Komentari na vest

Bez dobrih vesti za Brazil: Rafinja upitan za nastavak SP

M

Markokmet

pre 5 dana

Brazil u problemima sa povredjenim igracima ali i dalje je jedan od glavnih kandidata za uzimanje prvog mesta na svetskom prvenstvu u fudbalu

Ivan Andrejic

pre 5 dana

Bio bi to veliki hendikep za Brazil
R

Rezzapereca

pre 5 dana

Pa ne toliki, ozbiljan igrac ali bolje partije pruza za Barselomu

Otac Makarije

pre 5 dana

Očajni Brazil očajni Rafinja nisu nista do sada pokazali mozda je i dobro da ne moze da nastavi prvenstvo
g

gnrslash

pre 5 dana

Ovo je veliki udarac za Brazil. Nemaju oni vise toliko dobar tim i takve igrace da mogu ovo da kompenziju lagano. Prosla su vremena kada jedan Djovani Elber, realno danas bio bio top 3 napsaca na svetu, nije imao mesta u reprezentaciji

ЗоранАГТ+

pre 5 dana

Кога ја ставим у фантази крај му се зна.

mozzart-gost

pre 5 dana

Brazil ispada do polufinala.

Danilo Pavlovic

pre 5 dana

Baš steta za povredu

Benny Ben

pre 5 dana

Poveli su moćnog Nejmara sad treba da ga puste!!!
P

Predikat

pre 5 dana

ako on otpadne i brazil otpada sigurno

Nemanja Simic

pre 5 dana

Znaci nema nista od Brazila.

Zeljko Markovic

pre 5 dana

Steta za brazil,on im je jedan od najboljih...

Zeljko Markovic

pre 5 dana

Штета за Бразил, Рафиња им је најбољи фудбалер у тиму. Имају они и на клупи топ фудбалера.🙄
D

Drale1998

pre 5 dana

Au kakav bi to hendikep bio...
m

menkopenko

pre 5 dana

Ima drugih igrača koji su došli

bgdbgd

pre 5 dana

Mozda sada kada niko nista ne ocekuje Brazil i uradi nesto, svakako igraju na, za njih prihvatljivijem, kontinentu

Trifke1970

pre 5 dana

Nema od brazila nista cim haitiju nisu mogli dati vise od 3 gola i bili losija ekipa celo drugo poluvreme

Amir Tuzlic

pre 6 dana

Mnogo loše izdanje Brazila na ovom prvenstvu.
K

Kalabasas

pre 6 dana

Sad ce endrik da upadne i povuce ih ka polufinalu,rafinja je pakao od igraca ali bas slomljen ove sezone,nije sastavio deset utakmica cele godine
O

Objektivacc

pre 6 dana

Sem Rayana, trenutno nemaju nikog tamo na desnom krilu, Wesley kao neka alternativa/zakrpa na toj poziciji povreda, Estevao davno otpao zbog povrede, sad i Raphinha..

Miloš Milovanović

pre 6 dana

Najdalje će otići baš timovi koji grcaju na početku...Karla nikad ne treba otpisivati

Saša Stanivuk

pre 6 dana

Za sada iskreno nije mnogo pokazao,bar što se mene tiče mislim že on to mnogo bolje sve..

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 6 dana

Штета за Бразил, Рафиња им је најбољи фудбалер у тиму. Имају они и на клупи топ фудбалера.

Nebojsa Antic

pre 6 dana

bitan igrac za njihovu reprezentaciju bice ozbiljan hendikep za Brazil a nekada su imali po 6,7 takvih bitnih igraca u timu i bili veliki Brazil
N

Nezzz63

pre 6 dana

Pravi trenutak da Karlo stavi Endrika na desno krilo.
n

nuki63

pre 6 dana

Realno Brazil nema zamenu za Rafinji,biće dobro oslabljeni

Elvis Fejzic

pre 6 dana

Šteta za Rafinju i Brazil, najgora stvar koja može da se dogodi na prvenstvima

Igor Zdravkovic

pre 6 dana

Koliko puno povreda u kljucnim trenucima

Batina1

pre 6 dana

Velika šteta za Brazil. Odličan igrač.

Predrag Blagojevic

pre 6 dana

Sad ce brazil da igra jos vise defazivnije

urosh

pre 6 dana

Баш штета... Паклен играч...
J

Jolika1985

pre 6 dana

Koliko puno povreda u kljucnim trenucima

Aleksandar3006

pre 6 dana

Kakva šteta, povredi se ako ne i najbolji igrač tima...

Slobodan Ristovic

pre 6 dana

rafinja je igracina

ShoMi_1994

pre 6 dana

Koji će im, imaju jak tim i bez njega

Damir Jovic

pre 6 dana

Bice šteta ako je to istna,moga bi mnogo da donese svom timu u nastavku SP.
С

Соко сиви

pre 6 dana

И шта је одговорио кад је упитан?

Acaredstar1

pre 6 dana

nisu brazilci ovakvi kilavi nikad bili sta je ovo danas ne znam
u

uefamafia

pre 6 dana

Kilavi su vala jedno 10ak godina.

Petar Kocevic

pre 6 dana

greota za coveka
g

giljk

pre 6 dana

To je to od njega mozda ga barsa treba prodati imao nestvarcu sezone 24-25 gde je verovatno bio najbolji igrac na svetu

Slavko Ćosić

pre 6 dana

Ako je znao da ima povredu , lepo je treba da se zahvali na pozivu da ide onaj ko je zdrav i sposoban .
F

Fanste933

pre 6 dana

šteta za njega, da li ce se oporaviti
Šteta, iskreno se nadam da će igrati, on je igrač koji protiv bilo koga može sam da reši meč.

rona rona

pre 6 dana

Kovin je neko skidao sam ali i zato dok sok Može votkica

Esstld Masa

pre 6 dana

Rutinski to Luis Enrike preuzima privodi kraju! Iako bih voleo da osvoje duhovi sa Hajberija!

human

pre 6 dana

Ako se Nejmar oporavi, Brazil ispada u osmini finala.
u

user7475

pre 6 dana

tesko ce Brazil bez njega bilo sta uraditi!
И

И

pre 6 dana

Velika šteta, posebno što Brazil nema neki "world class" da ga zameni, tu je Rajan iz Bornmuta, ogroman potencijal, malo iskustva i Martineli koji češće igra levo i koji defintivno nije Rafinjin nivo, ali je odgovoran u odbrani. U svakom slučaju Rafinja iz nekog razloga nikada nije "kliknuo" u Brazilu kao što je u Barsi pod Flikom i generalno jako malo dobrih mečeva ima za Brazil u poredjenju sa onim što gledamo u klupskom fudbalu.

panic1971

pre 6 dana

Steta,mnogo znaci Barsi a verovatno bi značio i Brazilu
R

RendiOrton13

pre 6 dana

Ovo bi mogao biti veliki hendikep, mada se Mateus Kunja pokazao kao pun pogodak