Komentari na vest

Gana od beznađa do pobede u 90+5: Veruj profesoru svom i kad ti izgleda da nema nikakvog smisla

S

Srbenda 77

pre 9 dana

Samo mi nije jasno na osnovu koga kriterijuma ste vi zaključili da Ga na i Kaznama nemaju šanse protiv prosečne Hrvatske
Panama bila bolja

Slobodan Milojkovic

pre 9 dana

Imali su srece ovog puta da postignu gol pri kraju meca, mozda im se vrati u nekoj od sledecih utakmica.
S

Slaviša Trifunović

pre 9 dana

Bravo za Ganu,pobeda!
b

bojanboskovic

pre 9 dana

Gana, a i dobar deo ostalih afrički reprezentacija prolazi grupu
I

Irac66

pre 9 dana

Bas losa utakmica. Mozda najgora do sad

Ilija

pre 9 dana

Gana će da se plasira sa trećeg mesta
S

Spasovski92

pre 9 dana

Veoma bitna tri boda ,jedva ali se pisu ,ako otkinu bod Hrvatskoj to ce im biti vrh
m

misa mitrovic

pre 9 dana

uzece gana jos bar jedan bod i prolazi dalje
i opet ce na zalost ova Gana da ispadne u grupi

Stefannnbgd

pre 9 dana

Ma naj jace je gledati arfricke reprezentacije koliko emocija ti ljudi imaju je cudo.
S

Staniša Žugić

pre 9 dana

Gana uništena povredama svih bitnih igrača najslabija utakmica do sada
n

ne zna se

pre 9 dana

ko je gori u ovoj grupi...
p

plavacc

pre 9 dana

panama neće od uja i klempavih manje od 10 golova da primi,gana hoće manje od pet ali obe će da izgubi
m

munjadj.

pre 9 dana

Bravooooo Ganciii...
n

nadrealnoo

pre 9 dana

Pogodio sam Ganu 1 , 2.4 kvota, i stvarno se cudio sto je kvota tolika, ali posle utakmice mi je sve bilo jasno. Kakve dve amsterske ekipe, najgori mec univerzuma. S tim da je Panama nesto i igrala...
8

8888

pre 9 dana

I ovi iz Zvezde bi da dovedu onog Princa Ada iz Plzena,kao prvo čovek pojma nema a kao drugo njegova cena je oko 2 miliona evra,teška se mutljaža vodi,sve se nadam da je novinarska patka i da ovi naši kriju neku zverku...

Aleksandra1994

pre 9 dana

Redovno vas čitam i gledam Arenu,naravno. Ovaj mali Velimirović me baš podseća na komentatora utakmice Gana - Panama. Velimir piše super, daje razne informacije,dobro istraži sve, ali uglavnom o nečemu što nije TOP, što nije najvažnije. Tako je i sa ovim sa Arene, ne znam kako se zove. Uvek radi neke (ispod)prosečne utakmice, ali sigurno je u prva tri, možda i najpismeniji kod njih. Svaka rečenica ima početak i kraj, ne luta, ne lupa gluposti kao pojedini.
@

@

pre 9 dana

Kako ne mogu da podnesem vas botove sto kopirate komentare

Sterlings Braunfels

pre 9 dana

Gana uništena povredama svih bitnih igrača najslabija utakmica do sada na prvenstvo.

patr0_

pre 9 dana

I ovo je bila mrtva trka ko ce manje primiti

Veljara4

pre 9 dana

Daj samo da krene drugo kolo ove dve utakmice večeras ku**u ne vrede

Slavko Filipovic

pre 9 dana

Kakav amaterizam od fudbala....nasi bi mozda izvukli bod
D

Djani85

pre 9 dana

Ganci imaju više sreće nego pameti, šteta za Panamu ali neko mora da izgubi
B

Break43

pre 9 dana

Redovno vas čitam i gledam Arenu,naravno. Ovaj mali Velimirović me baš podseća na komentatora utakmice Gana - Panama. Velimir piše super, daje razne informacije,dobro istraži sve, ali uglavnom o nečemu što nije TOP, što nije najvažnije. Tako je i sa ovim sa Arene, ne znam kako se zove. Uvek radi neke (ispod)prosečne utakmice, ali sigurno je u prva tri, možda i najpismeniji kod njih. Svaka rečenica ima početak i kraj, ne luta, ne lupa gluposti kao pojedini. Je*e ga boja glasa, nekad pravi duže pauze, ali baš volim njegove ironiju i sarkazam. Mislim da obojica zaslužuju da pišu i prenose bolje stvari, mada svakako i ivako volim da ih čitam i slušam. Laku noć.

Machiaveli

pre 9 dana

Svaka cast za Ganu,ocekivao sam vise golova na mecu.

Sijanda Ksulu

pre 9 dana

Kakva pobeda. Bravo
g

gana

pre 9 dana

Ako Gana misli dalje, Džordan Aju ne smije da odigra više ni minute. Sulemana takođe.
s

spiritus movens

pre 9 dana

Utakmica zivnula tek od nekog 60'. Pre toga i jedni i drugi mrljali loptu. Gana nije zasluzila pobedu ali fudbal nekada ume da bude nepravedan. Mislim da Hrvati ne bi trebalo da imaju problema sa ovim dvema reprezentacijama.
c

cvetak12

pre 9 dana

Svaka čast. Bravo

Ikebana

pre 9 dana

Dosadna utakmica bila ali eto Gana je resi u svoju korist