Komentari na vest

Korejci trpe uvrede, Seolova agencija najavila pravne mere zbog psovki, klevete, ugrožavanja igrača i njegove porodice

Zvezda u mom ♥️

pre oko 1 sat

Jedan od mojih favorita, nakon I kola SP je svakako bila Južna Koreja, koja je odlično odigrala i drugo kolo, protiv "jake" Holandije. Drago mi je da će dalje ići Japan, Maroko, Senegal, Meksiko i naravno - Gana!!!
b

bojebos

pre oko 23 sata

Sportisti vole da uzimaju milione, da ih obozavaju kao heroje i bogove, ali ne vole da ih vredjaju kad ne ide. Ee, čaša žuči ište čašu meda.

skee

pre oko 23 sata

Posle sjajne utakmice u prvom kolu i vec vidjenog plasmana u sledecu faza, do ispadanja u grupi.. Bas steta, zanimljiva ekipa.
V

Vladica1983

pre 1 dan

Srpski fudbal... sramota

Asani Avni

pre 1 dan

sami su krivi , sami su sebe izbacili
D

Djape45||

pre 1 dan

A skoro čitam kako nema ovoga tamo, samo kod nas na balkanu.
P

Predrag Petrovic

pre 1 dan

mislim samo da su kalkulisali i to je to
G

Gostivar

pre 1 dan

U Koreji ne daju na internet bez licne karte. Ko je srao, sad ce na red...
m

milos987

pre 1 dan

Sta su ocekivali posle poraza da ih proglase herojima

Uskekruske

pre 1 dan

Videcemo sta ce biti
Z

Zibìzibi

pre 1 dan

Samo prati pa ćeš i da vidiš
N

Natalii29

pre 1 dan

malo su dali sebi za pravo i prevsie

Bole.92

pre 2 dana

Svakako nije lepo cuti tako nesto.

FC RED STAR

pre 2 dana

Igračina,nema šta...Preguraće
F

Fanste933

pre 2 dana

uvek ce biti neprikladanih komentara

Salleee

pre 2 dana

Inače kod nas je sve suprotno. Puni smo razumevanja, novinari navijači svi smo bas kulturni i emancipovani, bez ureda, psovki… ma daj molim te. Kod nas bi ih razapeli na krst sve od reda

Stefanbiki95

pre 2 dana

Treba biti covek pre svega

Marija Antic Stankovic

pre 2 dana

Sramota sta se radi
m

markoncic

pre 2 dana

Soul, ne brini se. Delije te čekaju sa lovorikama.
P

PAOKara

pre 1 dan

Pa Korejanci nemaju tursku konjicu.

Veljara4

pre 2 dana

On je makar i navikao, igra kod nas
3

39393939

pre 2 dana

Nisam gledao kako igraju i kako igra on ali protiv Pafosa kad nije pogodio prva 2-3 centarsuta i imao neke lose intervencije odma je poceo da se valja i kao povredjen je... prava ...

dusann55555

pre 2 dana

Ako nista drugo Koreja ce verovatno ispasti sto znaci da Seol brzo stize na pripreme Zvezde sto ce nam znaciti

Zoran Pavlovic

pre 2 dana

Najgori tim juzme Afrika prošao dalje
N

Nema smisla

pre 2 dana

Imao je drugu najjacu ocenu na utkamici, i bude napadnut tako. Nekako mi delije da su tamo kao mi ovde na Balkanu. Pljuni tamo gde ne treba. Decko igra beka, sta ocekijes od njega. Inace, Hvan i Seol uz Lija su jedina 3 igraca koja su prebacila prelaznu ocenu u Koreji.
p

procenat

pre 2 dana

Samo jos da nam objasne koliko je cena za doticnog beka zvezde skocila.

Veljaa13

pre 2 dana

Potpuno je razumljivo sto je Seolova agencija odlucila da reaguje kada su u pitanju uvrede i pretnje igracu i njegovoj porodici
S

Storari23

pre 2 dana

Zašto je sve više botovskih komentara poput ovoga i to na sportskim portalima? Dal' rade na procenat pa gruvaju i ovde? 🤔🤣

Mosa pucko

pre 2 dana

Storari23,,,a sta ti to znaci botovski komentar???? Ako neko ne misli kao ti on je bot ??? Idi leci se dok je vreme . Spasavaj se .
I

Idiokratija

pre 2 dana

Mozzart je pre par meseci uveo neko nagrađivanje onih koji pošalju mnogo komentara. Uslov je da budu povezani sa tekstom, ali nije bitno da li su debilni.
@

@strorari23 - odgovor

pre 2 dana

Imaju valjda neke privilegije i bonuse za online kladjenje.
G

Ghostghost

pre 1 dan

Kakav kretenski komentar.

Natasa27

pre 2 dana

Nazalost, granica izmedju kritike i vredjanja se danas cesto prelazi, posebno na drustvenim mrezama
g

gnrslash

pre 2 dana

Svakako nije lepo vuti tako nesto, ali opet i bez primera tesko je suditinsta je sve tu receno
V

Vuc

pre 2 dana

Uvesti kao u odbojci zreb posle grupa da se ne zna ko moze na koga. Najpostenije.
D

Dusan111

pre 2 dana

I? kako je zvezda prosla na svetskom?
G

Gile 88

pre 2 dana

Toliko o nerealnim očekivanjims samo na Balkanu a kako su na dalekom istoku strpljivi Niko normalan ne voli da gubi.
в

велики штрумф

pre 2 dana

Али не могу сви да победе! Може само један! А и на крају само један. Сви остали ће трпети критике, многи и тешке увреде зато што су изгубили неки СПОРТСКУ МЕЧ! Па да ли је то нормално? Ако су ти пљувачи толико добри, квалитетни, ако већ толико знају - па нека изађу на терен да ох видимо! И ја сам критичан, некад и претерам, али да вређам и клевећем људе јер су изгубили утакмицу - НИКАД! Па они су желели највише, они су тренирали цео живот, они су изашли да се боре за своју земљу и дали свој максимум! Нисам ја који седим кући или у кафићу, у хладовини и оладим 3-4 пива док се они боре! И после ја паметујем и пљујем! Па то је онда пљување по себи.

milosbosut

pre 2 dana

Znaci i kod njih ima kritika posle svakog meca kao i kod nas

Igor Arizanovic

pre 2 dana

Ma pukli su, svi pali zbog njih

Aboubakar Oumarou

pre 2 dana

Pa svugde je tako, na celoj zemaljskoj kugli, dok ima rezultata, svi te manje-više hvale, u zavisnosti od igre, a kad je rezultat loš popljuju te pa makar bio Mesi, Ronaldo jedan-drugi, Rivaldo, Batistuta, Romario, Maradona... Ne vidim da je u Koreji drugačije 🤔
A

Admine

pre 2 dana

Admine, ne postoji država Južna Afrika, već se to na srpskom zove Južnoafrička republika.
M

Meroni

pre 2 dana

A kolokvijalno poznata kao Južna Afrika, što je sasvim u redu napisati. Kao što se npr. i za državu koja se zove Federalna Republika Nemačka uglavnom kaže "Nemačka" ili za Sjedinjene Meksičke Države upotrebljava "Meksiko".
j

jocy9933

pre 2 dana

Katastrofalna i uzasna igra od ove ekipe. Razočarenje
P

Prcko33

pre 2 dana

Kada im ovakav igrac igra nije ni cudo kako su prosli... Ponovicu po ko zna koji put smijesan igrac !
A

Avenger

pre 2 dana

Smešno je to što misliš da si dovoljno kadar da komentarišeš nečija dostignuća...
P

Prcko33

pre 2 dana

A ti znas ko sam ja i da li je to sto ja pricam kompetentno ? Gledaj ti tim tvojim slatkim okicama i uzivaj , kada su ti ovakvi igraci odlicni sigurno ti je i ovo prvenstvo najjace u istoriji. Blago ti pameti i znanju ! Zato smo tu dje jesmo u fudbalu kada ti i takvi poput tebe vode fudbal !

Ruzica70

pre 2 dana

Totalno razočarenje od ove ekipe. Strasno

Sale Milosavljevic

pre 2 dana

Korejci to nisu zaslužili.
Z

Zoki1906

pre 2 dana

Oboriše me na tiket, katastrofa su oddigrali

ineska

pre 2 dana

kako su igrali dobro su i prosli.