Komentari na vest

Čemu da se Irak nada?

Kosta Caran

pre 17 dana

Njima je svakako uspeh i sam plasman na prvenstvo
j

jokicvv.

pre 17 dana

Nemaju oni cemu da se nadaju
M

Mladic

pre 17 dana

Kakav naslov. “Čemu se nada Irak”? A čemu treba da se nada?! Otišli ljudi na svetsko prvenstvo,izborili se i to je veliki uspeh. Što reče neko ranije “znam neke koji nisu otišli”!!! A u najmanju ruku smatraju da treba da osvoje svetsko prvenstvo
Знам неке што нису ни отишли....
K

Komri

pre 17 dana

verovatno bi neko u Iraku isto piso za našu zemlju, ali stvarnost je da oni idu tamo i zaradiće milione a naši manekeni su na letovanjima

Marko Petrović

pre 17 dana

Brazil osvaja,spanci su mnogo favorizovani ali ce puci u grupi..pozz
N

Niki1

pre 17 dana

mnogi favoriti nece grupu proci
F

Fanste933

pre 17 dana

dobro se snasao ocigledno, sreća je na njegovoj strani
b

bolton79

pre 17 dana

Bice to lepa prilika za gol razliku. Ja sam odigra na sva 3 meca da Irak prima 2+ gola i to je sigurica.

90Jelena

pre 17 dana

Nemaju oni cemu da se nadaju

stevica jovanovic

pre 17 dana

Nemaju cemu da se nadaju jer su slaba reprezentacija

Luxx27

pre 17 dana

nicemu ahahahha.!
D

Dejanii

pre 17 dana

Nadaju se da ne budu nabuseni. Nada umire poslednja
N

Natalii29

pre 17 dana

bice zanimljiva ovo utakmica sa svima

Ivan Andrejic

pre 17 dana

Da se nada castim porazima

ljiljana63636363

pre 17 dana

I to je za njih uspeh

Милош Гроздановић

pre 17 dana

Oni su se bar plasirali..