Komentari na vest

Ipak beše fatamorgana: Aplauz jordanskom prkosu, pustinja progutala svoje azijske sinove

koliko je samo simpaticna ova ekipa Jordana

Ivan Milicevic

pre 2 dana

Jordan zalutao na prvenstvo, jedna od najslabijih ekipa na prvenstvu
G

Gost GM

pre 2 dana

Pises, a nisi ih gledao. Odigrali odlično protiv Austrije, bili egal s njima
c

cvv

pre 2 dana

Gledam snimak golova čini mi se da je drugi gol Alžira bio iz ofsajda

Uskekruske

pre 2 dana

Vazna pobeda gostiju

bordeaux

pre 2 dana

Ja navijam protiv svih ovih zalutslih na SP,koji ga nebi videli da je ostao format od 32
s

spiritus movens

pre 2 dana

Imalo se sta videti. Ovakve utakmice daju sarm prvenstvu. Jordan pokazao borbenost, ali Alzir je ipak na kraju zasluzeno preokrenuo jer su vise napadali i imali veci posed lopte. Bice interesantna utakmica Austrija - Alzir.