Komentari na vest
Doku definitivno ne igra protiv Irana – da li zbog trudne žene ili problema sa disanjem?
Zeljko Ilic
pre 6 dana
Doku je sve u pravu ali i savez je verovatno znao kad mu se žena za porađa....tako da on uopšte po svemu nije ni trebao da ide na SP....zauzeo je nekome mesto bezveze sobzirom na njegovu situaciju a i on već sad nemože biti usresređen na SP što je i normalno...već sad kao da ga nemaju kao igrača...
N
Nenad Petrovic
pre 6 dana
Doku je dobar.. Kako bez njega cccc
b
bracakostic
pre 6 dana
To je velika steta za Belgiju, ali imaju dobre fudbalere i bez njega.
Petar Lukić
pre 6 dana
Pustite čoveka na miru normalno da će dete i žena da mu budu na prvom mestu
M
Miror
pre 6 dana
Danas ti je zena kao drugo dete, moras da je izdrzavas. Cim nestanu pare, ona nadje razlog za razvod, vrati se kod svojih roditelja, a ti placas alimentaciju dok dete ne napuni 18 godina. Kada dete napuni 18 godina nema vise alimentacije, a ona jos uvek mlada ima 39 godina, onda se ponovo uda za nekog ko ima love, rodi mu dete, pa ako se opet razvede, ide opet alimentacija. U danasnje vreme ako si u mogucnosti da biras kjarieru ili brak, bolje izabarati karijeru, jer zena sama po sebi dolazi ako se ima para.
N
Natalii29
pre 6 dana
pa verovatno da ne...ako se ne predomisli
N
Natalii29
pre 6 dana
hmm, pa da li ce biti ili ne
M
Marko206
pre 6 dana
Ispostovao je reprezentaciju a i oni njega ako citate ima spreman avion da se vrati kad god zatreba, sto se njega tice uradio je sve da zadovolji obe strane i privatnu i poslovnu.
F
Fanste933
pre 6 dana
pa opravdano je to sve i treba
Nemanja899
pre 6 dana
Kakav je ovo idiot od lika…
A zasto si dolazio uopste ako bi hteo da budes “brizan otac” - a u stvari obican fikus beskoristan u tom trenutku?
Znao si da se poradja i nisi trebao da dolazis,zauzeo si nekome mesto.
Kreten! Muskarci su postali ozbiljne pizde u danasnje vreme.
V
Vart
pre 6 dana
Negativac grof Doku, kao lik iz Star Warsa
S
Srdjan1314
pre 6 dana
Doku pakuj se I pravo kod žene.
m
majster
pre 6 dana
Veliki peh za Belgiju, ali i bez njega bi trebalo da pobede
kiboooo
pre 6 dana
Iskreno bolje da igraju bez njega.
T
Tvrdjava
pre 6 dana
Belgija u poslednje vreme ne igra dobro kao ranije i sa njim i bez njega bice tesko sa Iranom
m
miki.mocart
pre 6 dana
Sarunas je novinaru jedno objasnio davno sta znaci rodjenje deteta... a sad se nadje neki novinar opet da pametuje.... i to zenaaaa
n
neconi1122
pre 6 dana
Nece ih to osetiti sigurno

Golub86
pre 6 dana
obrni okreni, kršina je kršina
m
micko777
pre 6 dana
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Osimen99
pre 6 dana
Veoma iskusan igrac!
7
77272
pre 6 dana
Svasta bih rekao vama na ovakvim komentarima ali nece mi odobriti, uhhhh

urosh
pre 6 dana
Заиста не разумем поенту оваквог коментарисања само ради награда...



















_Cropped.jpg.webp)



