Komentari na vest

Frustirani Patrik Šik šokirao Češku: Završio reprezentativnu karijeru sa 30 godina, kritikovao savez

kivekive

pre oko 5 sati

Sramotno izdanje Ceha ali iskreno mislim da za bolje i nisu, opao im je kvalitet fudbalera drasticno
N

Nemanja Lazić

pre oko 5 sati

Veći problem su njima skandali van terena
m

maloKoncentracije

pre oko 7 sati

Ako uspe da ovom izjavom i odlukom nesto promeni u tom sistemu koji kritikuje, onda je odluka na mestu.

Meda74

pre oko 10 sati

Česi su uz dosta sreće došli na SP tako da nešto i nisam očekivao od njih mada nisu imali toliko jaku grupu.

zekadus

pre oko 11 sati

Stvarno, kako su loše izgledali Česi .dobro je da se mi nismo kvalifikovali. Kako smo igrali u poslednje vreme pod Piksijem, sada bi i mi bili teško razočarani.
n

nuki63

pre oko 12 sati

Veliki je uspeh što se Češka i plasirala , jedna Italija nije uspela

Elvis Fejzic

pre oko 12 sati

Ne znam šta hoće ovi igrači, pa koliko još jakih ekipa se nije ni plasiralo na Mundial, jednostavno nekad treba sačekati neku zlatnu generaciju
G

Gost555

pre oko 12 sati

Kad je vec dugo i temeljno razmisljao, a odluku nije doneo u afektu, zasto repku nije napustio pre nego sto ce Ceska izboriti plasman na Mundijal? Posle bitke, svi su generali.

Aki Grk

pre oko 13 sati

Dosta ima tu igraca od kojih se vise ocekivalo, imaju solidne karijere ali su mogli mnogo vise, tipa Hlozek
L

Logitech

pre oko 12 sati

A kojih tu igraca ima, genije? Mozda mislis na Ceha, Grigeru, Ujfalusija, Jankulovskog, Nedveda, Jarolima, Plasila, Galaseka, Necida, Milana Barosa, Jana Kolera? Oni su bato svi zavrsili fudbalske karijere.

Kazeev

pre oko 13 sati

Pa iskreno očajno su igrali baš očajno.

filipdjuk11

pre oko 13 sati

pa imaju nas mentalitet, a tako i igraju. Coufal je bio izbacen iz reprezentacije pa su ga skoro vratili zbog ludovanja po klubu pred utakmicu. Verovatno se drugi igraci ne ponasaju toliko profesionalno kao i savez pa mu to smeta. Dugo godina igra u Nemackoj i tamo je sve pod konac.

Leukemija

pre oko 13 sati

Mozda je covek upravu nikad se nezna
J

Jaa

pre oko 12 sati

Hahahah kakav komentar...
B

Boki13

pre oko 13 sati

Sto se tice Ceskih igraca,Nedved, Berger, Smicer,Poborski,Nemec,Bejbl,Kadlec...Nesto novija generacija, Ceh na golu, Baros, Jankulovski ,Grigera, Rosicki,Koler, Plasil, Ujfalusi i da ne nabrajam dalje kakvi su to igraci svetske klase bili i bili su i 2004 na euru jedni od glavnih favorita za osvajanje titule...
m

mixica

pre oko 14 sati

On je jedan igrac u klubu a totalno drugi neupotrebljivi u reprezentaciji kao sa ima srpske gene
g

goksi63

pre oko 14 sati

Ceska je najjadnija i najlosija reprezentacija na svetskom prvenstvu

Mirko Boc

pre oko 14 sati

Vidi se da je sa Balkana
J

Jednostavno

pre oko 14 sati

Češka ima 11m stanovnika, a ni kroz istoriju nisu imali Bog zna kakve vrhunske legende, msm ok Nedved, Čeh, Rosicki, ali nisu ni to fudbaleri ni u TOP100. Pa svaki prvak Sveta ne računajući Urugvaj koji je osvajao za vreme krpenjače, je država sa minimum 50 miliona stanovnika, dobro Argentina ima 46m, ali svakako blizu su i ili jaka ekonomija ili da su po prirodi talentovani za fudbal. Česi nisu talentovani, ima ih 11m i ekonomija im je ok, ali ništa posebno.
A

Astoria

pre oko 14 sati

Ali recimo liga im je dobra i zanimljiva, minule sezone su imali dosta klupskih uspeha, sakupili dosta bodova i uvećali nacionalni koeficijent. Poljaci su isto dobar primer kada je u pitanju klupski fudbal.
n

nadrealnoo

pre oko 14 sati

Kakvi ludaci ovde ostavljaju komentare, ja zaista ne verujem. Pa Ceska je 1996 godine igrala finale Evropskog prventsva i nezasluzeno izgubila od mozda najbolje Nemacke u istoriji. Sto se tice Ceskih igraca,Nedved, Berger, Smicer,Poborski,Nemec,Bejbl,Kadlec...Nesto novija generacija, Ceh na golu, Baros, Jankulovski ,Grigera, Rosicki,Koler, Plasil, Ujfalusi i da ne nabrajam dalje kakvi su to igraci svetske klase bili i bili su i 2004 na euru jedni od glavnih favorita za osvajanje titule...Daleko najlepsi fudbal igrali tada i sad su spali da ne mogu da prodju smesnj grupu na svetsko? I ti npises Ceska nije imala igrace, ma idi bre...
M

Munj22

pre oko 13 sati

Sta covek napisa, mozda i najbolja Nemacka u istoriji 1996. Kepke, Zamer, Klinsman, Birof, Sol i ostali. Ta generacija ne moze da se poredi sa generacijom iz 74te, pa bukvalno sve do 1990. kad su bili svetski prvaci. Takodje generacija iz 2014. je zoga bonito za tu ekipu Nemacke. Hrvatska ih je isprasila 3:0 na svetskom 98. Ceska inace veliko razocarenje. Selektor im je bio najslabija karika
B

Branimir Milev

pre oko 15 sati

Nisu ni zaslužili da dobiju bilo koga
A

Ajtore

pre oko 15 sati

Nazalost, idu silaznom putanjom… i cak da se spoje opet ceska i slovacka, ne bi mogli igrati 11 krstenih igraca..

jaca966

pre oko 15 sati

nije ti ovo leverkuzen

Željana Bućinac

pre oko 15 sati

Fani je odlican igrac i mozda najvece pojacanje zvezde
R

RS Rs

pre oko 14 sati

I mozda Fani veze nema sa Češkom a mozda i ima,nikad se to ne zna u fudbalu. Zato treba svako ostaviti svoj komentar jer nikad se ne zna kakva se pouka moze izvuci.
S

Selenakg

pre oko 15 sati

ako je, ne zna se koje gori, najgora reprezentacija na svetskom!

Igor Markovič

pre oko 16 sati

Nije ga bilo ni na jednoj utakmici
m

mmyyaat

pre oko 16 sati

glumi ludilo kao napusta
F

Flaki

pre oko 16 sati

Češka je posle generacije Rosickog i Nedveda potpuno izgubila tehnički pismene veziste. Fokusirali su se na disciplinu i fiziku, pa im liga i reprezentacija danas izgledaju robotski i jednodimenzionalno.
m

mousemircale

pre oko 16 sati

mozda je covek u pravu,nikad se ne zna
G

Gost 94

pre oko 16 sati

Ovako bismo i mi prosli da smo se plasirali.
K

Koan

pre oko 16 sati

Evropske reprezentacije koje nemaju igrače crne puti i ne mogu bolje i biće im sve teže da igraju značajnu ulogu. Što je bilo bilo je. Čak i Španija ima Jamala i bez njega je znatno lošija. Nije valjda da je sve do sistema u svim balkanskom državama, Mađarskoj, Češkoj, Slovačkoj, Poljskoj, Turskoj, Finskoj..

[email protected]

pre oko 16 sati

Pametan ovaj šik, tako bi i kod nas trebalo. Samo da ga podrzi Jos igraca,sve je vise para u fudbalu,od fudbala nikakve lepote,cast izuzecima koji igraju srcem
B

Bacoglavac

pre oko 16 sati

Мени и даље није јасно како су они избацили Данску из баража, реално ни немају квалитет за ово такмичење. Данска се није опоравила после шокантне елиминације у последњем колу, иначе се Чеси не би ни пласирали
P

Paunović

pre oko 16 sati

"Češki fudbal može više". Meni Česi deluju baš loše, uopšte nemaju kvalitet, plasman za SP im je apsolutni uspeh
B

Baća Espino

pre oko 17 sati

Za sve uspehe Češke reprezentacije je bio zaslužan Karel BriknerKarel Brikner zvani „Klepatra”. Češka U21 i Čehoslovačka U21 (1983–1984, 1997–2001) - Osvojio srebro na Evropskom prvenstvu za mlade 2000. godine. Češka (A tim) (2001–2008) – Njegov najuspešniji period; igrao polufinale Eura 2004. Prvi video talenat Pavela Nedveda i Karela Poborskog kao mladiće kad je bio pomoćni trener u A timu, Radoslav Latal i Pavel Hapal, direktni su Briknerovi izumitelji iz Olomouca koji su činili kičmu tima iz 1996. godine. U mladoj reprezentaciji (U21) od 1998. do 2001. godine u tom periodu on je kao decu selektovao sledeću zlatnu generaciju: Petra Čeha, Tomaša Rosickog, Milana Baroša i Martina Jiranka. Kada je Brikner konačno seo na klupu A tima 2001. godine, on je spojio te dve generacije: ujedinio je iskusne veterane iz 1996. (Nedveda, Poborskog, Šmicera) koje je trenirao u klubovima, sa mladim lavovima koje je sam selektovao u U21 timu (Čeh, Rosicki, Baroš). Tako je nastala čuvena češka kaznena ekspedicija sa Eura 2004. Naravučenije je da samo kontinuitet pravi rezultat.
У

Учимо од накбољих

pre oko 14 sati

И ми имамо континуитет. Након Телекома и Царине, стручњак је дошао у Савез. Радујко!
D

Dobar Loš Zao

pre oko 17 sati

Džeko je Totti za Šika
t

turpija

pre oko 16 sati

Gde nadje Totija medju spicevima?

PR RI

pre oko 17 sati

Taj Šik se vucarao po terenu i kad je imao sansu delovao je kao neka Baba.

panic1971

pre oko 17 sati

U pravu je,godinama igraju loše
N

Nezzz63

pre oko 17 sati

Moram da priznam da sam više očekivao od Češke. Nije da su imali neku jaku grupu.
M

Ma da bre to

pre oko 16 sati

Na osnovu cega si burazeru vise ocekivao? Bili u grupi sa farskim ostrvima, gibraltarom, crnom gorom i hrvatskom. Sa hrvatima odigrali 0:0 u ceskoj u hr ih ovi masakrirali 5:1...dansku izbacili na penale u barazu...irsku takodje. Na osnovu cega si ti vise ocekivao? Mi ovako bedni bi ih dobili rutinski.
r

rea

pre oko 16 sati

A oni su inače prejaki - imamu 3 fudbalera koja igraju u ligama petice i to su mahom mesari, osim Šika koji je prosečan napadač.
T

Tekseredzic

pre oko 16 sati

Burazeru,,,mi"ne mozemo da dobijemo nikoga,pa ni Cehe.
D

Dejanii

pre oko 17 sati

Izgledali su prelose. Imaju solidan kadar, ali nisu opravdali kvalitet. Ne znam do koga je, vjerivatno je do saveza. Previše su me podsjećali na nasu reprezentaciju.
D

Delije North

pre oko 17 sati

Svaka slicnost sa Srbijom je slucajna…
P

Patrik Sik 10

pre oko 17 sati

Prosecan igrac kome treba 5 dobrih sansi da postigne gol..To pricam cele godine dok gledam Leverkuzen,redovno se ispromasuje evo sad na Svetskom je pokazao ko je i sta je...sledeci klub mu je Sparta Prag i to ubrzo
m

miile

pre oko 17 sati

Patriče Šiče nisi ti gladan....
m

miki.mocart

pre oko 18 sati

Mnogi fudbalski sistemi se urusavaju i zive na staroj slavi.

veljko

pre oko 18 sati

niko nije ocekivao da ce tako lose odigrati ovo prvenstvo
N

Nenad Petrovic

pre oko 18 sati

Ma Česi su odavno završili....