Komentari na vest

Englezi ono njihovo - taman koliko treba: Gordon puca od samopouzdanja

e

elmatadorrr

pre 14 dana

Englezi osvajaju!
R

Ratibor

pre 14 dana

Imaju jaku ekipu, i svidja mi se što je Tušel poveo samo one koji su u formi i koji odgovaraju njegovom sistemu, a ne imena koja igraju u najjačim klubovima pa zbog toga misle da zaslužuju mesto u prvoj postavi. Imaju lidere, imaju dobrog trenera, videćemo dokle će dogurati. Predvidjam im najmanje polufinale.

TheStefanK

pre 14 dana

Ma nema od njih nista, spanija portugal ili argentina osvajaju

Valentina Kolar

pre 14 dana

Zanimljiva tradicija, kod nas, na primer, prave stadione na kojima se uopšte ne igra🤣🤣🤣🤣

Aleksandar Bezbradica

pre 14 dana

Engleska je kandidat za osvajanje titule

Milan Lukic

pre 14 dana

Kakvi ludaci. Žive za fudbal
B

Bacoglavac

pre 14 dana

Дозирали колико треба, разиграли све и победили. Ако победе на отварању, далеко ће догурати
B

Bilosta1

pre 14 dana

Odlicnu je sezonu imao u Njukaslu.

ivanasud

pre 14 dana

Reprezentacija koja je po titulama zbog takvih rezultata

Nikola Pilipovic

pre 14 dana

Mislim da ce Engleska do finala stici, bas zbog trenera koji je klasa

Batina1

pre 14 dana

Biće Engleska ozbiljna pretnja po sve na SP.
b

bracakostic

pre 14 dana

Odlican Gordnon. Pravo pojacanje za Barsu, a i repku.

Veljaa13

pre 14 dana

engleska tradicionalno ima kvalitetan sastav, a samopouzdanje igraca poput Anthony Gordon moze da bude vazan faktor u utakmicama sa najveciim pritiskom.

Natasa27

pre 14 dana

ako igrac ulazi u veliko takmicenje sa verom u svoje sposobnosti, to moze da bude velika prednost, posebno kada je rec o ofanzivcu od koga se ocekuju golovi i asistencije.

panic1971

pre 14 dana

I opet ništa neće da urade na mundijalu
s

salata

pre 14 dana

Englezi uvek jak sastav po imenima na mundijalu ali uvek nekako uprskaju na kraju. Domet četvrtfinale, možda nekako i polufinale ako ih posluži sreća.

Milos Kostic

pre 14 dana

Engleska do finale

mladen misic

pre 14 dana

Gordon koliko vredi treba ko Mbape sa igra
G

Gordana Jankovic

pre 14 dana

Engleska ima dobre igrače ali nisu sinhronizovani i ne igraju dobro, ali videćemo.

Mirko Zlatanović

pre 14 dana

dogurace do polufinala
n

nuki63

pre 14 dana

Ovaj Gordon prebrz, biće Barselona baš jaka sa njim. Engleska baš jak sastab

Elvis Fejzic

pre 14 dana

Jak sastav ima Engleska , možda od tri najveća kandidata da osvoje

Japanac

pre 14 dana

Come On 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿!
M

Messi GOAT

pre 14 dana

Kada Mesi postavi neki rekord to je toliko ubedljivo da dva igraca to ne mogu oboriti.Mesi je u sezoni 2011/12 postavio 4 neverovatna rekorda(2 po broju golova i 2 po broju asistencija).Mesi je postigao 73 gola za klub uz 30 asistencija.Kejn nije uspeo da obori taj rekord i postigao je 61 golova za klub dok Olise takodje nije uspeo da obori rekord po broju asistencija jer je zabelezio 26 asistencia.Preostala 2 Mesijeva rekorda su golovi u sezoni racunajuci klub i reprezentaciju.Mesi je zabelezio 82 gola uz 34 asistencije.Kejn trenutno ima 67 golova za klub i reprezentaciju u sezoni i nemoguce je da to obori jer mu treba jos 16 golova da postigne na SP.Olise ima 29 asistencija (klub i reprezentacija) sto znaci da mu fali 5 asistencija na SP da obori taj rekord sto je takodje tesko.Niko kao Mesi.VAMOOOOS

Lalala

pre 14 dana

Da nema Kejna i Rajsa nivou su Urugvaja, kakav crni favorit sa krilima Madueke i Gordon...
p

plavacc

pre 14 dana

kažeš ne može gordon da bude toliko dobar koliko je madueke tragičan

Milan Sofija

pre 14 dana

Mnogo bolje igraju nego na Evropskom prvenstvu