Komentari na vest

I Slonovi naučili da kalkulišu... Štedeli se za Norvešku ili Francusku i ispisali istoriju

R

Riki97

pre oko 4 sata

mogli su da daju hos golova ali dobro bitna su 3 boda
S

Soichiro

pre oko 4 sata

Zato nasi klubovi dovode toliko afrikanaca... Da probaju za par decenija da naprave reprezentaciju koja ce se plasirati na svetsko prvenstvo, od potomaka istih. Jedino sto nisu racunali da buljadin bude majka.

[email protected]

pre oko 5 sati

spustili gas posle 1:0

Leukemija

pre oko 6 sati

Jos jednom svaka čast na borbi I pobedi

Asani Avni

pre oko 7 sati

sve sto je lepo, kratko traje

Branislav Jovanovic

pre oko 8 sati

Igrali koliko im treba,njbolje

Denis Miljkovic

pre oko 9 sati

Ako i treba da pokazu kako se bori za svoju rempezetaciju

Leukemija

pre oko 9 sati

Igraju momci ostavljaju dusu na teren tako se bori

Kurcslus

pre oko 9 sati

Rutinski odradjen posao od strane O. Slonovace. Argentina i Portugal bi drzali Mesia i Ronalda svih 90 minuta samo da bi pumpali statistiku.

Vladimirmali

pre oko 11 sati

Igraju igraci obale slonovace svaka cast

zekadus

pre oko 12 sati

:Generacije predvođene Didijeom Drogbom, Jajom Tureom i Žervinjom (2006, 2010, 2014) važile su za "zlatne", ali su uvek ispadale u grupnoj fazi (često zbog brutalno teških žrebova). Ova generacija je konačno skinula to prokletstvo.

Miloš Milovanović

pre oko 13 sati

Toliko im je...ne znaju oni posle da odigraju. taktički loši

zeljko markovic

pre oko 13 sati

Kurosaom ċao.Igrali,borili se,bili ma svetskom,videli.Popa ljudi i više ne zna za ovu državu,iskreno i ja sam sad ĉuo.Treba mi tako da se zovemo,možda nekad i odemo na svetsko.

Dakara

pre oko 13 sati

Do sutra da se igralo ne bi dali treći gol, ili možda nisu hteli da ga daju

Veljara4

pre oko 13 sati

Dark horse! Svakoga mogu da dobiju!

Saša Stanivuk

pre oko 13 sati

Najmlađa ekipa na turniru a puna talentovanih pojedinaca kao što je Diomande,dečko ima 20 god ako se ne varam igra kao zreo fudbaler na top nivou..

Marko Zigerige

pre oko 13 sati

Blago rečeno sramotna igra. Namerno ne napadati protivnika je skandalozno. Jedna je Nemačka koja jedina igra do kraja.

Leukemija

pre oko 13 sati

Svaka čast obali slonovace bore se ljudi nemam reci

markinjos4

pre oko 14 sati

bice to odlican mec u nokaut fazi ko god da bude protivnik

Sladjana Mitrović

pre oko 14 sati

Svaka čast Obali Slonovače

Mirko Boc

pre oko 14 sati

Rutinska pobeda
P

Predrag Petrovic

pre oko 14 sati

kako su odigrali samo koliko im treba steta za utakmicu