Komentari na vest

Klop o pauzi za hidrataciju: Dobro za igrače, za trenere, a i za nas u godinama da odemo u toalet

cima88

pre oko 17 sati

Ma ko još voli reklame usred utakmice

kaligula89

pre oko 17 sati

Najbolji trener na svetu

[email protected]

pre oko 18 sati

ma gospodin čovek.. baš ga briga ..
D

Dobitak7

pre oko 19 sati

Jeste nama ne odgovara, ali moramo misliti o igracima, jer lakse je njima da podnesu napor i mogu lepo da se oporave, samim tim i bolje da odigraju
m

mrga84

pre oko 20 sati

covek kaze malo a sve tacno
g

gostttttttt

pre oko 22 sata

Niko te nista nije pitao

Golub86

pre oko 22 sata

najveća legenda među trenerima
B

Bacoglavac

pre oko 22 sata

Требали су да поделе текму ан 1/3, не на 1/4 кад већ изводе ове глупости. Избаци се полувреме, два пута по 5-6 мин и ето им га, бољи би био темпо утакмице него ово сецкање на 20
F

Flaki

pre oko 23 sata

Jedini čovek koji ima višak zuba je Jirgen Klop 🤣
J

Jakov1503

pre oko 23 sata

Pauze uništile svetsko i intizitez igre
D

Dobitak111

pre oko 18 sati

Ma daj sta pricas, intenzitet je bas dobar a to se vidi po mnogo golova... jer su odmorniji kad prave ovakve pauze i mogu vise da daju