Komentari na vest
Kako je Deniz krčio put do zvezda i postao miljenik nacije
Asani Avni
pre oko 8 sati
mnogo dobar igrac
P
Predrag Petrovic
pre oko 14 sati
Undav strasan igrac ocekujem da ce da predje u neki klub kao sto je real ili mancester za ogromnu lovu
F
Fanste933
pre oko 21 sati
bilo je i prenatrpano svw i previse

Zoran Pavlovic
pre oko 23 sata
Strašan igrač, top!
SKIZ
pre 1 dan
Дајеш голове и миљеник си нације, просто
Luka Kovijanic
pre 1 dan
Dobar igrac, tipa Filipo Inzagi.
B
Baća Espino
pre 1 dan
Njega čovek i da razume, Kurdistan ne postoji, pa igra za Nemačku. Ali ostali „čistokrvni Arijevci”, poput onog iz naroda Igbo, pa onaj bezobrazni iz Sijera Leonea, pa oni kojima su tate iz Nigerije, Senegala, Obale Slonovače i Gane... A tek onaj Čau, od majke iz Finske, a ćale iz Senegala, a on Nemac! 🤦♂️ Uedraogo iz Burkine Faso, Valdemar Anton (pseudo Waldemar) iz Uzbekistana, ruski Nemac 🤣, pa ovaj od ćaće iz Bataje, pa Amiri Avganistanac... 🤮
d
dzonson1992
pre 1 dan
Zasto imate potrebu da vodite brigu o tudjim zivotima? Uzivajte u svojim, zivite kako vi hocete, suvise je lep, a kratak, da biste se osvrtali na druge. Momci se rodili u Nemackoj, tamo odrastali, taj jezik pricaju, tu se skolovali, tamo im zive porodice, prijatelji, tamo im je sve sto znaju. Posteniji su oni, koji se odmah odluce za Nemacku i toga se drze, nego oni sto pocnu sa Nemackom (ili bilo kojom drugom jakom reprezentacijom), pa se onda, kada vide da nemaju kvalitet, sete svojih korena. Koliko se njih setilo Kurasaa, Haitija, Jordana, africkih i ostalih slabijih reprezentacija, tek sada, kada su se kvalifikovali za Svetsko? I onda, bez blama, zauzme mesto nekome, ko se za to borio od pocetka i ko je uvek bio tu.
Z
ZICOOO
pre 1 dan
a kako da se razberi 90% reprezentacija Francuske?
D
DjolePartizan12
pre 1 dan
Undav je kvalitetan napadač i nije neko čudo ovo što trenutno radi.























