Komentari na vest

Kako je Deniz krčio put do zvezda i postao miljenik nacije

Asani Avni

pre oko 8 sati

mnogo dobar igrac
P

Predrag Petrovic

pre oko 14 sati

Undav strasan igrac ocekujem da ce da predje u neki klub kao sto je real ili mancester za ogromnu lovu
F

Fanste933

pre oko 21 sati

bilo je i prenatrpano svw i previse

Zoran Pavlovic

pre oko 23 sata

Strašan igrač, top!

SKIZ

pre 1 dan

Дајеш голове и миљеник си нације, просто

Luka Kovijanic

pre 1 dan

Dobar igrac, tipa Filipo Inzagi.
B

Baća Espino

pre 1 dan

Njega čovek i da razume, Kurdistan ne postoji, pa igra za Nemačku. Ali ostali „čistokrvni Arijevci”, poput onog iz naroda Igbo, pa onaj bezobrazni iz Sijera Leonea, pa oni kojima su tate iz Nigerije, Senegala, Obale Slonovače i Gane... A tek onaj Čau, od majke iz Finske, a ćale iz Senegala, a on Nemac! 🤦‍♂️ Uedraogo iz Burkine Faso, Valdemar Anton (pseudo Waldemar) iz Uzbekistana, ruski Nemac 🤣, pa ovaj od ćaće iz Bataje, pa Amiri Avganistanac... 🤮
d

dzonson1992

pre 1 dan

Zasto imate potrebu da vodite brigu o tudjim zivotima? Uzivajte u svojim, zivite kako vi hocete, suvise je lep, a kratak, da biste se osvrtali na druge. Momci se rodili u Nemackoj, tamo odrastali, taj jezik pricaju, tu se skolovali, tamo im zive porodice, prijatelji, tamo im je sve sto znaju. Posteniji su oni, koji se odmah odluce za Nemacku i toga se drze, nego oni sto pocnu sa Nemackom (ili bilo kojom drugom jakom reprezentacijom), pa se onda, kada vide da nemaju kvalitet, sete svojih korena. Koliko se njih setilo Kurasaa, Haitija, Jordana, africkih i ostalih slabijih reprezentacija, tek sada, kada su se kvalifikovali za Svetsko? I onda, bez blama, zauzme mesto nekome, ko se za to borio od pocetka i ko je uvek bio tu.
Z

ZICOOO

pre 1 dan

a kako da se razberi 90% reprezentacija Francuske?
D

DjolePartizan12

pre 1 dan

Undav je kvalitetan napadač i nije neko čudo ovo što trenutno radi.