Komentari na vest

Mesiju dovoljno i pola sata: Slobodnjak za podebljanje rekorda, na vidiku i Zlatna kopačka

Nemanja Milijanovic

pre oko 2 sata

Jedan od lošije izvedenih penala, i dade gol
M

Milvol

pre oko 2 sata

Ako Francuzi ispadnu pre finala,Argentina ovo ponovo osvaja.Jaki su u svim linijama tima.
c

casio

pre oko 2 sata

ja ne verujem da ima glupana pa mu zamera nesto
A

Agruja84

pre oko 2 sata

Kakav zreb za Argentince. Imaju livadu do polufinala. Pa Nek neko Kaze da fifa mafija nije namestila za mesija I kompaniju. Koji cirkus od takmicenja

Uskekruske

pre oko 3 sata

Lagana pobeda gostiju
s

spiritus movens

pre oko 3 sata

Sve vecom komercijalizacijom sporta, rekordi postaju trzisna vrednost sportskih rezultata. Otuda ovolika opsednutost i trka za istima od FIFA-e do NBA-ja.
r

rocknrollaDEVITO

pre oko 3 sata

NAJVECI SI!!!!!!
K

Koventri1986

pre oko 3 sata

Opet finale Argentina-Francuska
R

Rock n roll za kućni savet

pre oko 3 sata

Mesi realno profitirao od užasnih golmana u grupi. Zidanih sin pa onda ovaj što mu lopta prolazio pola metra od njega a on gleda.