Komentari na vest

Konseisao gasi požar: Nemamo obavezu da dodajemo Ronaldu, nije da gledam lica pre pasa

Bojank1991

pre 3 dana

haha kako je bocnuo Mesija sad
B

Bacoglavac

pre 4 dana

Па уоште није битна обавеза, него његова кретња по терену Он се толико гура да шутне, да то штети тиму, уместо да отвара простор и неком другом, можда би му дошал лопта из друге шансе или повратна. Најгоре од свега је што он то зна и свесно игра тако што гуши друге
t

twixy

pre 5 dana

morate i cuti mali.platicete ceh tome,jer nemoguce da covek sa 41 godinom moze da bude spreman.
a sta su napali Ronalda.Da nije njega ovaj Portugal bi bio u rangu Bugarske

MisoK

pre 5 dana

CANNE Ljudi pa nije jedan igrac kriv za neuspeh, kolektiv je taj. I kad ne bude Ronaldau ekipi sa ovom igrom sve ce biti isto. nisam obozavalac Ronalda vec Mesija, ali nije on kriv za sve, nije fer.

Scaloneta

pre 5 dana

Pre 4 godine u Kataru CR im je bio teret i više nije mogao da igra na način na koji želi da igra i misli da može da igra. Sada, 4 godine kasnije, oni (i on) misle da se podmladio i da će zaigrati bolje nego tada, pa neće, može da igra samo gore, što je prirodno. U medjuvremenu je bio EURO na kojem nije postigao gol i takođe je bio loš. Bacili su 2 SP-a samo zato što nemaju čoveka koji će stvari da postavi na svoje mesto i da ga koristi isključivo kao džokera sa klupe 20 minuta do pola sata i to samo ako želi da pusti ostale igrače (a imaju ponajbolji vezni red na svetu) da vuku konce igre i ne traže njega po terenu non stop.
k

kdsb

pre 5 dana

Smesno mi je sto jedan od najvecih davitelja lopte u tom timu prica o negledanju lica pre pasa i razmisljanju u hiljaditim delovima sekunde 😂
M

Mandic60

pre 5 dana

Kaako da ne, sve se pitaš

wizard 1987

pre 5 dana

dojadise vise pricu sa njim....toliko mocnih igraca oni samo njemu....podbacio ceo tim i cao...
P

Plavacc

pre 5 dana

Ne radi se o tome,vec da nas prave blesavima,kao da nemamo oci i nismo videli da su ga napucavali celu utakmicu