Komentari na vest
Grmi u džunglama Konga, ispunjen zavet Patrisa Lumumbe: Leopardi za ponos 120.000.000 ljudi
Milica03
pre 13 minuta
Svaka im cast,zasluzili su
R
Ryan
pre 16 minuta
Vidiš kako se momci iz Conga bore za svoju zemlju.... pa onda vidiš Vlahovića, Gudelja, Jovića i ostale starlete reprezentacije Srbije kako se vuču kao babe po terenu.
Valentina Kolar
pre 43 minute
Svaka im čast ,mnogo mi je drago
N
Nemanja Lazić
pre oko 1 sat
Svaka im čast, zaslužili su prolaz
d
deks76
pre oko 1 sat
prelaz,bravo kongo ,lavovi
Nadja17
pre oko 1 sat
Kada se pominje zavet Patrisa Lumumbe, jasno je da fudbal postaje simbol ponosa, jedinstva i istorije jedne zemlje
Bojan76
pre oko 1 sat
Prica o reprezentaciji Konga prevazilazi granice sporta i nosi veliko nacionalno znacenje
Zoran Jeremic
pre oko 2 sata
Bas mi je drago zbog njih,zasluzeno
Nemanja Milijanovic
pre oko 2 sata
Samo da ova (do sada) loša Engleska ne odluči da uništi mučeni Dr Kongo, greota bi bila
P
Predikat
pre oko 2 sata
zanimljiva ekipica koja ako povede u eliminacionoj fazi nece dobiti gol nikad
Nebojsa Antic
pre oko 2 sata
za takvu zemlju stvarno istorijski uspeh
K
Koventri1986
pre oko 3 sata
Slonovi i majmuni u džunglama Konga su ponosni.
К
Куре на специјали
pre oko 1 sat
...док ће се један магарац из Србије спрдати на рачун репрезентације која је прошла у други круг Светског првенства.
Uskekruske
pre oko 4 sata
Tesko njima protiv Engleza
S
SUNĐER BOB
pre oko 4 sata
Bravo za tekst! Bravo za yKongo!
M
MaxPi
pre oko 5 sati
Po dobro , pobedili su Uzbekustan ....

Aleksandar3006
pre oko 5 sati
Bravo za reprezentaciju protiv koje je naša reprezentacija ostvarila jednu od najvećih pobeda na SP























_(1)_(1).jpg.webp)