Komentari na vest

Hari Megvajer ne ide na Mundijal: Šokiran sam

М.Ј.

pre oko 1 mesec

Koliko je dobra odluka jednog selektora da ne pozove Megvajera, toliko je očajna drugog da pozove Nejmara, rezultati će na kraju to i pokazati.

ZIVAND

pre oko 1 mesec

Kakav luxuz ima Engleska reprezentacija, kad mogu na svetsko bez Hari Megvajera....

Psycho Machine

pre oko 1 mesec

hahahaha on je iznenadjen i uvredjen :) Mada i mene je zao sto ne ide,poprilicno sam siguran da bi napravio neki novi mim na Svetskom..

Kraj Svega

pre oko 1 mesec

Ma ne šteta što ga niko nije zvao
F

Francuz II

pre oko 1 mesec

Svi koji pljuvaju na njega jos misle da je igrac iz 2021-2023 godine. Vi uopste ne gledate fudbal. Covek uvek bio dobar sa engleskom + ove sezone kao i predhodne bio dobar. Tuchel je mogao da ga startuje sa klupe i na kraju meca na jedan korner mu donese pobedu. ali neka. Oni ne prolaze 1/4 finale
A

Aleksejko

pre oko 1 mesec

Uopste nije stvar da li je dobar igrac nego kakav fudbal zeli Tuhel, da pratis PL i njihovu reprezentaciju video bi sta zeli, ne bi me iznenadilo da otpadne Palmer pa i Foden, a siguran sam da ce ispasti jedan od njih dvojice. Iz veznog reda verovatno Garner. Anderson ima neverovatnu sezonu i on ide sigurno. Videcemo spisak pa ce biti polemike i znacemo sta otprilike hoce. Ali bez obzira na to mislim da su Englezi opet premoreni od sezone, pogotovo nosioci igre a to je pre svega Rice i Saka, Gordon... Zanima me ko ce biti prva 10-tka
S

Staniša Žugić

pre oko 1 mesec

Lik odigrao skroz korektno i za reprezentaciju i Junajted i bas treba biti velika glava da se pregura takav preriod
J

Jaffa keks

pre oko 1 mesec

E, kakva je ovo glava od coveka... Meni je njegov mentalitet za svako postovanje. Bio je onaj period kad su ga svi pljuvali, njegovi i tudji navijaci. I pored toga lik odigrao skroz korektno i za reprezentaciju i Junajted. Bas treba biti velika glava da se pregura takav preriod. 99 posto ljudi mislim da bi se slomilo u takvim situacijama. Cak sam mozda i mali procenat rekao.
N

Nikola27A

pre oko 1 mesec

dobra sezona ali nedovoljno za mundijal
M

Maree20000

pre oko 1 mesec

Pa dobro i bolje sto ne ide

Djordje Kuzmanovic

pre oko 1 mesec

znači brate koliko mi je milo što ne ide mcvare na prvenstvo znači mnogo
K

Koni998

pre oko 1 mesec

hahaha. I bolje sto ne ide. Dao bo sugurno, brat bratu, 3 komada za svoje
D

Djoxxx

pre oko 1 mesec

Pitam se jel ovi ljudi koji toliko hvale Harija i što su toliko sigurni da on zaslužuje mesto na mundijalu, da li se oni drogiraju? Kako neko razuman može tako nešto iskreno da očekuje? Engleska nema Bog zna kakve igrače na u zadnjoj liniji ali od ovog makar 10 njih su bolji, a možda i više.
M

Mire.111

pre oko 1 mesec

Jbg brate, ima i boljih

malibibi991

pre oko 1 mesec

Dobro je da Tuhel zna koliko ovaj ne zna.

Uskekruske

pre oko 1 mesec

I bolje sto ne ide

ivanara

pre oko 1 mesec

Pa ništa sto nije očekivano
R

RangoNS

pre oko 1 mesec

U skoku je dominantan, što je bitno za PL, ali to je sve. Na svetskom se igra direktan fudbal bez puno kalkulisanja, tu on već nije toliko dominantan.

Radosav Ikovic

pre oko 1 mesec

Ovu sezonu je odigrao baz da nas zasmejava😁
k

krejzicoa

pre oko 1 mesec

Pa odigrao je mnogo manje mečeva zbog povrede nego inače. Moguće da je to razlog. 😁
P

Prevara zvana TT

pre oko 1 mesec

Možda je Hari drvo ali Tuhel je balvan. Nisu ni svesni kako će ih upropastiti na SP, možda prođu grupu ali dalje od toga ne.
N

Nas su

pre oko 1 mesec

petardirali , kakvi god bili, pa se ti tesi ako ne prodju grupu.

Alexa

pre oko 1 mesec

Имају боље играче на његовој позицији
B

Blavi most

pre oko 1 mesec

Hary 80s ih godina u jugi ne bi imao mesta ni u rebublickoj ligi .

Gatsby82

pre oko 1 mesec

Ovo mu je možda i najbolja sezona. Nije mnogo kiksao, nema ga u smešnim mimovima. Realno nije toliko loš igrač, koliko ga su društvene mreže razapele. Englezi najtanji u odbrani, možda je imalo mesta

ilke1980

pre oko 1 mesec

Hahahaha zaista mislim da si u pravu
n

nenadaleksandra

pre oko 1 mesec

Ja sam iznenadjen...i uvredjen

milosbosut

pre oko 1 mesec

Ja ne mogu da verujem da je on ocekivao da ce ici
V

Vrijediš,ideš

pre oko 1 mesec

Igrao je dobro u zadnje vrijeme ali sumnjam da je to dovoljno za jedan tako dobar tim kao što je njihov.Da budem iskren osim Geja,ne sjećam se Bog zna kako ko im čini tu liniju centralnih bekova.

Dejan Djordjevic

pre oko 1 mesec

Nzm zasto je iznenađen...

Furtula

pre oko 1 mesec

hahaha on misli da je dobar
P

Popce

pre oko 1 mesec

Prosečan ljubitelj fudbala može da slavi u ovom trenutku

Mirun

pre oko 1 mesec

Zar je ocekivao da bude pozvan

aura 222

pre oko 1 mesec

izleda da mu je isteko rok trajanja, ima mlađih igrača, a i veliki je kikser

Goran Jovic

pre oko 1 mesec

Изненађен и увређен
N

Notor

pre oko 1 mesec

Englezi od ovog blavana, ali samo zato sto je Englez napravise igracinu, a ovakvih ima u nasoj drugoj ligi
a

ajduk

pre oko 1 mesec

jebo vam repka i tekma mater!
Z

Zvlat BG

pre oko 1 mesec

Kako je Hari postao (i ostao) drvo!
S

SilvioB

pre oko 1 mesec

I dalje sam u šoku i neverici. Najverovatnije ni Šo neće ići. Ovo je zavera protiv Mančester Junajteda. Zamislite da su u svojim najboljim sezonama, pred Svetsko prvenstvo, Turam, Dezaji, Kanavaro, Nesta, Maldini, Pujol, Teri, Ferdinand itd. bili izostavljeni iz reprezentacije. Momentalan otkaz za Tuhela. 😲
P

Peki30

pre oko 1 mesec

Pa ako Stons ode a nije nista odigrao u sezoni tek ce to biti sok.
C

Czz

pre oko 1 mesec

Dajte ljudi.. ovo je momak na kome su se prelomili internet-fudbalski klipovi. Decko je ok i to je to. Ali on je jedan od onih i koji posle najbolje sezone u zivotu ne moze da bude iznenadjen ako nije pozvan za reprezentaciju, pogotovu Englesku. I da je smeker da samo precuti ali mora da iskomentarise i uzdrma atmosferu kako god. Sebicnjak.
D

Dobitak7

pre oko 1 mesec

Ne igra on lose samo ponekad mnogo kiksa
0

007 008

pre oko 1 mesec

Samo toliko. Jedan veći kiks je dovoljan da ne prođu u nokaut fazi, a posle jednog kiksa lako dolazi i drugi. Ako Glavonju stave u ekipu četvrt finale je realan maksimum.

Vlada81pfc

pre oko 1 mesec

Samo si ti ocekivao da ces da ides na svetsko niko normalan ne misli da si trebao da ides los si igrac

Petar Lukić

pre oko 1 mesec

Ma da li je moguće da neće ići

Милош Гроздановић

pre oko 1 mesec

Odličan potez! Ova vest nikog nije iznenadila🤣
d

da je do iskustva

pre oko 1 mesec

vodio bi Alana Sirera i Dejvida Simana... sta si sokiran..
A

Ambrozini

pre oko 1 mesec

Ja procitao u prvi mah naslov da ide na mundijal i da je sokiran. Mislim se sve logicno i treba da bude sokiran 😂 Kad on sokiran zato sto ne ide 😂

_cacibatinas123

pre oko 1 mesec

nije on vise na istom levelu kao pre 3-4 godine
m

majster

pre oko 1 mesec

Tuhel napravio cistku u zadnjoj liniji
T

Trojka_iz_ćoška

pre oko 1 mesec

Na prvu loptu i sigurnije i stabilnije opcije: Stones J, Burn D, Konsa E, Guehi M, A onda još i: Trevoh Chalobah, Levi Colwill, pa čak i Tomori koji je imao dobru sezonu u Milanu, Jarell Quansah (kao opcija sa 3 pozadi da igra, moguće da će ga voditi svakako), pa i Jarrad Branthwaite (mada je povređen). Dakle svaka čast Hariju i jeste bio dobar uvek za repku, ali realno nije igrao ni kvalifikacije i od 2024 godine ima nepune 4 utakmice, nema razloga da ga zove ni sada, a ni ovaj da bude šokiran.
g

gnrslash

pre oko 1 mesec

Realno za Englesku je uvek igrao dobro. Bio i clan kada nijenigrao najbolje a kakvo je stanje kod njoh mozda je i mogao da se nadje medju 26 igraca
P

Pazi

pre oko 1 mesec

Da li je iko zaoravo iznenađen?
N

Nikola fudbal

pre oko 1 mesec

Da jesam iznenadjen
J

Ja sam sokiran

pre oko 1 mesec

Da si uopste ocekivao da ides

Kikimaki

pre oko 1 mesec

Megvajer samo 2