Komentari na vest

Bajka veća od Pepeljuge: Anonimni "starac" ne prima golove, zelenortske Ajkule zaplivale u večnost

Nikola Milicevic

pre oko 4 sata

Ma kad su nas dobili sa Argentinom nece imati problema 😁 Bez sale svaka im cast na uspehu
P

Predikat

pre oko 4 sata

svaka cast momcine, anonimusi koji su osvojili svima srca
N

Nenad Petrovic

pre oko 4 sata

.. Svaka im čast vala...

[email protected]

pre oko 4 sata

Svaka cast naklon do zemlje

Ilija

pre oko 4 sata

Svaka im čast, najmanja zemlja u osmini
F

FM

pre oko 4 sata

Svala cast na prolasku grupe, ali oni bangavi Argentici, kako im se zreb otvara opet… Jordan, Alzir, Austrija u grupi pa Zelenortska ostrva. Jace utakmice budu u kvalifikacijama za svetsko u Okeaniji, kad igraju Fidzi i Kiribati.

Nemanja Milijanovic

pre oko 5 sati

Suludo je očekivati pobedu protiv Argentine, ali čuda se ipak dešavaju

Milos Kostic

pre oko 5 sati

Kakva zelja,bravo.

Uskekruske

pre oko 5 sati

Svaka čast momci

Miloš Milovanović

pre oko 5 sati

Sa tri boda odoše kao drugi...a Iran kleca sa tim brojem kao treći...
m

misa mitrovic

pre oko 5 sati

Dobija argentina sa tri gola razlike i osvaja prvenstvo
M

Marko206

pre oko 5 sati

Ma kad su nas dobili sa Argentinom nece imati problema 😁 Bez sale svaka im cast na uspehu.
B

Beli 122222

pre oko 6 sati

TAKO SE IGRA ZA SVOJU ZEMLJU ,.?
g

gost87

pre oko 6 sati

zar nije 150 hiljada stanovnika?
G

Geografija

pre oko 3 sata

To je Kurasao, malo si pobrkao
1

1.9.9.2.

pre oko 3 sata

Pomiješao si ih sa Curacao.

Ivan Andrejic

pre oko 6 sati

Respect za ove ljude koji ce biti upamceni posle ovog prvenstva

[email protected]

pre oko 6 sati

šta se dešava ...

ivanasud

pre oko 6 sati

Steta sto idu na Argentinu

ljiljana63636363

pre oko 6 sati

Ko se ovome iskreno nadao
b

biniccki

pre oko 6 sati

Disciplinovani su, al imali su sreće.

Cao cao

pre oko 6 sati

I posle zasto smo izgubili od njih i meskikanaca prijateljsku. Ljudi igraju nokaut fazu :)
Č

Čvarkov

pre oko 6 sati

I mi ćemo isto tako kao Cabo Verde samo sutra,a kad se mi zahukćemo pa uhvatimo pravi ritam sa splavova,frizera i manikira ima da razbucamo sve čak i Curosao !!!

Branislav Jovanovic

pre oko 6 sati

ovo je dokaz sa je 48 reprezentcija previse

Tata Goge

pre oko 6 sati

Sve čestitke. Lavovska timska borba. Golman za svaku pohvalu.
B

Bojan19919

pre oko 6 sati

Po meni su zasluzeno prosli, danas ne znam kako nisu uspeli gol da postignu, ispromasivali se posteno, neka im se vrati u sledecoj utakmici😁.Ono sto mi je super kod njih je sto nisu taktizirali i povukli se, nego su prosto igrali otvoreno i zbog toga mi i drago sto idu dalje.
d

dadagaga

pre oko 7 sati

Predivno ,predivno,predivno
b

bojanboskovic

pre oko 7 sati

Jake priče, jake egzibicije

Meda74

pre oko 7 sati

Nećemo mi još dugo biti na SP
S

Smithny

pre oko 8 sati

kape verde zasluzio urugvaj nista
M

Matica srpska

pre oko 5 sati

*Zelenortska Ostrva. Jer nije ni Suiden, Džrmani, Ingland, Kroejša. Imena država se u našem lepom jeziku prevode.
D

Djdhdjdh

pre oko 8 sati

Ideee gaaaaaass vozim crni bmw
n

nemanja1512

pre oko 8 sati

Kad cemo mi ovako da se radujemo zbog srbije sto se tice fudbala?? Prodje nam zivot u cekanju necega ovakog.
S

Strucno misljenje

pre oko 8 sati

Necemo ici vise na SP nemamo tim ni igrace za tako nesto a sledece kvalifikacije ce biti teze iako ucestvuje veci broj timova...
V

Valac

pre oko 5 sati

Samo nek nas Zdravlje sluzi Brate
S

Srbenda 77

pre oko 4 sata

Imamo mi našu miljenicu,nas ponos,našu diku,moj komšija, čovek zrelih godina, kaže nama reprez ni ne treba,i on to ozbiljno misli, zato ćemo malo pričekati sa SP, a ne zbog kvaliteta igrača,jer Srbija ima bar isti kvalitet kao pola učesnika SP. Kada se setimo samo one odlučujuće sa Albanijom i šta je sve prethodilo
U

Ugarte

pre oko 8 sati

Sve ok ali da ti sa tri boda budeš drugi i ideš dalje je tuga,znači bez pobede idu dalje i to ni manje ni više nego kao drugi.
E

Espanyol

pre oko 8 sati

Portugal je tako osvojio EP 2016. Cak su i na ispadanje posle sve igrali nereseno i prolazili na produzetke/penale. Jedina pobeda na 7 utakmica u 90 min im je bila u polufinalu protiv Velsa. Ali niko to vise ne pominje nego se gleda samo trofej tako da nije ni bitno kako je maleni Cape Verde prosao.

butler

pre oko 8 sati

i posle mi losi kad nas dobiju 3:0

Maid

pre oko 8 sati

Ma, mi smo najbolji...