Komentari na vest

Engleska na 20 odsto mogućnosti, igrala tako da niko ništa ne može da zaključi

B

Boxx

pre 19 dana

Šteta što se igra u Americi,Kanadi i Meksiku,z og termina. Biće ovo jedno od jačih prvenstava.
N

Nenica

pre 20 dana

lako protiv njih vidicemo jace

Valentina Kolar

pre 20 dana

Ko je očekivao više!???
B

Benito

pre 20 dana

Netalentovana nacija u pm
b

bracakostic

pre 20 dana

Okej su englezi, ali ima mnogo jacih zemalja. Mislim da nece doci ni do polufinala.

TheStefanK

pre 20 dana

Jaku pripremnu imali

wizard 1987

pre 20 dana

opet izgleda da nisu medju favoritima
Мени више деловало да је на 25% ал нема везе, нека вам буде

Nebojsa Antic

pre 20 dana

bambovi obicni nista nisu osvojili zadnjih 50 god.i ne zasluzuju

Ilija

pre 20 dana

Igraju Englezi koliko njima treba

Goran Jovic

pre 20 dana

Исправка, биће смештени са Белгијом, Ираном и Египтом
G

Grof92

pre 20 dana

Svako prikriva svoje taktike
N

Noa

pre 20 dana

Jedino Srbiju svi nabijaju sa 20% snage
M

Majamaki3

pre 20 dana

Smesan mec bezveze
M

Mirko12345

pre 20 dana

najgora reprezentacija ova Engleska
N

Nenad Petrovic

pre 20 dana

Pa moze im se......

KrisLass

pre 20 dana

verujem da nece daleko
r

raspucin11

pre 20 dana

To im je trening utakmica.Nece da rizijuju povrede a i sigurno skrivaju karte za prvenstvo.

ljiljana63636363

pre 20 dana

Kao i uvek nece se mnogo zadrzati ni na prvenstvu

Masterselidbe

pre 20 dana

Englezi uvek tempiraju formu do osmine finala svaki mec ce biti do tada od 0 do 2 gola
L

Leukemija

pre 20 dana

cuvace se oni do samog kraja

Dusan Milenkovic

pre 20 dana

ozbiljni kandidati za osvajanje
J

Jakov23

pre 20 dana

ovo je katastrofa i ja sam igrao 3+
S

Ssl

pre 20 dana

Odakle vam to “Gordi Albion”? Niko tako ne zove reprezentaciju Engleske. Albion je stari izraz za Ostrva, najbliže tome je “proud Albion” ali to niko ne koristi u fudbalskom svetu.
igrali su sa 10% snage
M

MARS232

pre 20 dana

bravo svaka cast

Japanac

pre 20 dana

Proći će 1/16 i mozda 1/8 pa coming home.
S

Sziliko

pre 20 dana

Tuhel doktor-legenda
D

Drale1998

pre 20 dana

Nista od engleza jos jedan turnir vidi se to odma.
d

djuka2025

pre 20 dana

tako ce igrati i na prvenstvu nece uspeti nikog da nabuse pa cak ni tu panamu bice sve tesno rezultatski sto ne mora da znaci da na terenu nece izgledati drugacije

50 miliona razloga

pre 20 dana

I ja to mislim... Nadobudni su, ubedjeni da su najbolji i dobijce ove male 'reprezentacije' sa 1, 2:0... I onda ce neka ozbiljnija reprezentacija da ih izbaci
c

chicalozzi

pre 20 dana

cuvace se oni do samog kraja
D

Djape45||

pre 20 dana

Nije kao da inače veze nemaju i da su na euru pukom sreće izbacili Slovake u 1/8 finala pa i Švajcarce u 1/4 finalu.
S

Srki993

pre 20 dana

Englezima želim sve najgore
P

Predrag Petrovic

pre 20 dana

englezi opasno taktiziraju kao i sve reprezentacije na ovim prijateljskim
g

ghost1

pre 20 dana

I naši taktizirali, čuvaju se za Ligu Naciju.

bet366.dx.am

pre 20 dana

Engleska proćiće grupu i 1-2 kola dalje i to je to.
S

Srki993

pre 20 dana

Najveće zlo od naroda, a reprezentacija nadam se da će biti poslednja u grupi.... Generalno su velesile na svoje milijarde na ovim prijateljskim dodali jos par stotina miliona evra namestanjem i to je to, jedina reprezentacija koju pare i mentalitet ne mozes da kupis je Nemačka. Ovima želim sve najgore i posle mundijala, raspali tim sa ovim Tutubanom na čelu

Zivot je igra

pre 20 dana

užas ja igrao 1 3+

Zivot je igra

pre 20 dana

i šta sada ??...

Zivot je igra

pre 20 dana

strasno igrao 3+
S

Saturn

pre 20 dana

Ovaj Eliot Anderson kad ga gledam ko krosa da gledam samo sto treba jos kilo buranije da pojede da bi bio kao kros , al resenja , lopte , kratki paaovi , dugi , kako sece odbranu , pregled igre . Bas obecava