Komentari na vest
Mali dečak prepušten sam sebi
Lakazet
pre 8 dana
Kakav tekst ljudi moji...
N
Nessaj
pre 9 dana
Piše se samom sebi...
h
hehehwhwjqjqjqh
pre 9 dana
next big thing
srecno mali!!!!
perpetum_mobile
pre 9 dana
Zašto nas gubitak uvek natera da promenimo svoj život na bolje. Sve najbolje dečko !!!
TSS zauvek sa mnom
Страшан играч, невероватан.
D
Djordje Milev
pre 9 dana
Opasan igrač, opasan...
B
Brate...
pre 9 dana
Rasplaka me kao malo dijete...
Cujo Zarko
pre 9 dana
A uuuu bas tužna prica
L
Lazni fejk
pre 9 dana
Idite bre u picku materinu. Nisam hteo da citam, licilo je na fejk, a sad pustam suzu. 53. mi je godine
h
h. o. r. i. 91
pre 9 dana
Kako dirljiva prica...

Ivan Milicevic
pre 9 dana
Ko zna koliko ovakvih dečaka nikada ne uspe u fudbalu i završi ko zna gde, tužna priča u svakom slučaju.
S
Sportskiduh
pre 9 dana
Dirljivo. Nek ga sreća i uspeh prate, neka postane najbolji!
pavlee15
pre 9 dana
zivot pise romane,ali ovaj put nazalost bas tu
D
DidierDrogba11
pre 9 dana
Da je Čelzi još uvijek fudbalski klub pa da ga dovede... Momak će biti u rangu Manea, ako ne i bolji.
v
vladajo02
pre 9 dana
Да се човек најежи...

Kalif umesto kalifa
pre 9 dana
Kakva životna priča. I kada napraviš paralelu između sudbina tih momaka iz većina afričkih zemalja i njihovih vršnjaka iz Evrope, ne možeš da ne pomisliš koliko veću motivaciju imaju za uspeh.
Zoran Jeremic
pre 9 dana
Zivot pise romane,ovaj put bas tuzan
J
Janaćko
pre 9 dana
Potresna ispovest, dečko je isplakao reke suza dok je pisao. Želim mu sve najbolje u životu. Njegova sestra gleda odozgo i već je ponosna na njega.
Pedja19
pre 9 dana
Odličan tekst, odlična priča... Neka životna iskustva se prođu dosta rano.

Oldboy
pre 9 dana
citam na poslu na pauzi za rucak i morao sam da izadem, brutalno.
G
Gost1234
pre 9 dana
Jbt suze mi krenuse...
i
iveljaaa
pre 9 dana
Odlican igrac, bice dibar
Magistar
pre 9 dana
nikada mi za neku sportsku pricu nije zastala knedla u grlu…

Lazar Stefanovic
pre 9 dana
Sta mi uradi ovo covece od ranog jutra? Ostavi clanak utisak na mene kao da sam procitao jednu od boljih knjiga ili odgledao neki film...
T
Tvrdjava
pre 9 dana
Sta ti je sudbina,zasluzio je da bude vrhunski igrac,pomozi mu Boze
B
Blaki
pre 9 dana
Odavno nešto bolje nisam pročitao.
A
Apoel
pre 9 dana
Svaka cast decko. Sa takvim stavom i razmisljanjem nema za tebe zime! Strasan tekst!
jako dobar igrac.Vrhinski
1
1.9.9.2.
pre 9 dana
Tužno, surovo, tvrdo, strašno i iskreno u isti mah. Bez imalo patetike. Samo sirovo iskreno. Pratim te momče ubuduće.
Z
ZV
pre 9 dana
Au jebote život.....isplakah se ko blesav....
Д
Деда Жија
pre 9 dana
Некада давно виша тренерска школа у Београду по вођством професора Вељка Алексића би сигурно имала овај текст на предмету Спортска психологија.
Сјајан текст!
Нимало патетичан, суров и искрен.



















_Cropped.jpg.webp)



