Komentari na vest

Grmi u džunglama Konga, ispunjen zavet Patrisa Lumumbe: Leopardi za ponos 120.000.000 ljudi

Milica03

pre 13 minuta

Svaka im cast,zasluzili su
R

Ryan

pre 16 minuta

Vidiš kako se momci iz Conga bore za svoju zemlju.... pa onda vidiš Vlahovića, Gudelja, Jovića i ostale starlete reprezentacije Srbije kako se vuču kao babe po terenu.

Valentina Kolar

pre 43 minute

Svaka im čast ,mnogo mi je drago
N

Nemanja Lazić

pre oko 1 sat

Svaka im čast, zaslužili su prolaz
d

deks76

pre oko 1 sat

prelaz,bravo kongo ,lavovi

Nadja17

pre oko 1 sat

Kada se pominje zavet Patrisa Lumumbe, jasno je da fudbal postaje simbol ponosa, jedinstva i istorije jedne zemlje

Bojan76

pre oko 1 sat

Prica o reprezentaciji Konga prevazilazi granice sporta i nosi veliko nacionalno znacenje

Zoran Jeremic

pre oko 2 sata

Bas mi je drago zbog njih,zasluzeno

Nemanja Milijanovic

pre oko 2 sata

Samo da ova (do sada) loša Engleska ne odluči da uništi mučeni Dr Kongo, greota bi bila
P

Predikat

pre oko 2 sata

zanimljiva ekipica koja ako povede u eliminacionoj fazi nece dobiti gol nikad

Nebojsa Antic

pre oko 2 sata

za takvu zemlju stvarno istorijski uspeh
K

Koventri1986

pre oko 3 sata

Slonovi i majmuni u džunglama Konga su ponosni.
К

Куре на специјали

pre oko 1 sat

...док ће се један магарац из Србије спрдати на рачун репрезентације која је прошла у други круг Светског првенства.

Uskekruske

pre oko 4 sata

Tesko njima protiv Engleza
S

SUNĐER BOB

pre oko 4 sata

Bravo za tekst! Bravo za yKongo!
M

MaxPi

pre oko 5 sati

Po dobro , pobedili su Uzbekustan ....

Aleksandar3006

pre oko 5 sati

Bravo za reprezentaciju protiv koje je naša reprezentacija ostvarila jednu od najvećih pobeda na SP