Komentari na vest
Bezidejni, nesnađeni, nedostojni Mundijala! Od Čeha bole oči, perfektni Meksiko ih poslao kući
П
Предраг
pre 1 dan
Ма успех је доћи уопште на сп, а поготово из Европе. Јесу Чеси играли средином 90 и финале еп колико се сећам а 76 као Чехословачка били прваци Европе али то је било некада. Модеран фудбал је јако строг, ако екипа није 100%нема помоћи.
A
Aki2244
pre 2 dana
Za meksiko navijam da osvoji zbog glumice livije brito obozavam je i meksickih telenovela❤️❤️
N
Nessaj
pre 2 dana
Ovo bi bili mi da smo se plasirali na svetsko
u
u jeee
pre 2 dana
Najveci proizvod Ceske je Silvija Saint, kakav crni fudbal.
d
dadandadan
pre 2 dana
Zbog ovih dunstera smo ostali bez Danske na Mundijalu, kako su došli u Meksiko, tako su i otišli, slučajno i dosadno. Nije da im ne fali talenta samo kad imaš dinosaura na klupi, obično tako i igraš.
Miki Milikic
pre 2 dana
najlosija ekipa na prvenstvu
kivekive
pre 2 dana
Cesi, ko je gledao njihove kvalifikacije mogao je da vidi ovo propadanje u najavi, jednog krstenog igraca nemaju, oni su nas nivo trenutno
e
effds
pre 2 dana
Do sada deluje da su evropske reprezentacije najviše zalutele. Kakva bruke su Češka, Turska, Škotska i Uzbekistan. Ovakav nekvalitet kakav je Češka prikazala je baš sramotan.
D
Dragan 82
pre 2 dana
Katar, S Arabija,irak...
N
Nessaj
pre 2 dana
Ne ide ti geografija baš nešto
N
Nenad Petrovic
pre 2 dana
Čuda se dešavaju....
L
Luba
pre 2 dana
Česi me podsećaju totalno na nas. isti nefudbal igraju.Da smo mi otišli isto bi se proveli kao oni zato je bolje što smo ostali kod kuće.
Asani Avni
pre 2 dana
domacin domacinski

Meda74
pre 2 dana
Češka je bila najgora reprezentacija na prvenstvu.
Uskekruske
pre 2 dana
Laka pobeda gostiju
N
Nenad Petrovic
pre 2 dana
Mnogi nisu dostojni...
m
misa mitrovic
pre 2 dana
Mora neko i da ispadne ovoga puta česi
Nemanja Simic
pre 2 dana
Mnogo tanko od Češke.
B
Brko
pre 2 dana
I onda neko kaže nešto za Bosnu, a gledaj Turske, Češke i sličnih... Očaj
Aboubakar Oumarou
pre 2 dana
Češka kao da našu reprezentaciju gledam... 😕
s
spiritus movens
pre 2 dana
Kazem drugarici Meksikanki danas bice 2-0. 'Omasio sam za jedan gol. Ali sto bi rek'o dr. Arslanagic: "Ja i kad promasim u stvari sam pogodio."
g
gostjs
pre 2 dana
pa i to mora neko kad nema nas















_Cropped.jpg.webp)







