Komentari na vest

Da li će Japan opet da namesti utakmicu na Mundijalu?

ZIVAND

pre oko 18 sati

Naravno da je namestio 1:1. Pošteni JAPANCI.....
L

Leukemija

pre oko 22 sata

Japan na goleadu večeras, igrajte singl Đokereš daje 2 gola ! Poklon kvota.
e

ercov

pre 1 dan

Zasto spinujete Japan da je namestio utakmicu koju je pobedio a ne Spaniju koja je namerno izgubila!? Na ovom prvenstvu je uzivanje gledati Japan kako igra, od golmana pa do spica sve deluje beskprekorno a tehnikom, brzinom i pozrtvovanjem nadoknadjuju neke fizicke nedostatke u odnosu na vislje i fizicki jace protivnike. To je narod sa svojom specificnom istorijom i kulturom gde ne vidim mogucnost nikakvoj kalkulaciji.

Damir Jovic

pre 1 dan

Ima logike,verovatno će tako i da bude X.
D

Dobitak111

pre 1 dan

Pa bre nije zabranjeno, sto da ne nameste sebi lakseg protivnika ako mogu,... videcemo kako ce igrati, videce se to.
L

LuloLulo

pre 1 dan

U ovakvom formatu kad ide 8 treceplasiranih i poslednje kolo se igra u 4 dana ima mnogo prostora za mahinacije i imacemo mnogo prijateljskih meceva. Ovaj format bi trebalo da se poslednje kolo igra u 2 dana u 2 termina, ali Fifa to nikad nece uraditi zbog tv prava.

Marko Zigerige

pre 1 dan

Japan na goleadu večeras, igrajte singl Đokereš daje 2 gola ! Poklon kvota.

jovan1111

pre 1 dan

da je neki favorit u pitanju namestili bi

Aleksandar Bezbradica

pre 1 dan

nema nameštanja utakmica na FIFA takmičenjima videće se kroz igru ko je ziceras
M

Ma vazi...

pre 1 dan

Jok i nema, sta mislis kako je Argentina osvojila onomad?
J

Jakov1503

pre 1 dan

Ma kakvo nameštanje, pa valjda se gleda i sa kim će igrati a i sa 3 boda prolaze obe.
8

8888

pre 1 dan

Japan će da namerno izgubi i ide na CH ili Mexico...

Aleksandar Popov

pre 1 dan

Po iznetom, Španija je namestila, ne Japan. Japan - mala zemlja, male mašine a najbolji su. Danas se to sve može reći za Kinu ali oni ovde nisu tema.
m

miconis1

pre 1 dan

Nece biti kalkulisanja u tom smislu sigurno

Steksus123

pre 1 dan

Lepo kaze, karma je čudo
B

Boka85

pre 1 dan

Sve je moguće mada oni idu dalje
7

76ersi

pre 1 dan

Sve stoji u ovom tekstu ali ne treba izdvajati Japan. Argentina je jedina selekcija koja nije "prodala" 3. kolo na Mundijalu u Kataru, svi ostali su odigrali sumnjive meceve u najmanju ruku. I nisu Argentinci odigrali na pobjedu jer su posteni (znamo da nisu) nego zato sto im je trebala pobjeda posle poraza od SA u prvom kolu... Pa Francuska je pustila da ih Tunis savlada 1:0!

Bojank1991

pre 1 dan

lepo si napisao i obrazložio. Da nisu izgubili u prvom kolu (možda nemerno), nešto bi iskalkulisali već
А

А шта ако

pre 1 dan

Јапан изгуби... Трећи је не иде ни на Бразил ни на Мароко.
H

Holse

pre 1 dan

Svetska prvenstva se nameštaju lagano.. a mi se cudimo kad se namesti utakmica naše lige..zato se apsolutno ne treba nervirati,niti kladiti na pobede,samo golovi..
D

Dovla37

pre 1 dan

Japan je već prošsao dalje sa 4 boda, nema smisla da namerno igra na X ovde i u sledećem kolu ide na Brazil kao drugoplasirani. Sigurno će ići na pobedu iz sve snage pa šta urade.