Komentari na vest
Da li će Japan opet da namesti utakmicu na Mundijalu?
ZIVAND
pre oko 18 sati
Naravno da je namestio 1:1. Pošteni JAPANCI.....
L
Leukemija
pre oko 22 sata
Japan na goleadu večeras, igrajte singl Đokereš daje 2 gola ! Poklon kvota.
e
ercov
pre 1 dan
Zasto spinujete Japan da je namestio utakmicu koju je pobedio a ne Spaniju koja je namerno izgubila!? Na ovom prvenstvu je uzivanje gledati Japan kako igra, od golmana pa do spica sve deluje beskprekorno a tehnikom, brzinom i pozrtvovanjem nadoknadjuju neke fizicke nedostatke u odnosu na vislje i fizicki jace protivnike. To je narod sa svojom specificnom istorijom i kulturom gde ne vidim mogucnost nikakvoj kalkulaciji.
Damir Jovic
pre 1 dan
Ima logike,verovatno će tako i da bude X.
D
Dobitak111
pre 1 dan
Pa bre nije zabranjeno, sto da ne nameste sebi lakseg protivnika ako mogu,... videcemo kako ce igrati, videce se to.
L
LuloLulo
pre 1 dan
U ovakvom formatu kad ide 8 treceplasiranih i poslednje kolo se igra u 4 dana ima mnogo prostora za mahinacije i imacemo mnogo prijateljskih meceva. Ovaj format bi trebalo da se poslednje kolo igra u 2 dana u 2 termina, ali Fifa to nikad nece uraditi zbog tv prava.

Marko Zigerige
pre 1 dan
Japan na goleadu večeras, igrajte singl Đokereš daje 2 gola ! Poklon kvota.
jovan1111
pre 1 dan
da je neki favorit u pitanju namestili bi
Aleksandar Bezbradica
pre 1 dan
nema nameštanja utakmica na FIFA takmičenjima videće se kroz igru ko je ziceras
M
Ma vazi...
pre 1 dan
Jok i nema, sta mislis kako je Argentina osvojila onomad?
J
Jakov1503
pre 1 dan
Ma kakvo nameštanje, pa valjda se gleda i sa kim će igrati a i sa 3 boda prolaze obe.
8
8888
pre 1 dan
Japan će da namerno izgubi i ide na CH ili Mexico...
Aleksandar Popov
pre 1 dan
Po iznetom, Španija je namestila, ne Japan.
Japan - mala zemlja, male mašine a najbolji su.
Danas se to sve može reći za Kinu ali oni ovde nisu tema.
m
miconis1
pre 1 dan
Nece biti kalkulisanja u tom smislu sigurno

Steksus123
pre 1 dan
Lepo kaze, karma je čudo
B
Boka85
pre 1 dan
Sve je moguće mada oni idu dalje
7
76ersi
pre 1 dan
Sve stoji u ovom tekstu ali ne treba izdvajati Japan. Argentina je jedina selekcija koja nije "prodala" 3. kolo na Mundijalu u Kataru, svi ostali su odigrali sumnjive meceve u najmanju ruku. I nisu Argentinci odigrali na pobjedu jer su posteni (znamo da nisu) nego zato sto im je trebala pobjeda posle poraza od SA u prvom kolu... Pa Francuska je pustila da ih Tunis savlada 1:0!

Bojank1991
pre 1 dan
lepo si napisao i obrazložio. Da nisu izgubili u prvom kolu (možda nemerno), nešto bi iskalkulisali već
А
А шта ако
pre 1 dan
Јапан изгуби... Трећи је не иде ни на Бразил ни на Мароко.
H
Holse
pre 1 dan
Svetska prvenstva se nameštaju lagano.. a mi se cudimo kad se namesti utakmica naše lige..zato se apsolutno ne treba nervirati,niti kladiti na pobede,samo golovi..
D
Dovla37
pre 1 dan
Japan je već prošsao dalje sa 4 boda, nema smisla da namerno igra na X ovde i u sledećem kolu ide na Brazil kao drugoplasirani. Sigurno će ići na pobedu iz sve snage pa šta urade.























