Komentari na vest

CR7 kao filmski junak: I am back!

M

Molim redakciju

pre 3 dana

Da objavi demanti Ronalda Nazarija na vijest da je Messi najbolji svih vremena i vi ste to prenijeli. R9 u podcastu sa Romarijom komentarisao tu laz i kaze da je barselonino glasilo Mundo Deportivo to izmislilo. Nevjerovatno na sta su spremni kako bi naratv o pacovu kao GOATu jos se jace prihvatio…
p

pirlac89

pre 3 dana

Moćni cr razbio ove grešnike

Спира

pre 3 dana

Терминатор vs T1000...
S

Slaviša Trifunović

pre 3 dana

Velikan Kristiano se vratio.

Aleksandar Bezbradica

pre 3 dana

Ronaldo konačno može opušteno da igra za Portugal u svojoj petoj deceniji

kolekole57

pre 3 dana

Ima cica jos sto sta da pokaze

ledesma247

pre 3 dana

Nikad bolji CR7 nije bio! klasa nema šta, divim mu se do imbecilnosti! da daaaaaaa

Aki Grk

pre 3 dana

Argentina i Portugalija u nokaut fazi kakav bi to spektakl bio

zekadus

pre 3 dana

Pa, vratio se, nije da nije. On kao i Đoković - traje.

Semir88

pre 3 dana

Jeste da je protivnik bio nedorastao, ali Ronaldo je i sa 40 godina klasa za mnoge današnje napadače.
B

Bisko

pre 3 dana

Pre neki dan ste ga pljuvali.

Veljko Maricic

pre 3 dana

Najbolji igrac svih vremena

Sonja Velinovic

pre 3 dana

Jos 6 gola i pada messi

Mita

pre 3 dana

Slavicu dan kao slavu kad se ovaj bude penzionisao
t

tiesto

pre 3 dana

Koliko je jadan da to nije normalno

Daniel33

pre 3 dana

bravo ronaldo, dva gola svaka čast
Drago mi je zbog Ronalda,ovo mi je trebalo,ova dva gola,da podigne samopouzdanje celoj Portugaliji,koja moze do titule,iako je rano Jos pricati o tome
V

Vlada9111

pre 3 dana

Koliko kompleksa i nemoci u jednom coveku, on se vratio protiv Uzbekistana... tuzno
A neka je I on dao neki gol. Da se ne bi zaplakao.
B

Bokibo

pre 3 dana

Prva asocijacija na egoizam je upravo ovaj čovek. Da nije prvi postigao gol, ne bi dozvolio Mendešu da šutira slobodnjak.
N

Nemanjasabac

pre 3 dana

Nece ovaj dugo, dao veselom uzbekistanu golove, to mu je to do kraja.
E

Egoizmican

pre 3 dana

Ruzan sam i ljubomoran na sve oko sebe
C

Crazzy

pre 3 dana

Najjaci su ovi koji omalovazavaju Ronalda jer je dao 2 gola Uzbekistanu. Messiju niste osporavali golove koje ne dao Saudijskoj Arabiji i Australiji na proslom SP. Kakvi licemeri.
M

Matija7

pre 3 dana

naravno da je cr7 najboljii!!!!!!
S

Slava222

pre 3 dana

tek je poceoooo !!! bravo
s

servlada85

pre 3 dana

Svaka cast,masina za golove...
K

Kuki2121

pre 3 dana

легенда рокииии
S

Simco9

pre 3 dana

on postao kao mile kitic, nije on za fudbal. igrali su protiv uzbekistana a cim ne daju mu loptu on se naljuti :D bas los igrac cekam onog dana kada vec zavrsava karijeru
u

user7575

pre 3 dana

Lako je davati golove uzbekistanu videcemo ga dalje!
L

Licemeri

pre 3 dana

Najjaci su ovi koji omalovazavaju Ronalda jer je dao 2 gola Uzbekistanu. Messiju niste osporavali golove koje ne dao Saudijskoj Arabiji i Australiji na proslom SP. Kakvi licemeri.

Miloš Orošić

pre 3 dana

Ovu je samo pocetak…
.

.,.,.,.,.

pre 3 dana

Covek je postao simbol egoizmicnog ponasanja u svetu, ljudima ce prva asocijacija na egoizam biti bas on, ali sta ces kad si iskompleksiran.
Џ

Џаипур

pre 3 dana

Човек је постао оличење правог спортисте, који је сав свој новац и време уложио у рад на себи, продужио себи фудбалски век и оборио силне рекорде. Биће заувек упамћен као најбољи голгетер који се икада појавио. Ти потражи стручну помоћ да ти неко погледа зашто имаш комплексе од професионалног фудбалера ког и не познајеш лично? Срећно првенство у ком играју врхунски Меси, Ембапе, Халанд, Роналдо свима који славе.
L

Lektor

pre 3 dana

Izraz "egoizmicnog" ne postoji. Ocigledno je da si, bas ti, iskompleksiran jer pokusavas ispasti pametan i koristiti izraz koji ne postoji u srpskom jeziku. Pametniji si dok cutis. Sve najbolje
v

vanDebek

pre 3 dana

kuku kakav bolesnik,jel ovo realno.misli da je demon cisti u njega.
n

nemanja1512

pre 3 dana

najjace kad procitas komentare, videcemo njega i mesija protiv jacih reprezentacija, a njih dvojica zajedno 2000 golova, nema ekip;e kojoj nisu dali gol