Komentari na vest

Bosno i Hercegovino, imaš grumen zlata! I nalaziš se u predvorju nokaut faze Mundijala

Dakara

pre 20 minuta

Svaka cast reprezentativcima BiH !!!
П

Пропуштена шанса

pre 21 minuta

А бре Моцарте, некада сте искључивали коментаре на изјаве неких спортских функционера, а сада не користите ту своју моћ кад је заиста потребна. Е стварно немате осећаја за филинг...

Milos Slavkovic

pre 23 minute

Sve je to zbog zeletina
d

dejan1978fiser

pre 24 minute

Svaka cast komsije
N

Najivni "Srbi"

pre 25 minuta

E moj "Srbi," pamcenje gliste. Kakvi ste, sutra ce te navijati i sa tzv. Kosovo. Polako, doce vama opet pamet u glavu. Kao uvek kasno.
.

....

pre 28 minuta

istorijska sansa za knockout fazu u ovako lakoj grupi iskoristena (po svemu sudeci), dalje sta god da bude, manje je vazno zaista

markinjos4

pre 29 minuta

svaka cast komsijama a sada u nokaut fazi na sve ili nista

Stefan Nikolic

pre 38 minuta

bravo bosnooooo
Б

Бањалучанин

pre 42 minute

Честитке комшије
S

Srbijanac

pre 25 minuta

čestitam ti komšija banjalučanine na prolasku tvoje reprezentacije u drugu fazu.

Saša Stanivuk

pre 44 minute

Borili se i pobedili,Alajbegović i Barjaktarević budući nosioci..

zeljko markovic

pre oko 1 sat

Svaka čast.Nisu imali sreċe sa gol razlikom.Kako god opet idu dalje,sad kako se sa treċeg mesta ide i sa koga m se igra ne znam.Ali voleo bi da prodju.Sretno Bosno,kad mi ne možemo da se radujemo sa našima,neka se komšije raduje,zalužili su kako se bore.

Jovan Rašković

pre 20 minuta

Sa USA igraju, gotovi su nazalost!
B

Babadinga

pre oko 1 sat

Iskoristili su izuzetno laku grupu i prosli dalje, ipak sa kim god da igraju u 1/16-finala ispadaju lagano, jer su dosta limitirana reprezentacija..Ipak, za njih svakako ogroman uspeh..sad, pa ko zna kad..
T

Trn

pre 31 minuta

Prvo je bilo nece se plasirar, pa nece proc grupu posle svicarske pa sad ovo, pa svakako da ce kad tad ispast, nije tesko pogodit

nemanjaacdc

pre oko 1 sat

Svaka čast, srećno BiH!
Z

Zenica

pre oko 1 sat

Konačno desio se i taj prolazak grupne faze... Šta god da bude dalje,radovaće se svo vrijeme navijači i ljubitelji fudbala... Jer,treba uživati u pozitivnim emocijama ovih dana... Pozdrav svim ljudima dobre volje...

Leukemija

pre oko 1 sat

Borili se ko lavovi samo jako

Leukemija

pre oko 1 sat

Bravo Bravo svaka čast
S

Stanazivko

pre oko 1 sat

Bravo bosanci idete dalje
M

Milee leddd

pre oko 1 sat

Alejbegovic izmislio fudbal za Njugresica i i Sanja Dragojevic i ostale fikrivne talente sa Vojnog stadiona koji mogu da se prodaju i dizu samo na informeru
c

civ

pre 41 minuta

ti si bre težak pacijent
D

DelijaMomak

pre 24 minute

Odmah ga u zvezdu dovesti! On je delija, cela porodica mu navija za crvenu zvezdu

Ivan L

pre oko 1 sat

Ove godine se njima otvorilo sve. to je sada, i pitanje kada sledeći put. Igraš protiv Katara utakmicu za prolaz dalje ej...
T

Terry

pre oko 1 sat

Ma kako im se nije otvorilo,Vels u goste, onda Italija.
H

Hhjf

pre 44 minute

Neko protiv Katara, preko Italije, a neko sjedi kuci. Mozes napisati sta god hoces, momenat im ne mozes umanjiti. Tim vise sto pola tima cine limitirani igraci, ali igraju sa hercom.

Veljko Djoric

pre oko 1 sat

svak cast momcima ovako se igra
M

Miler led

pre oko 1 sat

Igraju klinci koji stvarno znaju a ne kao kod nas sto moraju da igraju fiktivni talenti sa vojnog stadiona da aca finansijer ne bi zaplakao
M

Miler led

pre oko 1 sat

Pravi talenat a ne ovi lazni Simic, Njugresiov i Sanjica Dragojevic koji samo na informeru vrede
S

Saut

pre oko 1 sat

Alo drugosrbijanci, jedva čekam da vas vidim u Pioniru da navijate za BiH a i vi bošnje ste dobrodošli.

Jovan Rašković

pre 17 minuta

Porediš košarku Srbiju i Bosnu, daj molim te... To je kao da Bosna u fudbalu igra protiv Francuske! Mi smo u tom sportu velesila.
M

Mile led

pre oko 1 sat

Alejbegovic izmislio fudbal za Njugresica i i Sanja Dragojevic i ostale fikrivne talente sa Vojnog stadiona koji mogu da se prodaju i dizu samo na informeru
M

Mile led

pre oko 1 sat

Igraju klinci koji stvarno znaju a ne kao kod nas sto moraju da igraju fiktivni talenti sa vojnog stadiona da aca finansijer ne bi zaplakao
J

Jole 399

pre oko 1 sat

Pravi talenat a ne ovi lazni Simic, Njugresiov i Sanjica Dragojevic koji samo na informeru vrede
S

Saut

pre oko 1 sat

Čisto u prolazu da ostavim komentar. Vidim admin objavljuje komentare gde se spominje "manji entitet" i ostale gluposti, sram te bilo liče, ne znaš kakvu je žrtvu podneo naš narod preko Drine da ne bi završio ponovo u jamama ili u izbegličkim kolonama. Ovo je najveći uspeh tkzv. državne zajednice iz 2 entiteta BiH i 3 naroda, slave pobedu protiv Katra svetske supersile, a šta ni drugo i slavili? Da neće možda svetska i evropska zlata, srebra i bronze, da neće možda olimlijska zlata, srebra i bronze? Neka se raduju mučenici.
J

Jema

pre 29 minuta

Dali bi vi sve medalje iz pucanja na 300 metara u metu za fudbal. To je globalni sport a te sto puca zna samo bliza porodica
T

Tuguj tuguj

pre 21 minuta

samo ti je to ostalo. Bosna ide dalje srpske nigde nema. Eto pomenuo sam vas nisam napisao manji entitet što zapravo i jeste.
D

Djordje135

pre oko 1 sat

Odosr bosanci dqlje hqhaha

Sloba

pre oko 1 sat

odlicna utakmica
Б

БојанБЛ

pre oko 1 sat

"Uostalom, kao i cela Bosna i Hercegovina." Новинар кад пише текст треба прво да се информише. Ми Срби из мањег БеХа ентитета, како нас зову, не навијамо за репрезентацију БиХ, већ против ње. Ово јесте спорт, али су и ратне заставе на трибинама и пјесма са поруком, нама Србима што је мимо спорта. А ови који су олако заборавили на злочине из претходног рата, поготово Срби из Србије, нека вам је на част. Одсијецали су главе Србима гдје год су стигли. И да, ако Бошњаци кажу да није битно ко је које вјере и да сви требамо бити под једном заставом, што издаше Југославију и заставу са петокраком?
J

Juve 1982

pre 38 minuta

Koji je tvoj problem? Ti si ovdje zalutao.
.

....

pre 25 minuta

Govori u svoje ime, licno navijam i za BiH i za Srbiju. Otac selektora BiH je Srbin, predsjednik fudbalskog saveza BiH je Srbin, Srbin je postigao knockout faze vrijedan gol u prvom kolu. To je nase zajednicko, vjerujem da ljudi u Novom Pazaru na pr. tako navijaju isto
0

0070

pre oko 1 sat

Rade Bogdanović veliki Bosanac i Hercegovac
V

Vuvyv

pre oko 1 sat

Veliki ljakas.......
M

Mirko12345

pre oko 1 sat

bravo, nešto što mašina nikad ne uspeva na prvenstvima
T

Trebunjac

pre oko 1 sat

Igraju klinci koji stvarno znaju a ne kao kod nas sto moraju da igraju fiktivni talenti sa vojnog stadiona da aca finansijer ne bi zaplakao

[email protected]

pre oko 1 sat

Zasluzili momci alal im vera da idu u nokaut fazu

Predrag Blagojevic

pre oko 1 sat

Bravo za prolaz to im je dosta

XxTheOnexX1

pre oko 1 sat

Ko će da se kladi da će u 1/16 finala opet jedan od ovih dvoje klinaca da sedi na klupi !?
P

Predrag Petrovic

pre oko 1 sat

svaka cast za igrace Bosne zasluzili su da prodju dalje srecno u nastavku
P

Power on the north

pre oko 1 sat

Secate se sta se pevalo kad je igrala kosarkaska reprezentacija Srbije!!!Ne bi da citiram to necu biti objavljen!!!Tako da cestitke na prolazu i nista vise,a oni za Srbiju ne bi navijali nikad to znam 100 posto!!!
0

0070

pre oko 1 sat

A šta ste vi radili 90tih jeste i to zaboravili
Z

Znam šta smo radili

pre oko 1 sat

Branili smo srpski narod od novog pokolja, svi moji su išli preko Drine u pomoć braći i sestrama Srbima i Srpkinjama i opet ćemo ako treba. Brat iz Srpske ne treba da brine, kad braća pozovu svi smo preko Drine!!!
Б

БојанБЛ

pre oko 1 sat

Сагласан. Брзо заборављамо.
r

rs forever

pre oko 1 sat

Nismo zaboravili. Stvorena je Republika Srpska, a dok je tebe i takvih Srbi nikad neće bejha smatrati svojom državom. A vi kmečite i dalje i pitajte se što je to tako.
A

Amin_

pre oko 1 sat

Koliko samo nerealnih i zlih komentara. Jeste da se mi nismo kvalifikovali i jeste da je sramota. Ali da neko sada veliča poraz Bosne od Švajcarske 4-1 i pobedu nad Katarom i da komentarise rezultate Srbije na proslom SP uz komentar kako Bosna može a mi ne je bas dzukacki. Brazil, Švajcarska i Kamerun nije isto sto su Švajcarska, Katar i Kanada. Da dodam samo dvije ekipe su prolazile dalje a ne TRI. Bosna je prosečna ekipa i to bi bilo to na ovom prvenstvu od njih. Odigrali nereseno sa Kanadom , izgubili od Švajcarske 4-1, dobili Katar 3-1 . Ovakav rezultat da je imala Srbija protiv ovakvih reprezentacija vesali bi igrače na Terazijama. Onaj Rade Bogdanovic se nakon naše pobede nad Austrijom u LN sprda sa našom reprezentacijom. Vredja Vlahovića kako ne zna gde udara, dok veliča poraz Bosne 4-1 od Švajcarske. On nam soli pamet za koga bi Srbija trebala da navija. Ako neko navija za Kanadu ili Katar taj je primitivac.Ko si ti da nekome govoriš za koga treba da navija? Idi druže pa prosipaj tu priču na hrvatskoj i bosanskoj tv pa da vidim kako ćes proći od tih naših “dragih” komšija.
Б

БојанБЛ

pre oko 1 sat

Ево, ја сам примитиваца и хвала том Радету на томе. Никад за БиХ, никад за НДХ и никад за лажну државу Косово.
П

Партизан Београд

pre oko 1 sat

Браво за коментар. Свака част репрезентацији БиХ, али овакво прозивање наших играча са истовременом очараношћу победом над заливском "велесилом" је стварно непотребно...
Z

Zivko57

pre oko 1 sat

Ispadce odmah bosna nema tu nista
К

Комуниста1

pre oko 1 sat

надам се да ће бити декласирани у 1/16.
N

Nebitan10

pre oko 1 sat

Cestitke na plasmanu dalje, invidualno ste klasa za njih mada je utakmica mogla otici i drugim tokom...Odlicno je izgledala BIH do momenta kada je Dzeko promasio onu kolosalnu sansu, posle ne znam zasto ste prepustili posed Kataru, jednostavno ste stali. Posle njihovog gola strepili ste sve do 3 gola kada je pitanje pobednika bilo reseno, ruku na srce, strasna promaja je u odbrani. Svi su zeleli BIH kakva je bila do primljenog gola od starta prvenstva jer imate kvalitetne igrace i pokazali ste da mozete, Kerim je vec sada strasan igrac. Ljudi ne pljujte toliko Radeta, posle zahvalnice Telekomu neke stvari su jasne tako da ocekujte ubuduce hvalospeve i na racun nase igre makar ona bila pobeda od 1:0 nad Andorom :) E moj Rade, izgleda svako ima svoju cenu.
G

Gledaj ga

pre oko 1 sat

@Mile led @trebunjac ostavi Jos koji komentar iskompleksirani jadnice istraumiranih hahaha kakve komplekse imas bedo

human

pre oko 1 sat

Borbenost do kraja, kvalitetniji su

Milan Milutinovic

pre oko 1 sat

Iako navijam protiv BIH sve cestitke za plasman dalje.Po svemu prikazanom u ranijem periodu to su zasluzili.
B

Boldrick

pre oko 2 sata

Bravo zmajeviiii
B

Bajke lčfćadj

pre oko 2 sata

Njima svaka čast, svakako ne navijam za njih niti bilo koga drugog sem Srbije, ali ovo je za poštovanje, a sa druge strane, ova bagra ovde, sve ovo treba da se ugleda na njih koji su po kvalitetu lošiji ali imaju srce i inat, što je bila odlika Srba nekad, a ovo danas bagra u svakom segmentu ovog društva , sve ovo treba rasterat u tri lepe

snezam123

pre oko 2 sata

Svaka cast komsiej
J

Jones

pre oko 2 sata

Ovako bi i u Sarajevu pisali da smo mi kojim slučajem ovako. Kako lako zaboravljamo, zato nam se istorija stalno ponavlja. Tako ih je i brat mog dede veličao i družio se sa njima, pa mu zapališe kuću.
I

IgorBgg

pre oko 2 sata

Uvek uz bosance rvate makedonce crnogorce ajmo bosno do finala kao srbin kazem 🇷🇸🇭🇷🇧🇦🇲🇰
r

računica

pre oko 2 sata

da ne bude misterije, Bosne je i matematički vec sada bolja od 3 trećeplasirena, jedna su senagal i irak koji imaju nula bodova, druga grupa je tamo gde su paragvaj i australija sa 3 boda ali paragvaj sa -2 gol razlikom pa sa bodom su iza BiH, isti slučaj je gde su Alzir i Austrija gde je Alzir sa -2 i ne mogu oba da budu ispred Bosne, to su ta 3, trazi se jos jedan i BiH prolazi dalje a treba im samo jedan od sledecih dogadjaja da zvanično prodju dalje, da Skotska izgubi od Brazila, da Češka ne dobije Meksiko, da Iran ne dobije Egipat, da Urugvaj ne dobije Španiju, da Ekvador ne dobije Nemačku, da Švedska izgubi od Japana, da Kongo ne pobedi Uzbekistan, da Hrvatska ili dobije Ganu 2 razlike ili da izgubi, eto, bilo šta da se desi od ovih uslova BIH ide dalje, imaju 8 velikih sansi od kojih je bar 5 vise nego normalno i realno, mogli bi već ujutro biti zvanično u 1/16 finala ako izgubi Škotska što se mozda i nece desiti ali su bas dobre šanse da Česi ne pobede domaćina Meskiko, bilo sta od ovog da se desi ujutro su komšije i zvanično prošle dalje iz svoje grupe.

Aleksandar3006

pre oko 2 sata

Ajoj radovaće se čim ih sledeću nalupaju i pošalju kući. Jedna od alabijih reprezentacija koja će ići dalje

Autokomandić-1312

pre oko 2 sata

I opet kao takva bi verovatno dobila našu 2:1.
M

Mutke

pre oko 2 sata

Ti to gledaj samo hahahahahha
G

GoGreen

pre oko 2 sata

koliko si ti los lik kad skupljas minuse i glumis retarda nezadovoljnog samim sobom,zeljan malo paznje pa mislis da u ljudima mozes izazoves svadju i bes.. Psihijatrija.. Vrvt sedis kuci i igras igrice,rifresujes objavu sa vidis da li si dobio malo paznje…
H

Hahahhaha

pre oko 2 sata

Čemu tolika gorčina? Prošli su grupu Svjetskog prvenstva, imaju sasvim dobar razlog za slavlje.
h

hdks

pre oko 1 sat

Kralju vec se radujemo i tom porazu unaprijed. Prosli grupnu fazu na SP!!!! Sportski pozdrav
D

Da sam ti bliže

pre oko 1 sat

prijateljski bih ti dodao maramicu da obrišeš gorke suze.
@

@

pre oko 1 sat

I sta tebi je to najbutnije u zivotu? Na kraju meca kako pevaju sa narodom je jednostavno nesto za doziveti, posten, castan, ujedinjen narod toliko ponosan...A vidi kod nas, jedna zemlja podeljena na 2 dela, kakvo smo mi zlo.
.

..

pre oko 2 sata

Svaka čast. Možda nemaju neki poseban kvalitet ali će se boriti do kraja za dres koji nose. Kao i Hrvati i Albanci, pa dokle ko stigne. Naše balerine ne žele ni da se odazovu pozivu reprezentacije. Pa vi vidite gde smo kao reprezentacija.
S

Samo SRBIJA

pre oko 2 sata

VI NAVIJACI NISTE BOLJE, RESULTAT ULTRAS io sve se to octralo na igrace, kako to da A, tzv KS i BiH ima pune tribine itd, a SRB koja he dotle definitivno bila veca fudbalska sila i po reprezentaciji i po klubovima nema???? Vama su uvek drugi krivi, dozvolili str da vam igraju protiv ALB u leskovac sa laznim navijacima itd....bolje da cutite, jos su ansi igraci nesto najbolje u nasem mulju od fss, do trenera, do laznih navijca autosovinista....fuj. Dokel rbe vise?
L

Leao

pre oko 2 sata

Svaka cast za BIH. Zanimljiva reprezentacija u svakom slucaju. Grupa je po meri, ali zna se da nasi timovi imaju pomracenje uma kad se lomi. Srbija je ispadala od kameruna, slovenije, Australije kada je bod igrao. Hrvati deluju slabije nego inace ali opet taj tim ima buducnost. Baturina, sucic gvardiol vuskovic ispod 23 godine nemaju modrica ali takav se rodio jednom na ovim prostorima i nikad vise. Niko mu nije ni do kolena! Srbija trenutno nema puno za sta bi mogla da se osloni u buducnosti osim Cvetkovica koji ce biti zver i Mirosavljevica koji dobro napreduje. Vlahovic je najbolji spic balkana i to je to. Problem su bekovi koje nemamo, centralni vezni, krila takodje dosta teska prica. Crna gora nema nista. Mislim da ce kosovo postati najbolji tim regiona kroz 2,3 godine. Ogromna dijaspora, igraci im stasavaju i skoluju se po evropi i dolaze vec formirani igraci.
M

Molim?

pre oko 1 sat

Crna Gora nema nista?
P

Peroslav

pre oko 2 sata

Bosna je zavrsila svoj posao u grupi i zasluzeno ide dalje sve osim toga ne bi bilo korektno sa strane fudbalske javnosti

Lix

pre oko 2 sata

I Bosna naucila da igra fublal samo se mi brukamo i dalje
D

Dec12

pre oko 2 sata

Saberi se druže. Videćemo ih sa Amerima.
g

grande

pre oko 2 sata

svaka cast bosancima nema maminih i tatinih sinova da odredjuju ko ce da igra i u skolicama fudbala!!! Bravo komsije Svaka Vam cast ponosno igrate za sebe za dres koji nosite i za bosnu i hercegovinu
Р

Реално

pre oko 2 sata

Хахахахахаххахахахс
B

BH

pre oko 1 sat

Hvala i ne brini ,minuse ti lupaju ovi iz manjeg entiteta pokušavaju biti veći srbi od vas pravih Srba,i kod vas će se fudbal kad tad dovesti u red,pozdrav
A

Adriano_Galliani

pre oko 1 sat

Ima, Demirović je mamin sin :)
u

uefamafia

pre oko 1 sat

Okej svaka čast i sve to, ali nećemo preterivati sa hvalospevima, Srbija i kad je išla na SP nikad nije imala maltene dva debitanta na prvenstvima i Švajcarsku. Nego su recimo uz Švajcarce bili i Brazil i ekipe poput Kameruna i Kostarike. Ostaje žal što se nismo plasirali na ovakvo SP, jer deluje da je nikad lakše proći makar tu grupu i otići među 32.
D

Dajte Brazil da se igramo

pre oko 2 sata

Nikad nikom nisam rek'o da je Srbin Edin Džekooo😀napred komšije, srećno "zmajevi", ko god da vam dođe, zaslužili ste ovo i posle Italije i posle remija u prvom kolu.
g

gargamel89

pre oko 2 sata

Drago mi je sto su dobili i sto idu dalje ,ali .. ko god da ih ceka u sledecoj fazi,dace im 3 komada . Zna li neko na koga mogu?

Sterlings Braunfels

pre oko 2 sata

Germany ili USA
S

Srdjan78

pre oko 2 sata

Amerika ili njemacka
t

tisikaomadjija

pre oko 2 sata

Amerikanci im padaju
Č

Čisto sumLJam

pre oko 2 sata

Ne dade im ni Italija, ni Švajcarska, ni Kanada tri komada, ta ista Švajcarska koja je nas dobijala gde god je stigla... Sa Tadićem, Mitrom, SMS-om... Mnogo volimo da potcenjujemo druge, zato ćemo igrati SP kad bude sa 128 selekcija, ako se i tada plasirano.
S

Stefan024

pre oko 2 sata

Kako trenutno stoje stvari Usa ili Nemacka..
M

Mile led

pre oko 2 sata

Igraju klinci koji stvarno znaju a ne kao kod nas sto moraju da igraju fiktivni talenti sa rajka da aca delija ne bi zaplakao.
B

BokiUSA

pre oko 2 sata

Izadjem da pogledam vesti o BIH I opet ti. Covece leci se. Nije normalno da si na svakoj vesti I da trlakas o Aci I slicnome. Prvo I prvo BiH klubski fudbal je gori od naseg I jedno pojavljivanje na SP ne znaci nista. I mi smo bili na predhodne 3 I? Opet smo truba. Ne mlati leba ti...
D

Dex12

pre oko 2 sata

U pravu si. Trebali bi Natku dati drzavljanstvo da igra, zatim Ugrešić i kompanija. Oni će da donesu rezultat. Kad ne mogu Macvu da pobede valjda bi makar dosli do četvrtfinala SP
T

Trebunjac

pre oko 2 sata

Sreca da su prosirili takmicenje inace bi ispali u grupi kao i reprezentacija ekonomskog tigra
N

Nsma

pre 24 minute

Eto kako znas fudbal. Bosni je najteze bilo sad plasirar se jer se igraju dvije urakmice baraza koje su osigrali kroz regularne kvalifikacije, a ne kroz ligu nacija. Iz evrope samo 4 idu vise i to one iz ligenacija da dobiju sansu, a bosna nike igrala baraz preko lige nacija
M

Mile led

pre oko 2 sata

Alejbegovic izmislio fudbal za vasu sisku, mesijevu frizuricu i ostale fikrivne talente sa rajka koji mogu da se prodaju i dizu samo na informeru
0

0070

pre oko 2 sata

Volim što smo pobijedili samo zbog ovih iz manjeg entiteta što pljuju bosnu na svakom koraku čast izuzecima iz srbije
N

Nema zajedno

pre oko 2 sata

Kako manji entitet kad imamo 49% a vi 23%? Tijana Bošković ima više medalja nego vi mučenici učešća ukupno u svim sportovima. Slavite nebitne pobjede a moj cijeli život slavim medalje u svim sportovima i svim takmičenjima jado.
@

@nema zajedni

pre oko 2 sata

smanji doživljaje strefiće te infarkt od muke i besa što je Bosna prošla.
0

0070

pre oko 2 sata

Jeste ali sa reprezentacijom srbije a kad ćete vi imati nikad
r

rs forever

pre oko 1 sat

Dok je ovakvih što umesto Republika Srpska pišu "manji entitet" Srbi nikad ne bi trebalo da navijaju za BIH. Oni bi da Srbi iz RS navijaju za BiH i nije im kao jasno zašto. A redakciju Mocarta bi trebalo da bude sramota što dopušta komentare u kojima se RS naziva manjim entitetom.
0

0070

pre oko 1 sat

A i ona je iz Bosne i Hercegovine jado jedan
N

Nema zajedno

pre oko 1 sat

Ona je iz pobjedničkog dela BiH koji čini 49% teritorije i zove se Republika Srpska, nije iz gubitničkog dijela iz malene Palestine 23%.
0

0070

pre oko 1 sat

Pa i jeste manji entitet u BiH a mi i ne očekujemo da navijate za nas a inače vas i u srbiji zovu bosancima kad je istina
@

@ rs forever

pre oko 1 sat

Pa zar nije manji entitet. Idi na wikipediju pa vidi .
к

какав лик

pre 40 minuta

Замисли долазиш на српски портал да прозиваш "мањи ентитет", а све као хвалећи нас из Србије што нисмо као прекодринска браћа
N

Naduvana veverica

pre oko 2 sata

Tačno je da BiH nema pojma kao ni Katar, al i takvi nikakvi su za raspale manekene iz Srbije, Brazil. Pokazivativ ove golove Maksimoviću i Kostova i treba da ih bude sramota zbog odnosa prema državnom grbu.
Р

Реално

pre oko 2 sata

Дајте те ваше црно беле бебаре да видимо на делу хахаха Барем једно коло прођите у европи а у дербију да пређу центар пет пута хахаха
D

Drale P.f.c.

pre oko 2 sata

Sts se desava ? sa Jovom Lukicem,sad nije dobar
E

Emir hadziic

pre oko 2 sata

Postovanje za Pedju Strajnica...
M

Mile led

pre oko 2 sata

Igraju klinci koji stvarno znaju a ne kao kod nas sto moraju da igraju fiktivni talenti sa rajka da aca delija ne bi zaplakao.
I

Ivang

pre oko 2 sata

Strasan aljebegovic protiv katara protiv jake ekipe ne bi se ni video toliko da se zna o strucnjacoma koji pisu nesto hajajajajaj
H

Hahahahah

pre oko 1 sat

Ne znam jesi li gledao Alajbegovica u utakmicama baraža, decku je 18 godina, pravi dragulj
A

Ajde bre

pre oko 2 sata

I ovi prosli grupu pre nas hahahah
С

Српско Сарајево

pre oko 2 sata

До кад год буду махали ратним заставама,Срби за њих неће навијати. Следећи противник им даје 3гола са пола гаса.
K

Kad igraju

pre oko 2 sata

Srbija i Republika Srpska. A da nikad.
0

0070

pre oko 2 sata

Nikad bilo i nikad neće biti
Z

Za novinara

pre oko 2 sata

Na kraju spominjes cijela bih. Nije tacno. Nikog ne mrzim,al za ove nikada necu navijati. Zbog svega.
V

Vidi se

pre oko 2 sata

tvoja frustracija zato i nemaš za koga da navijaš.
Z

Za novinara

pre oko 1 sat

Za SRBIJU I Argentinu. Zakletva.

[email protected]

pre oko 2 sata

bravo, srećno dalje ...
I

Ivanxd

pre oko 2 sata

E moji srbi hrvati i bosanci prosli grupu mi se ni plasirali nismo bruka i sramota jos ce i finale igrat kakve smo srece uz sva zla koja su naneli ❤️❤️
I

IvanXd

pre oko 2 sata

Samo vi navijante za njih dok oni sa ratnim zastavama masu objavite komentar ako smete
T

The gost

pre oko 2 sata

skandiranje ratku mladiću na srpskim stadionima ne pominješ. objavite komentar ako smete.
N

Nadji devojku

pre oko 2 sata

Jebote,ala si opasan,a i nepismen.(jesi li mrdnuo negde iz tvoje mesne zajednice?).
P

Pavle13072014

pre oko 2 sata

Ispadaju odmah....
D

Džukela klasična

pre oko 2 sata

Dajte nam Alajbegovića, evo vam Mesi i Kostov zajedno.
B

Bar Kohba

pre oko 2 sata

Kao sto sam igrao cist 1 na Svica BiH, isto sada cist 1 na BiH sa Katarom, realno su bolji. Cestitke za prolaz! Sad je pitanje na koga ce naletiti i koliko mogu dalje. Fino su igrali do sada i realno zasluzuju prolaz dalje.
A

Aca2

pre oko 2 sata

Mislim da idu na Ameriku,naravno ako prodju
A

Akikavasakibg

pre oko 2 sata

To me jako zabole hahahahaahah
D

DDS900

pre oko 2 sata

Ovo je bilo ocekivano, ne mogu do finala, ali ce dobro izgurati.
A

Azzu

pre oko 2 sata

Stvarno Bosna i Hercegovina ima odlične mlade igrače. Ako se tu doda još i Mirza Ćatović biti će odlični.
E

Emir1

pre oko 2 sata

Istinska hvala svakom komsiji koji stoji uz nas, a pogotovo urednicima Mozzart Sporta ♥️ Velika vam hvala
@

@

pre oko 1 sat

Lopta je okrugla, sretno u nastavku, neko mozda tu zeli USA da predstavi da su jaci nego sto jesu. Ipak utisak veceri mi je slika kako igraci pevaju sa narodom, prelepa slika!
P

Pesimsta

pre oko 2 sata

Da li gledaju naši rodjeni gubitnicii!!! Veljko bezi iz Srbije,dok još možeš!!!
T

Tln

pre 34 minute

Zasto da bjezi? Znao je on gdje dolazi. Jel ti mislis da mi svi znamo gdje dolazi a da on to nije znao? Ne budite ludi. Jel mislis da je imao vecu platu u Ovijedu, nego sto ima sada? Jel moguce da vecina naroda ne konta nista? U bosni idol Alajbegovic a u Srbistanu Stanija!

Ivan L

pre oko 2 sata

Pa videcemo, vecina reprezentacija koje ce proci sa treceg mesta ce imati bar 4 boda, ali izvesno i bolju gol razliku od Bosne.
A

Aca17

pre oko 2 sata

Vecina hoce,ali dovoljno je da u cetiri grupe treceplasirane ekipe imaju ispod cetiri boda i eto Bosne u nokaut fazi...jedino je nezgodno zbog gol razlike.
M

Ma jeste

pre oko 2 sata

Prognoza kaže 92% da Bih prolazi. Ne mrači!! Srećno komšije!!
S

Sergio Coolio

pre oko 2 sata

Prosek poluamaterska reprezentacija,nalik nasoj. U barazu na srecu izbegla petardu u Velsu pa prosla na penale.Raspalu Italiju prosla jer je dobila crveni karton.Grupa na SP nikada laksa,nemaju u grupi ekipu iz top 10 u Evropi. I imaju amatere Katar. Jos sada od cetri prolaze tri. Ali eto, to se obrni okreni zove nokaut faza. Nasi manekeni ni to ne bi uspeli
A

Azzu

pre oko 2 sata

Plači još. Nemoj stati na ovome.
E

Emir hadziic

pre oko 2 sata

Sinovac nemas ti pojma

Shashank Singh

pre oko 2 sata

Jel boli? Tek ce da boli.
B

Branimir Milev

pre oko 2 sata

Strašan je igrač Alajbegović
0

08558

pre oko 2 sata

Bravo momci, bravo djeco nasa. Iduca na redu je amerika. Volim te Bosno
H

Haariis

pre oko 2 sata

Srbi izbacili Amerikance sa SP u košarci, a sad je red na nas da to isto uradio na SP u fudbalu. Oba prvenstva se igraju na američkom tlu. Zanimljivo😆😁
A

Akibg

pre oko 2 sata

Amerika ce da vas ugazi ko plitqk pptok i to uporedjujes srbiju u kosarci koja uvek ima kvalitet i vas u fudbalu sa nikad laksom grupom i srecnim prolaskom dalje 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
H

Haariis

pre oko 2 sata

Šilji ga @Akibg 🤣

vozi Miško

pre oko 2 sata

Gotovo izvesno najslabija grupa, ali treba imati i sreće. Ovde možda Švajcarska dođe do osmine Kanadi i BiH najverovatnije ispadaju odmah

nikola.p

pre oko 2 sata

A kvalitet ekipe za Ligu nacija C. Borili su se ali koliko su sreče imali, posebno sa dobijenim protivnicima. Svaka čast ali poješće ih u narednoj fazi ko god im se padne.
D

Dragon-14

pre oko 2 sata

Bravo redakcijo za ekspresni tekst o velikoj pobjedi Bosne i nadamo se historiji prolaska u nock out fazu. VOLIM TE BOSNO. POZDRAV SVIM LJUDIMA DOBRE VOLJE,FUDBAL TREBA DA SPAJA LJUDE. DOSTA JE BILO TRZAVICA,MNOGO SMO SLICNI PO SVEMU MI BALKANCI.
N

Nemamimeee

pre oko 2 sata

Ovaj dečko Alajbegović je najbolje krilo sa Balkana posle Perišića. Možemo samo da sanjamo da imamo ovakvu igračinu.
Р

Реално

pre oko 2 sata

Уместо да дају још неки онибсе повукоше, испашће на крају 23% због негативне гол разлике хахахахахах
0

0070

pre oko 2 sata

A vi iz šumske pucate od ljubomore
@

@Realno

pre oko 2 sata

Da nasi hoce bar tu grupnu fazu proci, bar jednom
@

@0070

pre oko 2 sata

Из Београда сам синак хахахаха То што њих 13 из круга двојке овде навија за вас не значи да треба да се примате хахахаха
V

VARVARA

pre oko 2 sata

Prelep gol svaka čast Bosni na svemu sto su prikazali!
g

gost2828

pre oko 2 sata

Bosna malo manje loša od Katara, protiv ozbiljnije reprezentacije nemaju šanse
A

Aaaaaa

pre oko 2 sata

S kim igra Srbija, koga je pobjedila nisam ispratio?
N

Nemoj

pre oko 2 sata

Provocirati, bosanac sam i sam ali nema potrebe. Osim par demorena na ovom portalu ima korektnih ljudi, mnogi su pozelili srecu protiv Kanade. Nemoj bespotrebno biti debil. Hvala svima na lijepim porukama!
N

Nista Srbija

pre oko 2 sata

Ima uspehe sa olimpijade , u kosarci , vaterpolu , odbojci...

Joco Inter

pre oko 2 sata

Ne provociraj bez potrebe, da ne bi bilo svakakvih komentara i posle da se pali masa. Ne budi ograničen.. Ako si navijač BiH, proveseli se sa svojima, uživaj, u 1/16 finala ste, samo napred! Podrška iz Srbije
A

Auuuuuuu

pre oko 2 sata

Koliko talenta u ekipi imaju Hrvatska i BIH, Baturina, Petar Sučić, Vušković i ovaj momak vrijede puste milijune i nositi ce svoje reprezentacije više od desetljeća. Bravo komšije idemo zajedno u nokaut fazu.
n

nadrealnoo

pre oko 2 sata

Koliko mi je drago sto je ovaj lik dao gol sto je zamenio Dzeka!!!Pa neverovatno da onakvo ponasanje ima jedan Dzeko, pa nisi dete , mislim neverovatno! Igras mec decenije da prodjes dalje, vodis 2 1, izvede te jer ne mozes vise da hodas,igrac manje si na terenu, razumem sve, zelja,htenje, ali daj covece pa nisi dete?! U svalacionici reci treneru sta mislis, kakvo je ono ponasanje unosi lik razdor u ekipu?Umesto da digne publiku kao kapiten i da podrsku momcima da izdrzi on se svadja sa trenerom. Pa neverovatno...

90Jelena

pre oko 2 sata

cestitke za komsije dobro su odigrali mec
o

obicancovek

pre oko 2 sata

Sve sam ti dao i prosjak post'o Bravo Bosna
Н

Неутралац

pre oko 2 sata

„Босна, сестра твоја, на тебе гледа“ речи су једне старе песме, а сада ај што наши гледају у Босну (и Херцеговину) ајде што то више није наша Босна.
M

Mikii98

pre oko 2 sata

Bas sam srecan, volim te Bosno

Aleksandar Virijevic

pre oko 2 sata

Bosna potpuno zasluženo!
c

cv

pre oko 2 sata

zajebali su protiv švice ovako kao 3.ako prodju dalje naleteće na nekog koji je 1.i ispadaju
G

Gladiola1*

pre oko 2 sata

Čestitke na prolazu, ali daleko su od nekog kvaliteta

cima88

pre oko 2 sata

Teško im bilo da daju još jedan gol
p

pa dobro šta

pre oko 2 sata

Nakon što je uništen Partizan koji je uvek izbacivao igrače standardne prvotimce, više nećemo videti veliko takmičenje a ispašćemo i iz A lige Nacija. Čestitke BiH na pobedi, realno nemaju pojma ni jedni ni drugi al svakako su bolji od ovih klinaca iz Zvezde što i nije mnogo tepko.
R

Rasimice

pre 33 minute

Bari/Tokio.Pozz al sporcki

ЗоранАГТ+

pre oko 2 sata

Добар је мали.Остали су дрва.

Aboubakar Oumarou

pre oko 2 sata

Al dečko dade golčinu...
Б

Бољи фудбал

pre oko 2 sata

игра се у београдској лиги, ово је дно дна првенства
G

Gostimirko

pre oko 2 sata

Zato sto se igra bolji fudbal u toj "beogradskoj ligi" vi nikad u istoriji grupu niste prošli. Nakon Hrvatske i BiH ostvari bolji istorijski rezultat od vas što sve znate. Laku noć.
0

0070

pre oko 2 sata

U kojoj ligi igra vaša reprezentacija u tunguziji ?
M

Manje gubljenja

pre oko 2 sata

Ljudi jedva Katar dobiše, aj malo ozbiljnosti hahahaha