Komentari na vest

Mali dečak prepušten sam sebi

Lakazet

pre 8 dana

Kakav tekst ljudi moji...
N

Nessaj

pre 9 dana

Piše se samom sebi...
h

hehehwhwjqjqjqh

pre 9 dana

next big thing srecno mali!!!!

perpetum_mobile

pre 9 dana

Zašto nas gubitak uvek natera da promenimo svoj život na bolje. Sve najbolje dečko !!! TSS zauvek sa mnom
Страшан играч, невероватан.
D

Djordje Milev

pre 9 dana

Opasan igrač, opasan...
B

Brate...

pre 9 dana

Rasplaka me kao malo dijete...

Cujo Zarko

pre 9 dana

A uuuu bas tužna prica
L

Lazni fejk

pre 9 dana

Idite bre u picku materinu. Nisam hteo da citam, licilo je na fejk, a sad pustam suzu. 53. mi je godine
h

h. o. r. i. 91

pre 9 dana

Kako dirljiva prica...

Ivan Milicevic

pre 9 dana

Ko zna koliko ovakvih dečaka nikada ne uspe u fudbalu i završi ko zna gde, tužna priča u svakom slučaju.
S

Sportskiduh

pre 9 dana

Dirljivo. Nek ga sreća i uspeh prate, neka postane najbolji!

pavlee15

pre 9 dana

zivot pise romane,ali ovaj put nazalost bas tu
D

DidierDrogba11

pre 9 dana

Da je Čelzi još uvijek fudbalski klub pa da ga dovede... Momak će biti u rangu Manea, ako ne i bolji.
v

vladajo02

pre 9 dana

Да се човек најежи...

Kalif umesto kalifa

pre 9 dana

Kakva životna priča. I kada napraviš paralelu između sudbina tih momaka iz većina afričkih zemalja i njihovih vršnjaka iz Evrope, ne možeš da ne pomisliš koliko veću motivaciju imaju za uspeh.

Zoran Jeremic

pre 9 dana

Zivot pise romane,ovaj put bas tuzan
J

Janaćko

pre 9 dana

Potresna ispovest, dečko je isplakao reke suza dok je pisao. Želim mu sve najbolje u životu. Njegova sestra gleda odozgo i već je ponosna na njega.

Pedja19

pre 9 dana

Odličan tekst, odlična priča... Neka životna iskustva se prođu dosta rano.

Oldboy

pre 9 dana

citam na poslu na pauzi za rucak i morao sam da izadem, brutalno.
G

Gost1234

pre 9 dana

Jbt suze mi krenuse...
i

iveljaaa

pre 9 dana

Odlican igrac, bice dibar

Magistar

pre 9 dana

nikada mi za neku sportsku pricu nije zastala knedla u grlu…

Lazar Stefanovic

pre 9 dana

Sta mi uradi ovo covece od ranog jutra? Ostavi clanak utisak na mene kao da sam procitao jednu od boljih knjiga ili odgledao neki film...
T

Tvrdjava

pre 9 dana

Sta ti je sudbina,zasluzio je da bude vrhunski igrac,pomozi mu Boze
B

Blaki

pre 9 dana

Odavno nešto bolje nisam pročitao.
A

Apoel

pre 9 dana

Svaka cast decko. Sa takvim stavom i razmisljanjem nema za tebe zime! Strasan tekst!
jako dobar igrac.Vrhinski
1

1.9.9.2.

pre 9 dana

Tužno, surovo, tvrdo, strašno i iskreno u isti mah. Bez imalo patetike. Samo sirovo iskreno. Pratim te momče ubuduće.
Z

ZV

pre 9 dana

Au jebote život.....isplakah se ko blesav....
Д

Деда Жија

pre 9 dana

Некада давно виша тренерска школа у Београду по вођством професора Вељка Алексића би сигурно имала овај текст на предмету Спортска психологија. Сјајан текст! Нимало патетичан, суров и искрен.