Komentari na vest

Bezidejni, nesnađeni, nedostojni Mundijala! Od Čeha bole oči, perfektni Meksiko ih poslao kući

П

Предраг

pre 1 dan

Ма успех је доћи уопште на сп, а поготово из Европе. Јесу Чеси играли средином 90 и финале еп колико се сећам а 76 као Чехословачка били прваци Европе али то је било некада. Модеран фудбал је јако строг, ако екипа није 100%нема помоћи.
A

Aki2244

pre 2 dana

Za meksiko navijam da osvoji zbog glumice livije brito obozavam je i meksickih telenovela❤️❤️
N

Nessaj

pre 2 dana

Ovo bi bili mi da smo se plasirali na svetsko
u

u jeee

pre 2 dana

Najveci proizvod Ceske je Silvija Saint, kakav crni fudbal.
d

dadandadan

pre 2 dana

Zbog ovih dunstera smo ostali bez Danske na Mundijalu, kako su došli u Meksiko, tako su i otišli, slučajno i dosadno. Nije da im ne fali talenta samo kad imaš dinosaura na klupi, obično tako i igraš.

Miki Milikic

pre 2 dana

najlosija ekipa na prvenstvu

kivekive

pre 2 dana

Cesi, ko je gledao njihove kvalifikacije mogao je da vidi ovo propadanje u najavi, jednog krstenog igraca nemaju, oni su nas nivo trenutno
e

effds

pre 2 dana

Do sada deluje da su evropske reprezentacije najviše zalutele. Kakva bruke su Češka, Turska, Škotska i Uzbekistan. Ovakav nekvalitet kakav je Češka prikazala je baš sramotan.
D

Dragan 82

pre 2 dana

Katar, S Arabija,irak...
N

Nessaj

pre 2 dana

Ne ide ti geografija baš nešto
N

Nenad Petrovic

pre 2 dana

Čuda se dešavaju....
L

Luba

pre 2 dana

Česi me podsećaju totalno na nas. isti nefudbal igraju.Da smo mi otišli isto bi se proveli kao oni zato je bolje što smo ostali kod kuće.

Asani Avni

pre 2 dana

domacin domacinski

Meda74

pre 2 dana

Češka je bila najgora reprezentacija na prvenstvu.

Uskekruske

pre 2 dana

Laka pobeda gostiju
N

Nenad Petrovic

pre 2 dana

Mnogi nisu dostojni...
m

misa mitrovic

pre 2 dana

Mora neko i da ispadne ovoga puta česi

Nemanja Simic

pre 2 dana

Mnogo tanko od Češke.
B

Brko

pre 2 dana

I onda neko kaže nešto za Bosnu, a gledaj Turske, Češke i sličnih... Očaj

Aboubakar Oumarou

pre 2 dana

Češka kao da našu reprezentaciju gledam... 😕
s

spiritus movens

pre 2 dana

Kazem drugarici Meksikanki danas bice 2-0. 'Omasio sam za jedan gol. Ali sto bi rek'o dr. Arslanagic: "Ja i kad promasim u stvari sam pogodio."
g

gostjs

pre 2 dana

pa i to mora neko kad nema nas