Komentari na vest

Crvenka Majami: Nekad u špicu Marko Jarić, sutra juriš na Srbijadi

j

jel moguce

pre 12 minuta

ovo je za prvu stranicu vaseg lista ??
B

Brat Boća....

pre 15 minuta

Legenda FTN-a.....
P

Partymaker

pre 36 minuta

Ima jako puno naših amterskih klubova po dijaspori,prođe tu poneki poznati igrač, bivši profesionalac. Pre 2-3 sezone je igrao Odita, bivši napadač Partizana u Srbiji iz Ulma. Čini mi se da su tada igrali u 8. Ligi...
N

Nenad Petrovic

pre oko 2 sata

Ma ovo je postalo sprdnja...
b

baggio

pre oko 3 sata

Da li to znači da ugašen FK Pingvini iz Orlanda? 3 puta ljudi igrali finale Srbijade, i osvojili 2015.
П

ПОП_ЛО

pre oko 3 sata

Пикец, купи ме, играћу ко Меси, нисам скуп!
M

MrZrex

pre oko 3 sata

Svaka čast majstori, napravili ste sebi bolju Srbiju negde daleko, samo cepajte, uživajte, da vam Bog da dobro zdravlje i pravac Indijana, da osvojite tu titulu što pre!
s

spiritus movens

pre oko 3 sata

Otac iz Nigerije majka Bosanka, a mi bioloski propadamo.