Komentari na vest

Cene paprene, a Fifa kaže: Bilo je puno! Slike govore – pre poluprazno

P

Predrag Petrovic

pre 15 dana

infantino je unistio fudbal samo lova i nista vise

Petar Lukić

pre 15 dana

Cene su paprene stvarno nisu normalni

Charles Johnson - Časlav Gospodarski

pre 15 dana

Infantino je uništio fudbal, počevši od nameštanja da Katar bude domaćin, do nameštanja da mesi osvoji, pa sad do ovih cena karata a stadioni će biti prazni. Sve ovo ne ide uopšte u korist fudbala.

Goran Radovanovic

pre 15 dana

Pa ne mogu svi da propuste sebi kartu,preterali sa cenama

Stefnik

pre 15 dana

Infantino uništava fudbal već godinama. I to rekao bih na američki račun?

klackalica535

pre 15 dana

Nerealne cene ko ovo moze da priusti sebi treba samo loza da bude puna.

Ikebana

pre 15 dana

Zato su im poluprazna mesta pa nek lupaju cene

90Jelena

pre 15 dana

steta jer je fudbal biznis a nemaju svi ljudi para

Kosta Caran

pre 15 dana

Nazalost obicna komercijala

micja

pre 15 dana

SP treba organizovati u Evropi, Južnoj Americi i eventualno Africi, gde je publika tradicionalno fudbalska. Cene ulaznica prilagoditi proseku primanja država učesnika - neka zlatna sredina. Da su hteli da se iscimaju oko organizacije, napravili bi oni da svima bude dobro, karte, prevoz, ulaznice sa normalnim cenama, a da opet FIFA profitira.
P

Prošlo

pre 15 dana

je vreme pravog fudbala,ko će ovo da gleda i još da plati ........
C

CROsijek

pre 15 dana

Nejasni su mi ljudi koji su ti dali -. Ili su vjerojatno djeca jos pa ne znaju o cemu pricas
K

Kure na specijali

pre 15 dana

Fali samo po hot dog i bezalkoholno pivo u rukama navijača, koji imaju preko sto kilograma u proseku, pa da atmosfera bude kao na velikom derbiju Mejdžor bejzbol lige Hjuston Astros - Nju Jork Mets...

chicharito9800

pre 15 dana

MA BILO JE PUNO 100%
S

Sherlocked

pre 15 dana

Zabole njega za navijace i fudbal. Samo kesovina.

nikola.p

pre 15 dana

Još jedan pokazatelj da je sve manje fudbal ljubav prema igri a sve više biznis i lova i interes. Bitno da Djani ima sigurne pristalice i glasače.

Daniel33

pre 15 dana

katastrofa , izgleda da su preterali sa cenama ulaznica, nije baš slika dobra za FIFA
N

Nezz63

pre 15 dana

Najgore prvenstvo u najavi.
D

Doks

pre 15 dana

Inače, do smo se mi plasirali, sve bi bilo ok...

Otac Makarije

pre 15 dana

Cim sam cuo da su amerika i kanada d9macini, rekao sam bice prazni stadioni

Milan Sofija

pre 15 dana

Mnogo skupe karte kao da je finale,koliko ce onda kostati za finale.
M

Mrzogud

pre 15 dana

Ovako Zvezda isto objavljuje "istinu" o popunjenosti svog stadiona, pa se narod smeje
D

DZP

pre 15 dana

Neki se smeju, a neki godinama (uskoro decenijama) samo plaču...
D

DjolePartizan12

pre 15 dana

700 praznih mesta, pa puta 15.
I

Ildzo

pre 15 dana

kapitalizam. profit, profit i profit. fuj.
N

Nenad1246

pre 15 dana

Samo bojkot. Ni centa im ne treba dati jer samo to razumeju kad se udari na novčanik.

Valentina Kolar

pre 15 dana

Ne znam ko ima para da da toliko za utakmicu, za kartu ne bi dala ni da mi tata igra

Asani Avni

pre 15 dana

Preskupe ulaznice, bas su preterali