Komentari na vest

Hulijanove reči izazvale zemljotres: Najbolje za sve da napustim Atletiko

m

mrga84

pre oko 1 sat

para vrti gde burgija nece
G

Ghostrider

pre oko 1 sat

Klub ti valjao kad si trazio masnu lovu i ugovor na 5 godina, sad odjednom bi kod drugih... Treba da te zakucaju za tribine a poznavajuci Cola, bice tako i treba.
K

Kecman101

pre 29 minuta

Da, ali ako ga prodaju taj ugovor se anulira. Nece on dobiti te pare ako ode. To je druga stvar sto ce on Barsu oguliti 😂

Sijanda Ksulu

pre oko 2 sata

Realno najbolje ...
D

Dajbrepare!

pre oko 2 sata

Realno je ovaj Atletiko stabilan i Jak klub postao. Ne bi mu dozvolio bez obzira sto smatram da je top klasa da mi tu glumata i zahteva odlazak. Kad si potpisivao ugovor dobio si masnu lovu a kad te bolja Riba zove ti bi odma njoj? Pa cekaj sta je Atletiko? Skretnicar? Uvek bi pre jurio da budem legenda nekog kluba a ne tek neko u nizu Barsi, Realu, City... Ti klubovi ne postuju svoje legende i ti bi tamo da ostvaris san? San o parama ili?
z

zorz74

pre oko 2 sata

Dobar igrač, i ništa gore nego nezadovoljan koji želi u drugi klub

Zvezdas1989

pre oko 2 sata

Atletiko da je pametan da ga proda barsi i da izvuce 150miliona i za te pare da dovede Diomandea za 100 i Reijndersa iz Sitija

bgdbgd

pre oko 2 sata

Bio bi veliko pojacanje, visca Barca!
D

Djordje135

pre oko 3 sata

Idi u barsu bolje je tamk

nenanena2

pre oko 3 sata

Momče, ne radi se to tako

Saša Stanivuk

pre oko 3 sata

Al će sinak biti prebačen u B tim lagano ili sa tribina da gleda kako drugari piakju lopte😀
b

biniccki

pre oko 3 sata

Dobar igrač, pouzdan igrač.
D

Deki maky

pre oko 3 sata

On IDE u Real...kod Murinja
A

Andjusara

pre oko 3 sata

Ovako će isto da priča kad mu budu arapi nudili 50m po sezoni... Kad su ovako pričali Bati, Anri I ostali... Nije ovo nostalgija ovo je samo dokaz da je danas fudbal čist biznis bez emocija...

Lalala

pre oko 3 sata

Odakle Barseloni pare za transfere...
B

Bog kocke

pre oko 3 sata

Po mom misljenju posljednja sezona za Ćola Real će se prosetati ostavice Atletika sa preko 30-40 bodova zaostatka ....zadnjih godina Atletiko vec poslije 5 kola postane nekonkurentan za titulu...IMAO JE LANI ISKUSNIJU EKIPU OD OBA GIGANTA a zavrsi TORPEDOVAN od žutog nautilusa....VRIME JE ZA NOVOG KAPETANA NEMA ZA KORMILOM VANDE mozda i OLIVER SPOK GLAZNER
M

Maler

pre oko 3 sata

Gmizavac mali..Sto je dolazio u Atletiko, ako mu je Barca "san" navodno...Da sam na njhovom mestu - otkupna klauzula je pola milijarde, pa izvolite...njega sa omladincima kad se vrati da trenira, deriste nezahvalno..10-tine miliona uzimaju jos se prave "zrtve" neke..

Zika Zika

pre oko 3 sata

iskreno ocekivano
u

uefamafia

pre oko 3 sata

Vrhunski igrač, zaslužuje najveće klubove na svetu.
D

Dex12

pre oko 3 sata

Ja bih ga i zakucao na klupu pa pricaj price

kolekole57

pre oko 3 sata

Lamine, Rafinja, Alvarez, ubistven trio
m

mixica

pre oko 3 sata

Nazalost ovaj talentovani igrac ce proci kao Grizman,koji kad je presao u barsu je propao i brze bolje se vratio u atleti

Scaloneta

pre oko 3 sata

Neuporedive situacije. Alvarez dolazi kod trenera koji tacno zna sta zeli da radi sa njim, Grizman i Kutinjo su dolazili samo da bi nekog dovela najgora uprava Barse koja ih je zamalo zavila u crno. Alvarez je pravo pojacanje za Barsu, 1/1 uklopice se 100%

milutin15

pre oko 3 sata

zakucao ga selektor za klupu, pa je laki malo nervozan, i ova izjava u ovom trenutku kad joj nije mesto ni vreme je posledica frustracije

Scaloneta

pre oko 3 sata

Ko prati argentinske medije znao je da ce se ovo desiti jos pre par dana, ocekivalo se ako dobiju Austriju da izadje javno i pritisne Atleti, jer im je sledeca utakmica nebitna protiv Jordana pa racuna da ce sve biti zavrseno kroz narednih 10tak dana i da ce transfer saga biti iza njega dok krene nokaut faza SP-a. Videcemo da li se preracunao, jer ako ne resi svoj status i ne bude glavom 100% na SP, Skaloni ce nastaviti da forsira Lautara.
И

И

pre oko 3 sata

Vidno je frustriran jer je na klupi, ali razumem zamisao. Dok je Mesi ranijih godina bio na krilu, sa Alvarezom je super funkcionisalo, sad je razlog njegovog stavljanja na klupu to što je Mesi premešten u sredinu, a onda bi se realno sudarali na terenu jer i Alvarez manje više dolazi na isto mesto da primi loptu. Sad pošto je Mesi centralno više mu odgovara neko ko Lautaro, ko ima kretanje bliže klasičnoj devetci, nego desetci.

ws10

pre oko 2 sata

prati malo i vidi od kad je povredjen, nemoj samo na portalima gledati fudbal, moze po neka utakmica da se pogleda za promenu
R

Redjineli

pre oko 2 sata

Da se svi kolektivno "new age fudbalerčići" napasu jajca Totiju,Maldiniju,Pujolu...
N

Natalii29

pre oko 3 sata

pa trebao je da se ptorudi visee

Veljara4

pre oko 3 sata

Nemajju šanse ni Real ni Barsa.. Možda neko iz Engleske
S

Staniša Žugić

pre oko 4 sata

Ma radis kako hoces nema tu zezanja samo napred i ne osvrci se
P

Petrinjo8928

pre oko 4 sata

Ne može u Barcelonu pa plaći do ujutru ako hoćeš.. doviđenja prijatno.
B

Bacoglavac

pre oko 4 sata

И како сад клуб да реагује и заштити своје интересе? Кад је долазио из Ситија, далеко од тога да је био сигурна опклада, а плаћен је 75 милиона. Сада би да иде,а потписао је вишегодишњи уговор, шта да се теже повредио прошле године? Јел би одбио плату можда јер не игра? Ако је сањао други дрес, што је потписивао за Атлетико?
d

daas

pre oko 3 sata

ja sam izgoreo na ovu izjavu. opasna sramota i bezobrazluk

Scaloneta

pre oko 3 sata

Pa Atletiko je vec sacuvao svoj interes, kupili ga za 75M, prodace ga za 100-120M, igrao je za njih 2 sezone. Mislim imaju i opciju da ga drze nezadovoljnog do kraja ugovora i da ode za dž, ali definitivno ne mozes nekog da nateras da te zavoli na silu.
A

Aleksandar Denic

pre oko 4 sata

Bezi iz te defanzive

Matija Milutinovic

pre oko 4 sata

Nwk ide u barsu da propadne
n

neconi1122

pre oko 4 sata

Pa i bolje sta ce u atletiku
n

nuki63

pre oko 4 sata

Fantastičan napadač, odlično bi se uklopio u tim

Elvis Fejzic

pre oko 4 sata

Bio bi ovo pun pogodak za Barselonu.
S

Seoul

pre oko 4 sata

Pa i jeste najbolje ako je već rešio da ide, samo da Barselona spremi lovu. Morace i Barsa da se ozbiljno potrudi za potpis Alvareza i da spremi ozbiljniju ponudu. Sa onih 120 im se Atletiko samo nasmejao
M

MileSenjakBG

pre oko 4 sata

zbog ove izjave Atletiko a svi klubovi kasnjje treba da kazu 150mil za sve zainteresovane, za farsu jel buši cena je od danas 180mil pa ti sanjaj smrade mali. Opet tako da zucnu na 210 ide cena odmah da im se kaže
b

bravonaravno

pre oko 3 sata

ili ga drzati u b timu 4 godine, otvoriti racun navijaci da uplate 100m i u redu je

Enzo bg

pre oko 3 sata

lol miki saberi se

Zivot je igra

pre oko 4 sata

biće vrelo leto

Zivot je igra

pre oko 4 sata

svaka čast realni

Batina1

pre oko 4 sata

Šta uradi crni Hulijane?

aura 222

pre oko 4 sata

pa ovaj vredi ko haland, a da li daje toliko golova

filipdjuk11

pre oko 4 sata

ponizenje za klub koji ga je platio skoro 80 miliona evra kada drugi nisu hteli. Znao je on vrlo dobro gde dolazi i sigurno bio neiskren prema njima.
I

Ispravka

pre oko 4 sata

Nije osvojio ni kup kralja, izgubili su u finalu
m

mirna solucija

pre oko 4 sata

posto se smeker setio sada kada je uzeo 50 miliona svojih snova, a, ima ugovor do 2030. Atletiko ga prebaci u B tim, otvori racun za navijace da uplate 100M svi oni koji su za to da se stane na put ovim prevarantima i lopovima, kao sto je Hulijan. Obara cenu javno ovim izjavama, tezak bezobrazluk i izdaja, mora se zastiti vec jednom klupski interes u svemu ovome. Ovo je jedino resenje. Ugasiti mu karijeru pa videti koji ce se sledeci setiti da javno sanja pred milijarderskim auditorijumom da ucenjuje svoj klub. Sramota
M

Mile led

pre oko 4 sata

Pa logicno. Uporedjivati istoriju i velicinu klubova atletika i barse je kao da uporedis u kosarci tkz. zvezdu osnovanu 2011 bez ikakve evropske istorije i instituciju, evropskog sampiona i 4 puta final four ucesnika kakav je Partizan.

RealNo1

pre oko 4 sata

Барселона није добила ништа јер немају да му исплате плате, а не да плате обештећење.

Petrući

pre oko 4 sata

pa realno samo te guši

Aki Grk

pre oko 4 sata

Na kraju ode u Barsu i prodje kao grizman
N

Ne znam...

pre oko 4 sata

Zbog cega je uopste i presao u atletiko, jel moguce da nije imao drugih ponuda ako je vec zelio da ode iz sitija. Jedino sto je madrid brutalan grad za zivot naspram mancestera. Po meni isto mu ga dodje igrati za atletiko i arsenal. Klubovi koji su pri vrhu i jednom u 7 8 godina nesto osvoje i to je to.
B

Brat Nevera

pre oko 4 sata

Opsovao bih sad, i to masno...

milkica12

pre oko 4 sata

Svaka cast na iskrenosti, uvek treba biti iskren sto je retkost

Scaloneta

pre oko 4 sata

To se čekalo, sada će transfer u Barsu biti završen veoma brzo jer su i iz Atletika čekali ovo da bi se "oprali" pred navijačima. Rafinja-Jamal-Alvarez, strašan trio u napadu. Jedino je upitan Rafinja zbog stalnih povreda ali zato su i doveli Gordona. Hansi trlja ruke, dobija pojačanja iz snova, svaki idealan za njegov stil igre.
T

Tln

pre oko 3 sata

Gordon ce biti veci promasaj od svih promasaja.
S

Srdjan1314

pre oko 4 sata

I treba da ga prodaju. Samo kup kralja?! Doktore ti si glavni igrač, do tebe je.

Lix

pre oko 4 sata

Nemoj samo u Real Madrid da odes

FC RED STAR

pre oko 4 sata

Opa kakav udarac za Čola