Komentari na vest

Biće belaja, biće i ovacija

Amir Tuzlic

pre 21 dana

Dobar igrač ali sad da je nešto posebno nije .
R

Realno!

pre 21 dana

Izuzetno ozbiljan tekst!
Samo da se posloži u glavi i biće ekstra.

Mr.Heineken

pre 22 dana

Rajan Serki je klasa bice ozbiljna konkurencija za najboljeg igraca svetskog
N

Nataas99

pre 22 dana

Jako zanimljiv ce biti mundijal sa svim ovim novim zvezdama

Masterselidbe

pre 22 dana

Dugo nije bilo fudbalera sa takvim stilom igre
r

realni....

pre 22 dana

Talentovan fudbaler, ali obican klovan, lik koji ne zna da se ponasa...

Mismis

pre 22 dana

Kakva magija u nogama melem za oči samo njega da gledaš dovoljno je!
M

Majamaki3

pre 22 dana

Dobar igrac lep gol je dao
M

Majamaki3

pre 22 dana

Vrlo lep gol je postigao
D

Djordje135

pre 22 dana

Au francuza sto gube od obale jel moguce
s

spitfire

pre 22 dana

dobar je ali ga ne treba dizati u nebesa

bez_EU4ije

pre 22 dana

Majstorčina Cherki ⚽
d

duskica12

pre 22 dana

pazi ima ono sto su stari dobri fudbaleri imali, moze da odradi dobar posao i sada na prvenstvu

Nikolina Simic

pre 22 dana

mislim da preterujete, nije toliko poseban.. nece dugo trajati price o njemu
d

dtadic12

pre 22 dana

Serki je skroz za postovanje, ima nesto novu u sebi
b

bajazitbajazit12

pre 22 dana

mislim d aljudi previse ovde ocekuju..
K

Kanja Dragon

pre 22 dana

Obožavam Šerkija još iz Liona,pratim njegove igre nekoliko godina i odmah sam video da ce biti top igračina.To što on ima retko ko poseduje.Pratiću njegove igre i na SP i jedva čekam neku magiju.
R

RangoNS

pre 22 dana

Francuzi su jaki, ali ne i nepobedivi. Odbrana im nije vrhunska i sklona je kiksevima. Podložni su kiksu kada su visoko, slabi su na kontre. Kunde, Konate, Upamecano, sve su to spori igrači, Teo lenj. Ne znam samo kako Konate ima prednost nad Salibom koji je osvojio PL i bio u finalu LŠ, a Konate kiksao u Liverpulu koji nije ni u top 4.
v

vladajo02

pre 22 dana

Француска велики фаворит на мундијалу са овим играчима.
v

voja12

pre 22 dana

odradjice na prvenstvu nesto sto ce se pamtiti sigurno

cjofa12

pre 22 dana

opasni igraci su sa njima, samo da li ce se uigrati zajedno
b

boka12

pre 22 dana

igracina da nema dalje, svaka mu cast
1

100%

pre 22 dana

Pravi francuz ko i vecina im reprezentativaca... ne znam kako mogu navijati za "svoju" reprezentaciju kad im igraju stranci, a ni ovi igraci mi nisu jasni. Ima li ikakvog pazriotizma i sto je najgore, franxuska je njihove zemlje kolonozovala, pljackala, ubijala stanovnistvo i sad oni igraju za tu zemlju i osjecaju se francuzima. Klasican stokholmski sindrom
P

Plavacc

pre 22 dana

zato sto su svesni da im nije bilo francuske ne bi bili zivi kamoli profesionalno igrali fudbal,zato trce da budu veci francuzi od belaca
A

Adel Tarabt

pre 22 dana

Ijaoooooo Boze,kad cujem ovo poredjenje(ma u bilo kom smislu) ovog decka sa jednim od najboljih fudbalera ikada Zidanom.Tu prestajem da citam.To je smesno.On moze donekle da se samo poredi stilski sa Ben Arfom,Adelom Tarabtom, Okocom.Taj tip igraca ali po meni skilom nije ni blizu pomenutih.Ima magije u nogama ali slabo je to.

Psycho Machine

pre 22 dana

Jedan od najvecih majstora trenutno koji aktivno igraju. Od njega bas i ocekujem neki potez o kome ce se pricati na svetskom.I od Neymara takodje.
D

DzoKavac

pre 22 dana

Citam ovo i pomislim da su Francuzi pobedili 5:0 a ovaj dao het trick i namestio jos 2 gola. Posto u tekstu ne pise rezultat pogledam na drugom sajtu ono izgubili 2:1 😂
S

Strelac90

pre 22 dana

Svaka cast na komentaru, i ja sam to primetio, tako je na gomili vesti, nigde rezultata. Takodje zanimljivo je da je Dueov brat sinoc igrao za Obalu Slonovace.

wizard 1987

pre 22 dana

kakav brutalan tim ima Francuska..e sad da mi mogu zajedno da igraju

P1ksy89

pre 22 dana

Kakva igracina!

srecko Janjic

pre 22 dana

pri tome ne slavi rodjendan sa kep....

djole.

pre 22 dana

On mora da bude u prvoj postavi,da izvede neki potez koji ce da se pamti.
M

MihailoR

pre 22 dana

...možda i poslednji mohikanac fudbalske čarolije...a pri tome ne slavi rodjendan sa kepecima...
r

rea

pre 22 dana

Po čemu je to Šerki "mohikanac", a Kviča nije?
p

plavacc

pre 22 dana

serki je dobar ali hvica je spejssatl za njega