Komentari na vest
Englezi ono njihovo - taman koliko treba: Gordon puca od samopouzdanja
e
elmatadorrr
pre 14 dana
Englezi osvajaju!
R
Ratibor
pre 14 dana
Imaju jaku ekipu, i svidja mi se što je Tušel poveo samo one koji su u formi i koji odgovaraju njegovom sistemu, a ne imena koja igraju u najjačim klubovima pa zbog toga misle da zaslužuju mesto u prvoj postavi. Imaju lidere, imaju dobrog trenera, videćemo dokle će dogurati. Predvidjam im najmanje polufinale.
TheStefanK
pre 14 dana
Ma nema od njih nista, spanija portugal ili argentina osvajaju
Valentina Kolar
pre 14 dana
Zanimljiva tradicija, kod nas, na primer, prave stadione na kojima se uopšte ne igra🤣🤣🤣🤣
Aleksandar Bezbradica
pre 14 dana
Engleska je kandidat za osvajanje titule
Milan Lukic
pre 14 dana
Kakvi ludaci. Žive za fudbal
B
Bacoglavac
pre 14 dana
Дозирали колико треба, разиграли све и победили. Ако победе на отварању, далеко ће догурати
B
Bilosta1
pre 14 dana
Odlicnu je sezonu imao u Njukaslu.
ivanasud
pre 14 dana
Reprezentacija koja je po titulama zbog takvih rezultata
Nikola Pilipovic
pre 14 dana
Mislim da ce Engleska do finala stici, bas zbog trenera koji je klasa
Batina1
pre 14 dana
Biće Engleska ozbiljna pretnja po sve na SP.
b
bracakostic
pre 14 dana
Odlican Gordnon. Pravo pojacanje za Barsu, a i repku.
Veljaa13
pre 14 dana
engleska tradicionalno ima kvalitetan sastav, a samopouzdanje igraca poput Anthony Gordon moze da bude vazan faktor u utakmicama sa najveciim pritiskom.
Natasa27
pre 14 dana
ako igrac ulazi u veliko takmicenje sa verom u svoje sposobnosti, to moze da bude velika prednost, posebno kada je rec o ofanzivcu od koga se ocekuju golovi i asistencije.
panic1971
pre 14 dana
I opet ništa neće da urade na mundijalu
s
salata
pre 14 dana
Englezi uvek jak sastav po imenima na mundijalu ali uvek nekako uprskaju na kraju. Domet četvrtfinale, možda nekako i polufinale ako ih posluži sreća.
Milos Kostic
pre 14 dana
Engleska do finale
mladen misic
pre 14 dana
Gordon koliko vredi treba ko Mbape sa igra
G
Gordana Jankovic
pre 14 dana
Engleska ima dobre igrače ali nisu sinhronizovani i ne igraju dobro, ali videćemo.
Mirko Zlatanović
pre 14 dana
dogurace do polufinala
n
nuki63
pre 14 dana
Ovaj Gordon prebrz, biće Barselona baš jaka sa njim. Engleska baš jak sastab
Elvis Fejzic
pre 14 dana
Jak sastav ima Engleska , možda od tri najveća kandidata da osvoje
Japanac
pre 14 dana
Come On 🏴!
M
Messi GOAT
pre 14 dana
Kada Mesi postavi neki rekord to je toliko ubedljivo da dva igraca to ne mogu oboriti.Mesi je u sezoni 2011/12 postavio 4 neverovatna rekorda(2 po broju golova i 2 po broju asistencija).Mesi je postigao 73 gola za klub uz 30 asistencija.Kejn nije uspeo da obori taj rekord i postigao je 61 golova za klub dok Olise takodje nije uspeo da obori rekord po broju asistencija jer je zabelezio 26 asistencia.Preostala 2 Mesijeva rekorda su golovi u sezoni racunajuci klub i reprezentaciju.Mesi je zabelezio 82 gola uz 34 asistencije.Kejn trenutno ima 67 golova za klub i reprezentaciju u sezoni i nemoguce je da to obori jer mu treba jos 16 golova da postigne na SP.Olise ima 29 asistencija (klub i reprezentacija) sto znaci da mu fali 5 asistencija na SP da obori taj rekord sto je takodje tesko.Niko kao Mesi.VAMOOOOS
Lalala
pre 14 dana
Da nema Kejna i Rajsa nivou su Urugvaja, kakav crni favorit sa krilima Madueke i Gordon...
p
plavacc
pre 14 dana
kažeš ne može gordon da bude toliko dobar koliko je madueke tragičan
Milan Sofija
pre 14 dana
Mnogo bolje igraju nego na Evropskom prvenstvu























