Komentari na vest

Evo šta ste propustili 14. dana Mundijala: BiH prošla dalje, dominacija Vinisijusa, časni Haićani

Z

Zoki1906

pre 1 dan

Haićani su odlični bili
B

Bacoglavac

pre 1 dan

Колико бих волео да приземље ове Мароканце у већ у следећој фази, колко су полетели, како су разметљиви... Само због оне крађе против Сенегала и понашања после утакмице
G

Gajgula Wien

pre 1 dan

Sta je ovo koga briga napunice ih neko u 1/8 finala nemogu dalje i ako prodju mrsave amere
B

BH

pre 1 dan

Govorili i Velšani i Italijani tako ...pazite se vi Albanije,inače
D

Dragi Prilep

pre 1 dan

Pozdrav iz Makedonije ide Bosna jako sve najbolje nasoj braci... Nigde ko u Bosni
V

Vic godine

pre 1 dan

Lubomir Srbenda: Sta sam nocas propustio ? Mujo Bosnjacina: propustio si World Cup komsija Hrvoje Hrvatina: propustio si gledati kak se igra nogomet
B

Bbbzj6

pre 1 dan

Ovakve navijače nema niko. Bravo Bosno
I

Ideee gaaasss

pre 1 dan

60.000 navijaca Bosne na stadionu u sred Sijetla, sta reci ko to moze sa Balkana osim Bosanaca.
h

hahahaha 123

pre 1 dan

Ma zaokruži na 100.000
K

Komri

pre 1 dan

od Haitija sam očekivao da su liliputanci kao Kurasao a oni pkazali više organizacije i kvaliteta nego Srbija u Kataru. Ipak mislim da broj učesnika ne sme biti veći od 32 i da samo 2 prolaze dalje ovako je malo obesmišljeno takmičenje u grupama i ima više kalkulisanja za pozcije
7

7z

pre 1 dan

Ajmoooo Bosnoooo!!

kivekive

pre 1 dan

bukvalno nista nismo propustili

Asani Avni

pre 1 dan

bilo je zanimljivo, danas novi dan
N

Nenad Petrovic

pre 1 dan

Mnogo zaniljivosti.. Mnogo
S

Srbomir

pre 1 dan

Nema vee VAMOS USA
R

Razocaran 22

pre 1 dan

Cuveni strucnjaci i nasi reprezentativci su nas doveli do toga da u sred BG-a nailazim na klince koji gotive ovog malog Bosanca sto je dao gol i sto ima frizuru ko Halid Muslimovic... Cak i klinke u mom komsiluku komentarisu da je najbolji i sladak... Deci idol postao igrac tudje reprezentacije jer smo postali San Marino u fudbalu, sramota...
V

Valverde bg

pre 1 dan

Stid me sto sam Srbin i ja sta licimo u sporti a i navijacki smo nula za vecinu. Ne smem uci na internet na svakom sajtu, instagramu, fejsu, tiktoku iskacu mi gomile Bosanaca kako slave.
M

Mundijal

pre 1 dan

Hajde sve, ali u sportu brate....stid te što si Srbin, pa to može da izjavi samo neko ko nije Srbin a predstavlja se tako. Tolike legende u sportu okolni narodi mogu samo sanjati. Uostalom ta BiH nema medalje na OI. Čestitke komšijama, al nema razloga za preterivanje.
M

Mitke Canada

pre 1 dan

Srbin sam ali isao sam na utakmicu juce castio me je sef kartu za utakmicu . Ajmo Bosno Bosno Bosno ajko Hercegovino
E

Edo np

pre 1 dan

Grmelo je u Novom Pazaru a i veceras ce ne prolazi se svaki dan grupa na Svetskom ajmo Bosno do finala
J

Josko Split

pre 1 dan

Cestitke nasoj braci iz BiH na prolazu, vidimo se u finalu. Poz iz Splita za sve navijace Bosne
D

Dejo BL

pre 1 dan

Neverovatno u mom gradu gledam kolone sa bosanskim zastavama, dozvolili smo mi gradjani Banjaluke da nam se smeju u lice...
D

Dejo5

pre 1 dan

Banja Luka je Bosna i Hercegovina dečko. Mozes se zahvaliti Americi sto si tu gdje jesi. Pozz za ŠEHER BANJA LUKU
B

Bbg72

pre 1 dan

Miruj Bosanac he he
B

BH

pre 1 dan

Banja Luka je u BiH ,šta očekujete...