Komentari na vest
Evo šta ste propustili 14. dana Mundijala: BiH prošla dalje, dominacija Vinisijusa, časni Haićani
Z
Zoki1906
pre 1 dan
Haićani su odlični bili
B
Bacoglavac
pre 1 dan
Колико бих волео да приземље ове Мароканце у већ у следећој фази, колко су полетели, како су разметљиви... Само због оне крађе против Сенегала и понашања после утакмице
G
Gajgula Wien
pre 1 dan
Sta je ovo koga briga napunice ih neko u 1/8 finala nemogu dalje i ako prodju mrsave amere
B
BH
pre 1 dan
Govorili i Velšani i Italijani tako ...pazite se vi Albanije,inače
D
Dragi Prilep
pre 1 dan
Pozdrav iz Makedonije ide Bosna jako sve najbolje nasoj braci... Nigde ko u Bosni
V
Vic godine
pre 1 dan
Lubomir Srbenda: Sta sam nocas propustio ?
Mujo Bosnjacina: propustio si World Cup komsija
Hrvoje Hrvatina: propustio si gledati kak se igra nogomet
B
Bbbzj6
pre 1 dan
Ovakve navijače nema niko. Bravo Bosno
I
Ideee gaaasss
pre 1 dan
60.000 navijaca Bosne na stadionu u sred Sijetla, sta reci ko to moze sa Balkana osim Bosanaca.
h
hahahaha 123
pre 1 dan
Ma zaokruži na 100.000
K
Komri
pre 1 dan
od Haitija sam očekivao da su liliputanci kao Kurasao a oni pkazali više organizacije i kvaliteta nego Srbija u Kataru. Ipak mislim da broj učesnika ne sme biti veći od 32 i da samo 2 prolaze dalje ovako je malo obesmišljeno takmičenje u grupama i ima više kalkulisanja za pozcije
7
7z
pre 1 dan
Ajmoooo Bosnoooo!!
kivekive
pre 1 dan
bukvalno nista nismo propustili
Asani Avni
pre 1 dan
bilo je zanimljivo, danas novi dan
N
Nenad Petrovic
pre 1 dan
Mnogo zaniljivosti.. Mnogo
S
Srbomir
pre 1 dan
Nema vee VAMOS USA
R
Razocaran 22
pre 1 dan
Cuveni strucnjaci i nasi reprezentativci su nas doveli do toga da u sred BG-a nailazim na klince koji gotive ovog malog Bosanca sto je dao gol i sto ima frizuru ko Halid Muslimovic... Cak i klinke u mom komsiluku komentarisu da je najbolji i sladak... Deci idol postao igrac tudje reprezentacije jer smo postali San Marino u fudbalu, sramota...
V
Valverde bg
pre 1 dan
Stid me sto sam Srbin i ja sta licimo u sporti a i navijacki smo nula za vecinu. Ne smem uci na internet na svakom sajtu, instagramu, fejsu, tiktoku iskacu mi gomile Bosanaca kako slave.
M
Mundijal
pre 1 dan
Hajde sve, ali u sportu brate....stid te što si Srbin, pa to može da izjavi samo neko ko nije Srbin a predstavlja se tako. Tolike legende u sportu okolni narodi mogu samo sanjati. Uostalom ta BiH nema medalje na OI. Čestitke komšijama, al nema razloga za preterivanje.
M
Mitke Canada
pre 1 dan
Srbin sam ali isao sam na utakmicu juce castio me je sef kartu za utakmicu . Ajmo Bosno Bosno Bosno ajko Hercegovino
E
Edo np
pre 1 dan
Grmelo je u Novom Pazaru a i veceras ce ne prolazi se svaki dan grupa na Svetskom ajmo Bosno do finala
J
Josko Split
pre 1 dan
Cestitke nasoj braci iz BiH na prolazu, vidimo se u finalu. Poz iz Splita za sve navijace Bosne
D
Dejo BL
pre 1 dan
Neverovatno u mom gradu gledam kolone sa bosanskim zastavama, dozvolili smo mi gradjani Banjaluke da nam se smeju u lice...
D
Dejo5
pre 1 dan
Banja Luka je Bosna i Hercegovina dečko. Mozes se zahvaliti Americi sto si tu gdje jesi. Pozz za ŠEHER BANJA LUKU
B
Bbg72
pre 1 dan
Miruj Bosanac he he
B
BH
pre 1 dan
Banja Luka je u BiH ,šta očekujete...























