Komentari na vest

Gorštaci iz tuđine idu donjim putem, Lomond je rezervisan za škotske duše

Djuka0903

pre 37 minuta

Točak sreće se okrece😪😪

Gatsby82

pre 37 minuta

Nemaju šanse, jer su ekipe iz zadnjih grupa privilegovane, mogu da šteluju kako im odgovara. Škoti u jakog grupi bili, nisu mogli više. Nemaju iskreno ni neki sastav, plus što imaju dosta starih igrača. Svakako jedni od najsipmatičnijh navijača na svetu
o

ozzy

pre 38 minuta

pesma koju su odlično obradili Ortodox Celts sa Anom Sofrenović
M

Maya888

pre oko 1 sat

Fudbaleri nisu pokazali nista, za razliku od navijaca koji su dali sve.
T

Tartan Army

pre oko 1 sat

Šteta što su tako slabi, ali super im je priča, lepo je videti ih na velikom takmičenju
.

..

pre oko 1 sat

Koliko oni samo vole fudbal, i Škoti i Irci i Velšani...A sa druge strane toliko ga loše igraju, samo centar šutevi, lopta u bunar pa ako se nekad nešto desi, super...Pas igra ništa, neke akcije, ništa, znaju da primaju kiks golove. Takvi su im i fudbalski klubovi, obično neko tabanje, tuča i opet čekanje tog centar šuta ili nekog karambola u šesnaestercu.
b

bbgarko

pre oko 1 sat

Ma gde oni slabi su dosta ,sad cemo da vidimo rasplet svega