Komentari na vest
I Slonovi naučili da kalkulišu... Štedeli se za Norvešku ili Francusku i ispisali istoriju
R
Riki97
pre oko 4 sata
mogli su da daju hos golova ali dobro bitna su 3 boda
S
Soichiro
pre oko 4 sata
Zato nasi klubovi dovode toliko afrikanaca... Da probaju za par decenija da naprave reprezentaciju koja ce se plasirati na svetsko prvenstvo, od potomaka istih. Jedino sto nisu racunali da buljadin bude majka.
spustili gas posle 1:0
Leukemija
pre oko 6 sati
Jos jednom svaka čast na borbi I pobedi
Asani Avni
pre oko 7 sati
sve sto je lepo, kratko traje
Branislav Jovanovic
pre oko 8 sati
Igrali koliko im treba,njbolje
Denis Miljkovic
pre oko 9 sati
Ako i treba da pokazu kako se bori za svoju rempezetaciju
Leukemija
pre oko 9 sati
Igraju momci ostavljaju dusu na teren tako se bori
Kurcslus
pre oko 9 sati
Rutinski odradjen posao od strane O. Slonovace. Argentina i Portugal bi drzali Mesia i Ronalda svih 90 minuta samo da bi pumpali statistiku.
Vladimirmali
pre oko 11 sati
Igraju igraci obale slonovace svaka cast
zekadus
pre oko 12 sati
:Generacije predvođene Didijeom Drogbom, Jajom Tureom i Žervinjom (2006, 2010, 2014) važile su za "zlatne", ali su uvek ispadale u grupnoj fazi (često zbog brutalno teških žrebova). Ova generacija je konačno skinula to prokletstvo.

Miloš Milovanović
pre oko 13 sati
Toliko im je...ne znaju oni posle da odigraju. taktički loši
zeljko markovic
pre oko 13 sati
Kurosaom ċao.Igrali,borili se,bili ma svetskom,videli.Popa ljudi i više ne zna za ovu državu,iskreno i ja sam sad ĉuo.Treba mi tako da se zovemo,možda nekad i odemo na svetsko.

Dakara
pre oko 13 sati
Do sutra da se igralo ne bi dali treći gol, ili možda nisu hteli da ga daju

Veljara4
pre oko 13 sati
Dark horse! Svakoga mogu da dobiju!
Saša Stanivuk
pre oko 13 sati
Najmlađa ekipa na turniru a puna talentovanih pojedinaca kao što je Diomande,dečko ima 20 god ako se ne varam igra kao zreo fudbaler na top nivou..

Marko Zigerige
pre oko 13 sati
Blago rečeno sramotna igra. Namerno ne napadati protivnika je skandalozno. Jedna je Nemačka koja jedina igra do kraja.
Leukemija
pre oko 13 sati
Svaka čast obali slonovace bore se ljudi nemam reci

markinjos4
pre oko 14 sati
bice to odlican mec u nokaut fazi ko god da bude protivnik
Sladjana Mitrović
pre oko 14 sati
Svaka čast Obali Slonovače
Mirko Boc
pre oko 14 sati
Rutinska pobeda
P
Predrag Petrovic
pre oko 14 sati
kako su odigrali samo koliko im treba steta za utakmicu























