staniša Žugić
pre oko 1 mesec
Anceloti je vise Nejmara zvao zbog imena i renomea i da mozda podeli neki savet i podigne ekipu
Psycho Machine
pre oko 1 mesec
Čekamo da prospe još neku magiju,on je jedan od retkih trenutno koji to može..barem da vidimo neki top dribling,potez ili pas pa da pokaže klasu.
D
Dobitak111
pre oko 1 mesec
Ma igrace Neymar sigurno u prvoj postavi, ne sumnjam u to. Em ce igraci imati vecu inspiraciju sa njim na terenu
N
Nikola27A
pre oko 1 mesec
nije više to taj neimar
E
Edrukator
pre oko 1 mesec
Zato jedan defanzivac kao Muriljo nema mesta u reprezentaciji.
Бранко Шијак 🇦🇷🇷🇸
pre oko 1 mesec
Није га требао ни звати. Боље да је звао место њега неког из бразилске лиге.
S
Spasovski92
pre oko 1 mesec
Tako i treba ,odmah mu stavi do znanja

Zeljko®
pre oko 1 mesec
Nejmar zvani valjak...
Stefannnbgd
pre oko 1 mesec
Ohoho stari lisac zna znanje nije ova odluka slucajna,ima Nejmar jos mnogo toga da pokaze.
N
Nini3112
pre oko 1 mesec
Ne znam koliko je dobra odluka da Joao Pedto izvisi zbog Neymara on svakako jeste veliki majstor bio ali da li idalje jeste?
d
dekirambo
pre oko 1 mesec
Red je da Brazil proradi i bude sto je nekada bio i da njegove tekme gledamo sa uzivanjem,
P
Prva beogradska
pre oko 1 mesec
Karlo je među 3 favorita jer je najbolji trener sa najvećim iskustvom na svetskom
b
bracakostic
pre oko 1 mesec
Nejmar odlicno pojacanje. Brazilu fali jos neki igrac u veznom redu, a inace su top.
T
Trololo
pre oko 1 mesec
Kakva greska... popustio je pod pritiskom.
Milos Kostic
pre oko 1 mesec
Propao nacisto.
z
zulu
pre oko 1 mesec
nisam siguran da je nejmar zaslužio poziv
Aleksandar Ranisavljevic
pre oko 1 mesec
Kako bez njega u prvom timu. Ipak je on legenda.
D
Dobitak7
pre oko 1 mesec
Ma bice u prvom timu, ne verujem da ce biti na klupi
S
Sate33
pre oko 1 mesec
Mora da se zna ko je gazda

Gardira Gardirovic
pre oko 1 mesec
I treba Neymar da igra,samo Vinisijusa da ne gledamo,najsebicnijeg igraca svih vremena! Rade Arsenijevic
Valent
pre oko 1 mesec
Svaka cast nejmare
g
goksi63
pre oko 1 mesec
Anceloti je vise Nejmara zvao zbog imena i renomea i da mozda podeli neki savet i podigne ekipu,pustace ga mozda 20-30 minuta da igra jer Nejmar vec dugo ne igra na visokom nivou
T
Ti znas koliko
pre oko 1 mesec
ce ga pustati, ludilo
k
kikica1971
pre oko 1 mesec
Brazil ce proci grupu ali tesko da nesto vise moze sa uradi vec dugo vremena nista ne igraju,dosadan i spor fudbal
Mihajlo Milenkovic
pre oko 1 mesec
Jos ove godine bi trebali da ga pozovu ipak je to Neymar
Lalala
pre oko 1 mesec
Dnevna doza Nejmara... Al' stvarno ne razumem vise...























