Komentari na vest

Arnautović posle dva oborena rekorda: Sedenje na klupi nikada nije dobar osećaj

ljubisa rajkovic

pre 11 dana

Nisu mu rekordi u prvom planu, ali ih je ipak oborio. Izgleda da mu diretore daje onoliku platu za obaranje rekorda u reprezentaciji, a ne za brojke u klubu.
D

Dedino

pre 11 dana

Vazno je da je naucio da se kontrolise,da vise ne reaguje na prozivke,komentare...tako kaze 😀

Спира

pre 11 dana

Браво мајсторе фудбала. Само гази и срећно . 🔴⚪🔴⚪💪💪

Steksus123

pre 11 dana

Morao je da da gol, imam ga na max play da nece dati

Enzo bg

pre 11 dana

Predstavnik Srbije na SP

blaza84

pre 11 dana

Ništa bez starca 😁😁
ma on je umetnik u kopackama.Bukvalno

Ilija

pre 11 dana

Biće oni u osmini
B

Bilosta1

pre 11 dana

Jaka je Austrija. Dobar fudbal igraju.

Dejan1 Shus

pre 11 dana

Bravo srbine legendooooo
p

plavacc

pre 11 dana

pa sto igra za habzburge onda?