Komentari na vest
Cene paprene, a Fifa kaže: Bilo je puno! Slike govore – pre poluprazno
P
Predrag Petrovic
pre 15 dana
infantino je unistio fudbal samo lova i nista vise
Petar Lukić
pre 15 dana
Cene su paprene stvarno nisu normalni
Charles Johnson - Časlav Gospodarski
pre 15 dana
Infantino je uništio fudbal, počevši od nameštanja da Katar bude domaćin, do nameštanja da mesi osvoji, pa sad do ovih cena karata a stadioni će biti prazni. Sve ovo ne ide uopšte u korist fudbala.
Goran Radovanovic
pre 15 dana
Pa ne mogu svi da propuste sebi kartu,preterali sa cenama
Stefnik
pre 15 dana
Infantino uništava fudbal već godinama. I to rekao bih na američki račun?
klackalica535
pre 15 dana
Nerealne cene ko ovo moze da priusti sebi treba samo loza da bude puna.
Ikebana
pre 15 dana
Zato su im poluprazna mesta pa nek lupaju cene
90Jelena
pre 15 dana
steta jer je fudbal biznis a nemaju svi ljudi para
Kosta Caran
pre 15 dana
Nazalost obicna komercijala

micja
pre 15 dana
SP treba organizovati u Evropi, Južnoj Americi i eventualno Africi, gde je publika tradicionalno fudbalska.
Cene ulaznica prilagoditi proseku primanja država učesnika - neka zlatna sredina. Da su hteli da se iscimaju oko organizacije, napravili bi oni da svima bude dobro, karte, prevoz, ulaznice sa normalnim cenama, a da opet FIFA profitira.
P
Prošlo
pre 15 dana
je vreme pravog fudbala,ko će ovo da gleda i još da plati ........
C
CROsijek
pre 15 dana
Nejasni su mi ljudi koji su ti dali -. Ili su vjerojatno djeca jos pa ne znaju o cemu pricas
K
Kure na specijali
pre 15 dana
Fali samo po hot dog i bezalkoholno pivo u rukama navijača, koji imaju preko sto kilograma u proseku, pa da atmosfera bude kao na velikom derbiju Mejdžor bejzbol lige Hjuston Astros - Nju Jork Mets...
chicharito9800
pre 15 dana
MA BILO JE PUNO 100%
S
Sherlocked
pre 15 dana
Zabole njega za navijace i fudbal. Samo kesovina.
nikola.p
pre 15 dana
Još jedan pokazatelj da je sve manje fudbal ljubav prema igri a sve više biznis i lova i interes. Bitno da Djani ima sigurne pristalice i glasače.
Daniel33
pre 15 dana
katastrofa , izgleda da su preterali sa cenama ulaznica, nije baš slika dobra za FIFA
N
Nezz63
pre 15 dana
Najgore prvenstvo u najavi.
D
Doks
pre 15 dana
Inače, do smo se mi plasirali, sve bi bilo ok...
Otac Makarije
pre 15 dana
Cim sam cuo da su amerika i kanada d9macini, rekao sam bice prazni stadioni
Milan Sofija
pre 15 dana
Mnogo skupe karte kao da je finale,koliko ce onda kostati za finale.
M
Mrzogud
pre 15 dana
Ovako Zvezda isto objavljuje "istinu" o popunjenosti svog stadiona, pa se narod smeje
D
DZP
pre 15 dana
Neki se smeju, a neki godinama (uskoro decenijama) samo plaču...
D
DjolePartizan12
pre 15 dana
700 praznih mesta, pa puta 15.
I
Ildzo
pre 15 dana
kapitalizam.
profit, profit i profit.
fuj.
N
Nenad1246
pre 15 dana
Samo bojkot. Ni centa im ne treba dati jer samo to razumeju kad se udari na novčanik.
Valentina Kolar
pre 15 dana
Ne znam ko ima para da da toliko za utakmicu, za kartu
ne bi dala ni da mi tata igra
Asani Avni
pre 15 dana
Preskupe ulaznice, bas su preterali






















_Cropped.jpg.webp)
