Komentari na vest
Erling Haland i trka za Zlatnu kopačku: Kejn i Embape su ove sezone bili bolji
Zvezda u mom ♥️
pre 4 dana
Kako bi Norveška ovde lako fasovala petardu, imaju sreće, što je selektor Senegala malouman. Sa takvim igračima u sastavu, od kojih većina igra u ligama petice, sa takvim atletama na terenu i klupi, sa Sadio Maneom, na kome treba da se bazira igra Senegala, najmanje što sam očekivao od ove ekipe je treće mesto u grupi, a mogli su i do drugog mesta i to lagano, ali deluju kao reprezentacija koja prvi put igra zajedno. Krenu u napad i lako osvoje sve lopte na polovini terena, imaju snagu i trče ko blesavi, ali kada dođu do 16-erca - ne znaju šta će sa loptom. Senegal, više neće imati ovakvih prilika. Ne zaboravimo da je Senegal na SP u Japanu i Južnoj Koreji I I kolu napravio iznenađenje i pobedio Francusku, koja tada nije prošla grupu...
Ostaje još nada da Novi Zeland, Australija, Maroko, Japan, Južna Koreja, Kolumbija, Paragvaj, Urugvaj, Egipat i eventualno DR Kongo mogu da naprave iskorak od svih reprezentacija, koje mediji I kladionice zanemaruju, mada verujem da Senegal može do boda noćas, a i do pobede, sve zavisi od njihovog selektora i igrača koji uzimaju nerezonske šuteve sa distance a u napadu imaju Manea, Sara,... I sada je gotovo je Norveška je dala gol, selektor Senegala je na poluvremenu morao da napravi makar dve izmene, odnosno Kulibali i Džekson napolje, Sar i Mbaje unutra!!! U trećem kolu igram na Irak, i X&GG na Francusku vs Norveška...
Svaka čast reprezentacijama Kurakao, Zelenortskim ostrvima i Uzbekistanu, koje se nikako nisu obrukale.
Nas (Srbiju) bi ovde svi tukli redom!!!
Jako loša Turska, sa takvim igračima u timu, očekivao sam mnogo više od nje!!!
Meksiko, izuzetno loša ekipa u odnosu na sve prethodne Mundijale, gde su bili sigurni u svakoj grupi. Ne zaboravimo Francusku 1998.godine!!!
Nemanja Dimitrijevic
pre 4 dana
Messi je i dalje najjaci i tako ostaje
N
Natalii29
pre 4 dana
pa mozda i jeste najbolji
KrisLass
pre 4 dana
Bogami Kejn i Embape su💪
Damir Jovic
pre 4 dana
Ako Denis Undav nastavi kako je i započeo nište me nebi začudilo da on dobije zlatnu loptu.

aura 222
pre 4 dana
dobar je haland, pre bih njega kupio nego mbapea da sam menadžer reala
Petar Lukić
pre 4 dana
Biće ovo prvenstveno najneizvesnije što se tiče zlatne kopačke
S
Sandman
pre 5 dana
Dobar je Haland nema sta,ali Kejn je ipak neka druga dimenzija u odnosu na sve druge napadace trenutno.
R
Riki97
pre 5 dana
embape unistio real dok kejn konstantno igra dobro.
D
Dejan96
pre 5 dana
Kejn da, Mbape bas i ne!























