Komentari na vest

Ludnica u Sarajevu, Tuzli, Mostaru... Amar Memić: Dajte tu Ameriku da im pokažemo!

m

maloKoncentracije

pre 1 dan

Kažete da su Bosanci ovo zaslužili. A Hercegovci?
U

Uopste ne navijam za njih

pre 2 dana

ni malo bukvalno. A ono juce otimanje zastave, gde covek dodje u dresu BiH i srpsku vezanu oko struka kao znak da i Srbi podrzavaju zemlju, gde su konstrutivni narod, to je jako zalosno. A pritom dresove drugog konstruktivnog naroda i zastave ne diraju.
a

avax88

pre 2 dana

Sve čestitke komšije! Tako se igra i bori za svoju zemlju, bravo i srećno u nastavku ko god da vam zapadne.

Sladjana Mitrović

pre 2 dana

Svaka čast samo napred
1

1981

pre 2 dana

Bravooooo momci ginete za taj dres a ne ko nasi menadzerski igraci
B

Bg

pre 2 dana

Jedino nasa srbija nema navijace koji bodre svoju reprezentaciju,tj.mi nemamo ni jednu pesmu da pevamo za reprezenntaciju.svaka cast komsijama!oni su primer kako se voli svoja zemlja.
M

Maya888

pre 2 dana

Bravo za Bosnu! Veliki uspeh

Vukelic David

pre 2 dana

tako je bre idemo bosna samo napred
m

milan62611

pre 2 dana

Ide Bosna daljee i u cetvrfinale
V

Vlado071

pre 2 dana

Turska posla....

cofi03pfc

pre 2 dana

Sve ok drago mi je zbog njih al sad kad počne Aj em from Bosnia tejk mi tu Amerika 😂
c

cikota

pre 2 dana

kaze nemaju drzavu,a ko igra na svijetskom,zasto tolika zloba ,ili je to pitanje kucnog odgoja. stvarno neki ljudi trebaju psihijatra
Videcemo protiv Amera

Miki Milikic

pre 2 dana

u toj grupi bi čak i mi prošli dalje 😃
a

ajde bre

pre 2 dana

Raskantace ih Amerikanci svakako...
Z

Zumbula

pre 2 dana

Sa Amerima mora doci 3+...
Y

Yashin

pre 2 dana

Kako je to izmisljena nacija. Nemaju poreklo, nemaju drzavu, nemaju Identitet. Bas su prosti. Samo Sto su se poturcili misle da Su neka nacija. Pa Braco vi Ste srbi. Zato vas volimo.
G

Gagy Bg

pre 2 dana

Srbin sam ali pricas gluposti i to teske
t

the_ino

pre 2 dana

Koncetracija gluposti koji si napisao je toliko velika, da razumom obdarena osoba će prokomentarisati - kako glup čovjek.
0

0070

pre 2 dana

i vi ste onda poturceni 500 godina nije malo
Р

Реално

pre 2 dana

Лепо је што су скочили са ћевапа на фудбал, ал ни ово не може да прође за стварање нације из подрума хотела Холидеј Ин хахахахахаах
K

Kažem

pre 2 dana

Igraju,bore se,imaju štabi da slave i uzivaju.veliki uspjeh,čestitke zasluženo.
N

Nenad Petrovic

pre 2 dana

.. Ako I, zasluženo....
I

Ivan8888888888

pre 2 dana

Sve cestitke komsijama na pobedi i prolasku dalje srecno
U

U prolazu

pre 2 dana

Poslije medalja u sjedecoj odbojci,ovo im je najveci uspjeh u sportu. Godinama gledaju doceke u Bg i Zg ,pa bi i oni malo:)

ivanasud

pre 2 dana

Ljudi su zasluzili ipak je to veliki uspeh

Cipele

pre 2 dana

Veliki uspeh, svaka cast za Bosnu
P

Predikat

pre 2 dana

pokazali su kako se igra srcem za svoju drzavu i ekipu

Miroslav Tomasevic

pre 2 dana

Dal je sramota..one naše balerine..sto dižu šorcice..sto cute kad biju decu na marakani..sto cute..sto odličujuci meč sa Albancima..igramo u Leskovcu??Ne ..nije naravno..oni su na Bahamima..Ibici..trpaju..jedni drugima žene..boli ih ivo za Srbiju i narod..bando raspuštena na celu sa Piksetom prevarantom..bravo Bosno..

Мирослав

pre 2 dana

Hahahaha kakva loža prošli jedva kao treći,da je neko drugi bio osim onog crnog Katara ispali bi

Uskekruske

pre 2 dana

Eee jadna vam majka

Asani Avni

pre 2 dana

i treba da slave, zasluzili su
z

zulu

pre 2 dana

idemo Bosna,navijamo za vas

Nemanja Simic

pre 2 dana

Bravo braćo bosanci
S

Slaviša Trifunović

pre 2 dana

Ekipa 23% protiv slabašne ekipe Katara.
M

Missisipi

pre 2 dana

Pisam na bosnu.
R

Riki1312

pre 2 dana

Moze srpska i bez tebe
S

Sandzaklija

pre 2 dana

Bravo braco, svim.srcem uz vas
D

DosijeX

pre 2 dana

Sad ce nasa Amerika da ih vrati na fabricko podešavanje!!!

Skorpion77777

pre 2 dana

a koja to Vaša... Amerika.... ljudi lete na mesec ti i dalje naši ...vaši...
S

Slaviša Trifunović

pre 2 dana

Razvaliće ove iz 23% 👍
@

@Skorpion77777

pre 2 dana

Па зар ви наше не терате да буду ваши? Ал под условом да вам се поклоне хахахахахах

nenad japundzic

pre 2 dana

Sve je moguce,ko zna.

Sterlings Braunfels

pre 2 dana

Realno je uspeh proći grupu bez obzira što su imali Katar u grupi uzeli su bod i domaćinu Kanadi.
B

Blok

pre 2 dana

Super za pozitivu u Bih ali odigrali su tri loše utakmice. Da nije takva grupa nikad nebi prošli. Katar im je stvorio 4-5 zicera.
L

Leukemija

pre 2 dana

Veliki uspeh svaka čast momci

Danijela62

pre 2 dana

veliki uspeh za bosnu svaka cast.

ilnima male

pre 2 dana

лудница у 23 посто Федерације.У Републици Српској нико уво не боли као ни у Херцег Босни

Skorpion77777

pre 2 dana

šta je caci... žalosno ali ti na pasoš piše BIH
S

Slaviša Trifunović

pre 2 dana

Bravo,baš tako! 👍
S

Small Owl

pre 2 dana

@Skorpion Nije on druže ćaci (msm, možda i jeste, nemam pojma) već čovjek piše kako jeste. Tužno ali tako je. Možeš vjerovati a i ne moraš, do tebe je.
@

@Skorpion77777

pre 2 dana

Сад мисле да сем ових 1% што воле југо приче из центра БГ а неко још навија за њих, а ако не онда је ћаци хахахахахахахахаха
1

12344321

pre 2 dana

Skorpione . Sta je pasos. Komad papira. Evo sad ga ukidaju. Dalabu. Srbin ima i americki pasos,ako se osjeca Srbinom sta ima veze koji je pasos.

Malilija031

pre 2 dana

Momci su ostavili srce i dusu na terenu i pokazali da znaju sta rade ogromno postovanje
Bravo bosanci mislio sam kad je Dzeko izasao da je velia greska ali izmene su bile savršene
M

Manipulacija

pre 2 dana

A Hercegovci?E moj vi, koja manipulacija da je BiH samo okolina SA ili Bosna ili samo "Bosnjacka".
M

Mile led

pre 2 dana

Bih je svidjalo se to nekima ili ne jedna od najnetalentovanijih nacija u sportu , tako da je ovaj prolaz ravan tome kao da tkz. zvezda napravi makar jednu pobedu u top 8 dok se opet ne ugasi, odnosno pravo cudo.

ilnima male

pre 2 dana

не лупетај секташ
U

U prolazu

pre 2 dana

Prva recenica ti je tacna apsolutno. Ostalo prospi.

Марјан Симоновић

pre 2 dana

Sa ameriku 0:0 verovatno, drzace se bosna

M. K.

pre 2 dana

🤣Krenulo se sa busanjem u grudi bez osnova. Sanse protiv USA su max 10%
R

Republika Sandzak

pre 2 dana

BRAVO BRAĆO BOSNJACI 👏 👏 👏 🇹🇷
Н

Неутралац

pre 2 dana

Није санџак, него Рашка!
V

Vratice se rode

pre 2 dana

Bih izbacuje Švabe a u finalu padaju od Kroasana
t

tisikaomadjija

pre 2 dana

Lepo što su prošli, ali realno daće im Ameri 3 komada, Nemci mozda i 5
I treba da slave, prolaz u nokaut fazu zasluzili momci svojom borbom. Svi igraju nema manekena u njihovoj reprezentaciji....
V

Vart

pre 2 dana

Lepp, i treba. Bosanci da slave. Ovaj Katar je idealni primer zasto je prosirenje na 48 tima uzasna ideja. Ljudi nemaju blage veze sa futbalom. Njihovi futbaleri igraju u katarskoj ligi, ne samo zbog dobrih para koje imaju kao domaci futbaleri, vec sto nigde drugde ih ne bi bili angazovaki. Mozda bi neko igrao za Lozanu ali ne onu iz prvog ranga, nego iz drugog, Lozanu Oushy.
N

Nisu

pre 2 dana

...to Bosanci, a inace sta je sa Herzegovcima? Pitas li se? Gde vam je mozak da mi je znati.
P

Pjer Karden

pre 2 dana

Nikada za njih hrvate i albance to je stvar kućnog vaspitanja,znam jako dobro šta nam misle.
A

Ahhahahahaa

pre 2 dana

A šta ti i tvoji mislite o njima, to je pitanje, uvijek žrtve…
@

@Ahahahahaha

pre 2 dana

Znamo da ne visimo na vasim sajtovima i da ne idemo u bosanske zvezde granda.
A

Ahhahahaha

pre 2 dana

@@ uiiip, srbija do ispred zgrade hahahaha, mentalitet žrtve dako vas napušti jednog dana
Л

Логично

pre 2 dana

не би отишли да су хтели да живе са нама. Сад славе са ратним заставама муслиманске војске, а неки дан пуна Скендерија пева: "нико тњ никад мрзит неће као ја, Србијо ку..о балканска". Неки у Београду имају памћење златне рибицњ, траје између два оброка.

Veljko Djoric

pre 2 dana

i treba da bude ludnica
S

Saut

pre 2 dana

Šta se slavi? Je l su postali evropski, svetski, olimlijski šampioni? Je l su uzeli medalju neku? Slave pobedu protiv Katara beduina hahahahahahahaah
1

1111hhgc

pre 2 dana

Sta ti slavis? Poraz od Albanije?
P

Pfc

pre 2 dana

Klasican navijac crvene zvezde. Slavi ulazak u ligu evrope posle ispadanja iz kvalifikacija za ligu sampiona, a smeje se tudjim uspesima...
S

Saut

pre 2 dana

Teletabisu ja slavim zlata, srebra i bronze u muškoj i ženskoj košarci, zlata, srebra i bronze u muškoj i ženskoj odbojci, zlata, srebra i bronze u vaterpolu, Novak Đoković, Jelena Janković, Ana Ivanović, Nenad Zimonjić svetski broj 1 u tenisu. I tako i dalje i bliže, neko slavi medalje sa Olimpijada, svetskih i evropskih prvenstava neko pobedu protiv beduina, svako u skladu sa svojim mogućnostima.
T

Terry

pre 2 dana

Sport se deli na FUDBAL i ostale sportove
H

Hahaha retardu

pre 2 dana

Slavio bi ti i onomad da ste pobedili Zelenortska ostrva u prijateljskoj utakmici ali neće pa neće. A da zaboravih i petardu od Meksika.
k

kikoman

pre 2 dana

slavio bi i ti da smo mi dobili te tzv beduine...nego si tako vaspitan kad je tvoje, najbolje je, kad je tudje pljuni...
S

Saut

pre 2 dana

Teletabisi slavite još malo pa opet nazad u rupe miševi mali, nećete se kvalifikovati ni na jedno veliko takmičenje ni u jednom sportu ni u jednoj konkurenciji o medaljama da ne pričamo.
D

Djape45||

pre 2 dana

Al mi je najjače što je navijač Partizana prvi da pljuje Srbiju i Zvezdu a brani komšije. Zvezda=Srbija