Komentari na vest
Katarska enigma: Šampioni Azije, a liliputanci?! Vratili naturalizaciju i gledaju u Afifa
c
calcio'90
pre 18 dana
nisu spanci najbolji treneri nego baskijci...
M
Mandic60
pre 20 dana
Ekipa za gol razliku
B
Boldrick
pre 20 dana
i Ovi mucenici ucestvuju
Vladan Maleṣ̌ić
pre 20 dana
Bice I'm ovo easy

Skorpion77777
pre 20 dana
svako se plasirao...na svecko prvenstvo
A mi u kojoj smo grupi
🤣🤣🤣🤣
Da nije Terzić
nešto sredio preko veze
M
Maya888
pre 20 dana
Tesko da ce napraviti iznenadjenje.
Uskekruske
pre 20 dana
Bice borba za 3 mesto
Biće borba sa Bosnom za treće mesto.
P
Pobeda je resenje
pre 20 dana
Vojvodina treba da dovede nekog iz Katarske reprezentacije.
t
telepresenta
pre 20 dana
bgm prava enigma zaista
r
riochapke
pre 20 dana
Nije mi jasno kako si bili šampioni Azije pored Japana, Južne Koreje, Saudijske Arabije, Uzbekistana, Irana... sve su to ekipe koje će mnogo bolje proći na svetskom prvenstvu nego Katar.
Azija ne može da se poredi po kvalitetu ekipa od Afrike.
b
beerman
pre 20 dana
para vrti gde burgija nece
klackalica535
pre 20 dana
Burundi su za ove Brazil.
S
Strucnjak SP
pre 21 dana
Lagani trening za komsije iz BiH
b
bojanboskovic
pre 21 dana
I ovog puta nula bodova je zagarantovano.
FC RED STAR
pre 21 dana
Ma gde,nemaju šanse.Mogu da kupe povratnu odma
Ruzica70
pre 21 dana
Odlicna ekipa. Bolja od nas to sigurno
Stevan
pre 21 dana
Dal imao ili nemao sansi u grupi ipak je u grupi za razliku od nasih pacera
B
Bilosta1
pre 21 dana
Opasan.igrac je mali Atif.
Igor Markovič
pre 21 dana
Nema Katar neke velike šanse u ovoj grupi
Igor Markovič
pre 21 dana
Maroko najverovatnije x a trebalo bi da dođe i gg
m
mixica
pre 21 dana
Katar jedna od najslabijih reprezentacija na svetskom ne verujem da ce grupu proci
H
Holse
pre 21 dana
Šampioni Azije ,gde su im svirali 20 penala samo da osvoje,na svetskom nece gol dati..




















.jpg.webp)


