Komentari na vest

Brazil zna startnu devetku za ostatak Mundijala: Kunja betonirao mesto u 11, Rafinja sve zabrinuo

Bojan Pavković

pre 6 dana

ništa od njih...slabo je to kakvi su bili nekada
D

Dobitak7

pre 6 dana

Ma samo da se Rafinja nije ozbiljnije povredio, neka propusti sledecu ali za osminufinala mora biti spreman... mnogo znaci

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 6 dana

Анћелоти је направио сасвим добру репрезентацију од Бразила. Нису ми јасни ови што пишу како немају појма. Искрено не могу се носити са Француском и Њемачком, али са осталима могу да играју веома добро.
m

miki.mocart

pre 6 dana

Brazil nema veze sa vezom... Oni se protiv Haitija muce.. voleo bi da nalete na Nemce opet.. ili na Francuze
Tesko da ce Brazil nesto da uradi sa ovim timom
m

majster

pre 6 dana

Ogroman peh ce biti za Brazilce ako je teze povredjen Rafinja
T

TuzniBauk

pre 6 dana

Lako je protiv Haitija, čekaj da dodje ozbiljniji protivnik :))
Z

Zokili

pre 6 dana

Kunja i Vini igraju strašno, fali tu Neymar i idu do finala
D

Dobitak111

pre 6 dana

I ja kazem da Neymar stvarno fali... iskustvo + njegov stil igre. Samo me nervira to sto ne igra jos uvek a tolki hajp bio, daj neka se zaleci vise
M

Markokmet

pre 6 dana

Reprezentacija Brazila i dalje bez svog kapitena Nejmara ali i dalje su glavni favoriti za osvajanje svetakog prvenstva u fudbalu
g

goci005

pre 6 dana

Hoćemo stari dobri brazil!!
D

Dukicar

pre 6 dana

Igraju dosta tanko
nema brazil tim za vise od polu finala i to ce biti tesko
P

Predikat

pre 6 dana

kako ljudi igraju koliko im treba drgo pol 0 suteva
i

iveljaaa

pre 6 dana

Kunja strasan igrac, skapirao valjda to Anceloti

Miki Milikic

pre 6 dana

kada njima niste mogli da date 5-6 komada, ispadate sigurno ubrzo, raspali brazil

Valentina Kolar

pre 6 dana

Brazil- jedno od najvećih razočaranja na ovom svetskom prvenstvu
Одиграли само колико им треба. Не могу да проценим да л више волим то или швабски систем где нема стајања. Само трпај, трпај, трпај...

Jovca123

pre 6 dana

uvek nezgodni haiti

Nemanja Milijanovic

pre 6 dana

Ličio je Brazil na Brazil u prvom poluvremenu

Nikola Milicevic

pre 6 dana

Ne znam kako ih nije sramota onih legendi u lozi. Dosli ih gledati a HAITI jaci u drugom poluvremenu, nece ovi daleko. Uzas

milovankg1

pre 6 dana

Ajde hoćemo stari brazil joga bonito01

patr0_

pre 6 dana

Razigrao se Brazil pod Ancelotijem
F

Flaki

pre 6 dana

Možda u sambi, u fufbalu su truba i više će dogurati SAD od ove ogavne generacije Brazilaca.

Savo Vukovic

pre 6 dana

Ја ставио 5+ индијанци
b

bracakostic

pre 6 dana

Brazil dobar protiv Haitija, ali to nije protivnik po njihovoj meri, tako da cemo tek videti koliko oni mogu. Realno su trebali Haitiju barem 5 da daju.
m

milutin 15

pre 6 dana

nisam gledao,ali ja kad vidm trio na sredini,Paketa, Kazemiro,Gimaraeš, meni nije dobro,to slavni Brazil, sem Vinija nemaju superstara,ali ko zna ipak je to Brazil,možda naprave čudo,Rafinja odličan igrac, ali u reprez.očajan
K

Komri

pre 6 dana

zna li neko kakva su pravila za nokaut fazu, zreb se zna ili ce tek biti? da li Brazil zeli biti prvi?
Dogurace do polufinala.

FiumenBG

pre 6 dana

ali neverovatno , igram 1 i 1-3&1-3 i oni stanu... pa majku vam...

n p

pre 6 dana

Ocekivao sam vise od Brazila
N

Nemanja Lazić

pre 6 dana

Nadam se da je Raphinha dobro
I

Irac66

pre 6 dana

Prolaze grupu ali za dalje tesko
8

8

pre 6 dana

Brazil osvaja zato što imaju najboljeg trenera
P

Pavlovicmp

pre 6 dana

Novi prvaci sveta
S

Spasovski92

pre 6 dana

Grupu da prodju nek budu zadovoljni
z

zulu

pre 6 dana

strašna Panama,ajde da vidimo prvog jačeg protivnika
l

loknica11

pre 6 dana

ajde brazilci budjenjeeeee

Zoran Jeremic

pre 6 dana

Glupo pravilo definitivno

Biba978

pre 6 dana

Od njih se ocekivalo 7 +.

Asani Avni

pre 6 dana

Sjajni Kunja,ali steta za povredu Rafinje
N

Nikola1992a

pre 6 dana

Nije Brazil sto je nekad bio.

Milan Lukic

pre 6 dana

kunja je baš dobar igrac

ivanasud

pre 6 dana

Ljudi to je samo Panama
I

Ivan8888888888

pre 6 dana

Procice grupu i to j to ispasce odma posle

ЗоранАГТ+

pre 6 dana

Мало 3. Мора боље.
nista od ovog i ovakvog brazila
N

Nikola1992a

pre 6 dana

Nije brazil sto je nekad bio

stevica jovanovic

pre 6 dana

ocekivana pobeda brazila

Brutal92

pre 6 dana

А шта се десило са Рафињом шта му би?

Asani Avni

pre 6 dana

dali 3 gola i onda stali, nije to to,

Uskekruske

pre 6 dana

Videcemo sta ce biti
9

929229

pre 6 dana

Ne znam kako ih nije sramota onih legendi u lozi. Dosli ih gledati a HAITI jaci u drugom poluvremenu, nece ovi daleko. Uzas
plesu u ritmu sambe...
A

Amorim aut

pre 6 dana

Kunja kunja kunja,,Au kako ce kerik I ekipa da gaze sve pred sobom...
V

Vladica1983

pre 6 dana

Ma kakvi...i to protiv Haita

Meda74

pre 6 dana

Za sada Brazil ispod svojih mogućnosti.
M

Maja-Bec

pre 6 dana

Ova reprezenracija Brazila je sramota za sve Brazilce. Ovo je njihova najslabija reprezenracija u njihovoj istoriji. Pogledas na svečanu lozu ,a u njoj Ronaldo,Ronaldinjo i Kaka.Da sada igraju,samo njih trojica bi vredela više nego ova cela prva postava.Ovo je sramota kako i šta igraju. Nikakav kvalitet,osim Vinisijusa,Rafinje i Markinjosa ,nemaju jednog kršteno fudbalera. Možda tu spada i Endrik a sve ostalo prosek ili ispod proseka.Normalno,tu neracunam najveceg među njima i nažalost povredjenog,Nejmara
s

spiritus movens

pre 6 dana

Cile iz 1998. sa Zamoranom i Salasom bi danas dobio ovaj Brazil, isto kao i Paragvaj sa Cilavertom. O Kolumbiji sa Valderamom, Aspriljom, i Valensijom da ne pisemo. Argentina sa Batistutom, Ortegom, Veronom, Simeoneom, Krespom, ili taj Brazil koji spominjes su nivo iznad ovog Brazila.
D

Duuuuk

pre 6 dana

Gluplji komentar nisam odavno pročitao. Pa oni da trenutno imaju bolje igrace sigurno ne bi igrali sa ovim sastavom. Brazil vec dugo nije sila u fudbalu a kako stvari stoje nece dugo ni biti..
L

Lukebakio

pre 6 dana

Veze ti nemas, i zato se mani fudbala i pocni da pratis pikado, brzo hodanje, ili stoni tenis. Ima mnogo lepih sportova.

Aleksandar3006

pre 6 dana

imali su oni timove sa zvučnim imenima pa kako su prolazili? Kod kuće 1-7 protiv Nemačke. Sada možda nemaju tako jake individualce ali možda Karlo pronađe 11 momaka koji najbolje igraju jedni sa drugima
E

Eho

pre 6 dana

Pa nema vise takvih Brazilaca. Prije je sirotinja tamo igrala na ulicama i živela za fudbal. Odatle su i nikle te legende koje su donosile titule Brazilu. Danas klinci rade za klanove prodaju drogu i zarađuju. Fudbal im vise nije toliko bitan.
s

spiritus movens

pre 6 dana

Konacno malo pravog fudbala ali publika je ponovo prevarena jer je platila ulaznice za 90 minuta, a Brazil je igrao svega 45 minuta. Drugo poluvreme je bilo otaljavanje posla.