Komentari na vest
Doku planira da napusti Mundijal zbog rođenja deteta, Belgija bruji o kontroverznim rečima novinarke
PR RI
pre 6 dana
Nece se ni on a ni Brazil nesto naigrati, cetvrtfinale maks
Zeljko Markovic
pre 6 dana
Da pogađam. Ta novinarka nema decu, čim ovako priča??
Predrag Blagojevic
pre 7 dana
Mozda ce biti babica ili akuser
S
Steva_Kraljevci
pre 7 dana
U pravu je žena potpuno, beba neće nigde pobeći, pa neće on ženu porađati, Bože zdravlja biće i drugo i treće dete za koju godinu... ali mnogi bi dali sve na svetu da igraju na SP a on to ne ceni, udarile pare u glavu, ili je jednostavno papučar.
m
macjeoci
pre 6 dana
Porodica je sve!!!! 500 svetskih prvenstava je smesno nasuprot Porodice!!!!
Porodica je sve!!!!
T
Tuco
pre 7 dana
Da pogađam. Ta novinarka nema decu, čim ovako priča
E
Ej
pre 6 dana
To su one koje vole macke...

aura 222
pre 7 dana
možda je čovek takav, nisu svi isti, možda mu je porodica na prvom mestu
Slažem se sa novinarima.
Nek se napije u americi.
I lagano.
Ali neće oni stići do tih utakmica.
ma brate koliko su ovi iz EU bolesnici.Pa nema vece radosti od rodjenja deteta
N
Nenad Petrovic
pre 7 dana
... Pa dobro tako je...
m
maloKoncentracije
pre 7 dana
Pa ako je pocetak jula nema problema, ispace Belgija, pa moze mirno da ide :D
B
Babadinga
pre 7 dana
Sva sreca novinarka je, zensko nece imati sankcija..Da je muskarac ovo izjavio, bilo bi odmah - mizoginija, muskima fudbal vazniji od supruga i beba i sve ostalo..
Petar Lukić
pre 7 dana
Bože me sačuvaj naravno da treba čovek da ode pa ne može fudbal da mu bude na prvom mestu
z
zecpripovedac
pre 7 dana
И треба да напусти, једном се дете рађа.
m
mrga84
pre 7 dana
pa nije sve u slavi i u parama,a jadna novinarka bice samo danas u centru paznje i verovatno ostati bez posla :)
M
MrkMlnkvc
pre 7 dana
Ja sam prisustvovao rođenju svog trećeg deteta, jer me je babica bukvalno ugurala u salu, inače nisam planirao. Mogu da kažem da je iskustvo stvarno neverovatno, jer vidiš kroz šta žena prolazi i koju snagu u sebi ima (mojoj ženi nije radila anestezija, pa je porođaj bio prirodan). Ja posle toga svoju ženu cenim još više zbog toga, ali se potpuno slažem sa novinarkom. Istu ulogu sam imao tamo kao i da su fikus stavili u ćošak sobe. Ovde si iako je to samo sport, ipak otišao da predstavljaš svoju zemlju na najvećoj svetsko smotri koja postoji u sportu, a i šire. Definitivno i ako propustiš rođenje deteta, nije smak sveta, doći ćeš brzo posle toga kući i onda budi tu kad je to stvarno potrebno. Ovde više smetaš nego što si od koristi.
j
jwjqjqjqiqjq
pre 6 dana
Ti si mozda imao istu ulogu kao fikus,ali zena nije
Zeni si davao neverovatnu snagu da izdrzi i stavio joj do znanja da nije sama...Dzabe kad obicni ljudi to ne mogu da razumeju
Porodica uvek na prvom mestu!!!!!
l
ljubav_je_to
pre 6 dana
Ako ce zbog svog prisustva na porođaju jos vise da voli i ceni svoju ženu, baš kao i ti, onda treba da ide.
V
Vanjola1
pre 7 dana
I posle ove izjave lepo ponovo poslušaš velikog trenera Šarunasa i njegove reči povodom rodjenja deteta.. Mislim da mnogi znaju o čemu govorim..
vozi Miško
pre 7 dana
Pa kako igra Belgija za njih je četvrtfinale nedostižno, a i do osmine je pitanje da li će stići. Zavisiće sa kim se ukrštaju posle grupne faze.
M
MakedonskiGosti
pre 7 dana
Naravno da ce sa privatnim avionom otici do Engleske kod zenu, radjanje prvog deteta se ne propusta za nista na svetu.

zgemba82
pre 7 dana
Mora kuci u tom momentu i tačka.
v
vvvv
pre 7 dana
ako je to neko od belgijanaca stvarno to izjavio onda su stvarno debili. ne postaje se otac svaki dan
p
plavacc
pre 7 dana
nije niko od belgijanaca već tamo neka francuska novinarka
N
Nessaj
pre 7 dana
Sta ti nije jasno, vest je dosla od nacije koja je imala ljudski zoo vrt pre manje od 100 godina. O cemu pricamo
D
Dobitak111
pre 7 dana
Ovde se vidi koliko ljudi nekad skroz izgube kompas oko toga sta su prioriteti u zivotu i sta je preteznije. Pa naravno da ce ljudi oko tebe i porodica biti mnogo vazniji nego fudbalska utakmica, pa cak bilo to i finale svetskog prvenstva! Svako ko misli drugacije je definitivno iskvaren u sebi i otisao u aut...
S
Staniša Žugić
pre 7 dana
ma nece napustiti bise jos na w cup bice to sve ekstra



















_Cropped.jpg.webp)



