Komentari na vest
Deluje da se nećemo naigrati fudbala protiv Grka
Marija Radulaski
pre 18 dana
Tuzna je ekipa, kao i mi
G
George Jung
pre 22 dana
Pa dobro,uvek smo i bili u rangu tu kao grci
Srdjan Todorovic
pre 22 dana
Nasa tuzna realnost
Rrrrr
pre 22 dana
Nasa tuzna realnost.

Marko Zigerige
pre 22 dana
Teško nama i protiv B selekcije naše a ne braće Grka.
D
Dejan23
pre 22 dana
Mislim sta moze vise da se kaze, tuzno.,
M
Marko2333
pre 22 dana
hahah tuzno je ovo sve ljudi
V
Veljabatica
pre 22 dana
tuzna ekipa u pravu je ovaj decko
m
mixica
pre 22 dana
Grcka ce nas razmontirati ozbiljno su se pregrupisali i ojacali u zadnjih par godina
Nemanja Simic
pre 22 dana
Grci su za nas macester siti
N
Nenad Petrovic
pre 22 dana
.. Bogami.. Biće teško sa njima...
Kosta Caran
pre 22 dana
Nebitne utakmice, i Spanci i Francuzi se tek uigravaju

Semir88
pre 22 dana
Jovanović je ozbiljan trener.
meda rashord mar
pre 22 dana
Ovi naši mediokriteti se nisu naigrali ni protiv Cape Verdea, a ne protiv Grčke.
medabagljas
pre 22 dana
Tužna ekipa kao i mi
h
huge
pre 22 dana
Ovaj sastav koji je igrao protiv Cape Verde se ne bi naigrao ni protiv San Marina
N
Nebitan10
pre 22 dana
Ljudi ne sprdajte nas, protiv Z.Ostrva, protiv Grka ama bas protiv nikoga se nismo niti cemo se naigrati fudbala...U kakvoj iluziji vi zivite vise? Evo gledam Iracani odolevaju protiv Spanije 1:1, a mi smo cini mi se toliko suteva protiv njih imali...Nas busi maltene ko god stigne...
R
Realannn
pre 22 dana
Iracani su na SP a mi sluzimo da nas pune ovi sto su se plasirali za trening utakmice...

bez_EU4ije
pre 22 dana
Ovi naši mediokriteti se nisu naigrali ni protiv Cape Verdea, a ne protiv Grčke.
Vadmir
pre 22 dana
Tužna ekipa kao i mi
S
Slavica15
pre 22 dana
Pa mi ako budemo igrali sa ovima iz nase lige, mi mozemo da predamo unapred 😁
I
Isto
pre 22 dana
Tako deluje da se i Svedska nece naigrati fudbala na svetskom























