Komentari na vest
Džonatane, mnogo sreće na Mundijalu, ali u Juventusu nećeš ostati
Predrag Blagojevic
pre 5 dana
Mnogo se duri u prazno nista nije pokazo
Marko Kolasinac
pre 5 dana
Pridodati Vlahoju 2 krstena vezna, sa jasnim pregledom igre, zadrzati Jildiza i Konjsisaa i mozda jos jedna ozbiljna duga 9-ka, Openda nije taj kalibar, uz ozbiljnog lidera na terenu iz zadnje linije kao nekad Kjelini, Bonuci, Barzalji, ali s obzirom da ce da igraju LE tesko da ce da privuku neko zvucno ime sto im i ne treba, njima trebaju mladi igraci zeljni dokazivanja i gladni trofeja, od dolaska CR7 izgubili su svoju sustinu plus odlazak Marote, gledajte gde je sad Inter, a gde je Juventus.
z
zecpripovedac
pre 5 dana
Za njega najbolja opcija.
N
Nikolaaaas
pre 5 dana
Ovaj nista fudbalsko u sebi nema
kiki044
pre 5 dana
Nacice on bolji tim od juventusa
S
Sofronije Jr.
pre 5 dana
Svi će naći, ali ti bukvar teško.
m
mitrandir
pre 5 dana
Dečko je psihički i mentalno uništen jer je prvo Tudor preko balkanskih veza gurao Vlahovića a onda je nastavio izlapeli Tudor. Inače u Juventusu je haos, kako koji trener dođe samo precrta neke igrača i gura svoje. Tako je Mota mrzeo Vlahovića i gurao Kolo Muanija. Tako nijedan špic ne može da uspe jer nema kontinuitet.
s
samo što
pre 5 dana
dobijao je i David prednost u odnosu na Vlahovića u jednom delu sezone pa je izgledao kao član fudbalske lige moravičkog okruga
@
@samo što
pre 5 dana
Nije počeo nikad više od 2,3 utakmice zaredom i pritom ih nikada nije ni odigrao do kraja.
@
@@samo što
pre 5 dana
to što on za dve utakmice ne može da zatrese mrežu Veroni ili nekom Kremonezeu to je njegov problem a Vlahoviću za to bilo dovoljno 10ak minuta po ulasku sa klupe
steta.Jako dobar igrac.Ali ipak jw to Bljuvntus
S
Sofronije Jr.
pre 5 dana
Skloni sliku druže da ne plašiš narod.
d
djuka2025
pre 5 dana
top resenje za njega, a i za Juventus. Jednostavno nisu jedno za drugo. Voleo bih da ga vidim u bundesligi mozda u nekom ajntrahtu ili cak lajpcigu
I
Ivan P.
pre 5 dana
Tresao ih je gde je god bio pre Juventusa. Ne razumem cemu takvo omalovazavanje. Zelim ti da budes barem 20% uspesan u svom poslu kao sto je on u svom, pa da nemas brige u zivotu. Svako dobro!
@
@zvk
pre 5 dana
da samo što ja ne mogu da budem preplaćen u svom poslu kao on u njegovom al šta je tu je ne žalim se, budi ti dobar u svom, kako ti meni tako ja i tebi :))
z
zvk
pre 5 dana
Jeziva sezona u Juveu, ovaj može da trese mreže jedino Kataru sa dva igračem manje ili taraba ekipama u Francuskoj

Ivan Radovanović
pre 5 dana
Па ако погледаш да је дао 8 голова и за 5 асистирао, а сви знамо да није имао неку минутажи и да Јувентус и не игра нешто претерано офанзивно, и није баш толико лоше ... А типа хвалоспеви се пишу о Јолдизу и Консеисау, а није да имају нешто боље бројке од Дејвида, а Јолдиз има много већу минутажу
B
Burdusch
pre 5 dana
8 golova i 5 asista na 46 odigranih utakmica nije lose? Vise je postigao Kazemiro kao zadnji vezni.




















_(1).jpg.webp)
.jpg.webp)

