Komentari na vest

Moćan, moćniji, Erling Haland! Norveški defibrilator umirio puno srce Iračana

K

Ko bi reko

pre 10 dana

Svaka mu cast prejak je ima i opasnu facu i fizicki je jak... voleo bih da sam on

kaligula89

pre 10 dana

pravi viking ovaj haland
I

Irac66

pre 10 dana

Moze Norveska da igra i protiv Senegala i Francuske. Imaju dobru ekipu. Odbrana malo losija ali lagano mogu do cetvrtfinala
S

Sherlocked

pre 10 dana

Bice posle Haland ne moze da postigne koliko mogu da prime.
P

Predikat

pre 10 dana

suplji su u odbrani to ce im biti problematika
B

Bacoglavac

pre 10 dana

Норвешка је позади много, много лоша и то може да их кошта. Напред имају машину, али мислим да нису на нивоу да направе нешто велико.
m

menkopenko

pre 10 dana

Videćemo protiv malo jačih ekipa
B

Branimir Milev

pre 10 dana

Prvu su dobili, videćemo za dalje...

Zivot je igra

pre 10 dana

Svaka cast kroz iglene usi!
U

Ugarte

pre 10 dana

Druže šta pričaš kažeš kroz iglene uši a ljudi dobili 4-1 neverujem koji komentari.
Č

Čiča Gorio

pre 10 dana

Korektni i ništa više od toga sa zalutalim Iračanima. A kako stvari stoje videćemo ga kada dođu pravi testovi jer ovi su ozbiljni krševi,realno.
Senegal dobija Norvesku lagano....

Mis011

pre 10 dana

Silna Norveška ali videćemo prsvi test u narednim mečevima 🇳🇴
Jedan dobar igrac koliko pravi razliku

Miroslav Tomasevic

pre 10 dana

Skoro smo ovu gospodu..razneli u sred Norveške..nikad bolje nismo odigrali..i..gde su oni..a gde mi..u rangu sa Moldavijom..neverovatno
R

Ricule13121

pre 10 dana

Haaland je jedan od najɓoljih spiceva danasnjice!
G

Gsgsvshahahahshahagg

pre 10 dana

Vrlo lukav zakljucak sa tvoje strane...

Aleksandar3006

pre 10 dana

Norveška je u rangu reprezentacija Holandije, Hrvatske, nije sam krem ali odmah u drugom redu reprezentacija koje mogu čak i do polifinala.
Bode već nekoliko godina ima dobre rezultate u evrokupovima, izgleda su radili dobar posao norvežani. Ako odigraju jednu nerešenu od preostale dve, imajući u vidu i gol razliku, imaju dobre šanse da prođu kao drugi ili jedan od 8 najboljih trećih. Za dalje, ako se poklope stvari, šesnaestina finala, možda zavisi od protivnika, ali mislim da im je tu realan domet u ovom trenutku (naravno u fudbalu nije neibično da se desi neočekivano, pa da odu korak-dva dalje, zato ga i volimo, zato je većina nas navijala za Bode u LŠ)

Steksus123

pre 10 dana

Messi je madjioničar, kakvi Haladi i Mbapei

Pa dodo sam

pre 10 dana

Čovek je mašina bukvalno!

Mihajlo Milenkovic

pre 10 dana

Mislim da nisu nista posebno, prva jaca ekipa i Norveska gubi i to mozda i ubedljivo, ima mnogo supljina.
A

Aki2244

pre 10 dana

Goldi rodjendan idolcina tamara bojanic udolka marko dzek kraljina 🤣🤣

Meda74

pre 10 dana

E da je nama jedan Haland
C

CH

pre 10 dana

Pa imamom Mitra sa 30 kila viska. I laznog messia kojeg i Vjetar obori.
A

Agruja84

pre 10 dana

Norveska ima jezivi disbalans ofanzivnog I defanzivnog reda. Njih ce Francuzi ubiti s tri razlike Ko od sale

nenad japundzic

pre 10 dana

Odlican napadac.

Ivan L

pre 10 dana

Prva polovina SP je reprezentativna Liga konferencije.
d

dadandadan

pre 10 dana

Ovaj eksperiment sa Sorlothom na desnom krilu ne funkcionira, čovjek ne bi predriblao Dragana Stojkovića Bosanca, a kamo li ozbiljnog igrača. Izgleda kao da je Norveška razbila Irak, no zapravo je Irak odlično odvojio norvešku obranu i na grešku i manjak snage su izgubili vrlo dobro taktički pripremljenu utakmicu. Haaland silno motiviran danas se tukao za svaku loptu.

Sterlings Braunfels

pre 10 dana

Čovek mašina na 51 utakmici 57 gola u reprezentaciji.

Sijanda Ksulu

pre 10 dana

Kakva je ovo igracina
p

polako..

pre 10 dana

videćemo koliko je moćan u bitnim utakmicama sa jačim protivnicima
D

Dundo1234

pre 10 dana

Haland najbolji igrač
D

Dundo1234

pre 10 dana

Haland najbolji igrač

dejan1978fiser

pre 10 dana

Bravo norvezani svaka vast
N

Nezz63

pre 10 dana

Mislim da će Irak uz Kurasao biti najlošija ekipa na ovom prvenstvu. Kape Verde su već ušli u istoriju.

Aleksandar Virijevic

pre 10 dana

Mašina je brat Erling...

Marko Zigerige

pre 10 dana

Šta su sve promašili Iračani pred kraj poluvremena, vrlo lako je moglo da bude drugačije.

Semir88

pre 10 dana

Norveška je opravdala očekivanja posle sjajno odigranih kvalifikacija. Haland je dečko mašina, nema šta.

Amir Tuzlic

pre 10 dana

Dobra utakmica još bolje izdanja Halanda 👍

Veljko Maricic

pre 10 dana

Kakav napadac, jednostavno nepredvidiv
w

wifi

pre 10 dana

Norvežani ovom ubedljivom pobedom gotovo sigurno obezbedili najmanje 3. mesto i ujedno u prolaz u sledeću fazu
m

miile

pre 10 dana

a šta ako izgube obe sledeće sa 5:0
@

@miile

pre 10 dana

Suvišno je ulaziti u bilo kakvu debatu oko tvog komentara jer ni ti sam ne veruješ u to što si napisao
R

Realan posmatrač

pre 10 dana

Ovaj Irak koji je po svemu sudeći zalutao u ovu grupu na sve to doživljava teror od strane sudija, kod 3. gola Norvežana čist prekršaj Halanda je prethodio golu i 4. gol takođe dosta sumnjiv pre centaršuta vrlo moguće igranje rukom koliko se brzo krenulo sa centra deluje da VAR nije ni analizirao tu sitauciju...
P

Prolom

pre 10 dana

Kakav faul Halanda kod treceg gola? Defanzivac Iraka je dodao kratku loptu golmanu i ovaj je napucao Halanda. Faul nad loptom? Moguce.
z

za prolom vodu

pre 10 dana

Prolom liče kod trećeg gola Norveške ne na utakmici očito si prespavao drugo poluvreme