Komentari na vest
Montela zarežao na Turke da mu se skinu sa grbače: Pregrubi ste - mi smo ljudi, ne roboti
zekadus
pre 6 dana
Montela - idi ti nazad u Empoli i kuvaj pasulj omladinskom pogonu. Dosta je više vas padavičara i foliranata sa bogovskom platom. Muka mi je gledati vas.
z
zecpripovedac
pre 7 dana
Ronaldo ce izbaciti Portugal sa svetskog
B
Besmislena Analiza
pre 7 dana
Po mom mišljenju, Portugal danas kao tim može izgledati fluidnije bez Ronalda u vrhu napada. Igrači poput Gonzala Ramosa, Joaoa Felixa i Gonzala Guedesa nude više kretanja, presinga i kombinatorike, što bolje odgovara modernom fudbalu. Od njih trojice, Ramos je najlogičnija direktna zamena jer igra istu poziciju, dok Felix i Guedes mogu dodatno da povećaju dinamiku i nepredvidivost napada. Ipak, smatram da je preterano tvrditi da Ronaldo sputava Portugal. On više nije igrač oko kojeg treba da se vrti cela reprezentacija, ali i dalje poseduje kvalitet koji može da odluči utakmicu. Problem Portugala nije samo Ronaldo, već pronalaženje ravnoteže između njegovih individualnih kvaliteta i kolektivne igre ekipe.
Z
Zikileooo
pre 7 dana
Odigrao slabo utakmicu,kao i svi ostali njegovi saigraci,odma drama!Tako bi pisali iza Mesija da je podbacio..sto neznaci da necete cim prvu odigra slabije...eto kao Portugal je tolko jak da Ronaldo da neigra bio bi prvak sveta..svasta
Ј
Јужњак
pre 7 dana
Платио је за нашу болесну девојчицу у Србији операцију.. нећу да пишем ништа лоше за Кристијана... то је легенда фудбала.
Petar Lukić
pre 7 dana
Dobiće Paragvaj sigurno

Meda74
pre 7 dana
Ja sam iskreno očekivao više od Turske
N
Nikola10101
pre 7 dana
Hoće platu a neće odgovornost. Veli, mnogo ste grubi. Možda, a možda je Turska individualno jedno 25x jača od Australije pa su se navijači, sram ih bilo, ponadali bar bodu. Eto, baš, sram ih bilo zbog toga.
blaza84
pre 7 dana
Svugde isto. Nigde nema da se pruzi podrska kad ne ide po planu
B
Brundo
pre 7 dana
Ne skrecimo sa teme jer tema je Turska a ne mi.A sto se EP u kosaric tice tu sam cekao da bude objavljen spisak kosarkasa.Kad je objavljen ovde sam napisao da se zlato ne osvaja sa Micicem.Ko postane zrtva euforije je sam kriv za to.Naseo je na euforiju i kraj price.
turska je odlicna reprezentacija.Jednostavno ih nije htelo protiv Australije
K
Komri
pre 7 dana
ovo bi bas mogla biti dobra utakmica, Paragavaj me je razocarao i ne znam da li je SAD toliko jak ili su ovi podbacili, od Turske sam ocekivao da makar ne izgube, ovako sve se svodi na jedan mec i tenzija ce biti maksimalna a ako bude nereseno moguce da oba tima ispadnu
T
Tasos89@
pre 7 dana
Mene još drži zaprepašćenje da je Španija bila na 0:0 sa Zelenortskim Ostrvom
Popokatlpetl
pre 7 dana
Turci su poznati kao veliki fanatici za fudbal
B
Brundo
pre 7 dana
Turci u svemu imaju nerealna očekivanja a onda tresnu licem o zemlju.Hladan tuš.Ko zna kakva su oni očekivanja imali pre SP?Možda su sebe videli u osminifinala ili čak četvrtfinalu?Mi nemamo takva očekivanja.Za nas bi veliki rezultat bio prolaz u nokaut fazu.U Nemačkoj, Južnoj Africi, Rusiji i Kataru smo ispadali u grupi.Kad krene nokaut faza tada počinje pravo SP.
P
PD
pre 7 dana
Što mi neko liči na te Turke sa nerealnim očekivanjima
l
loshMy09
pre 7 dana
pa u košarci smo doživjeli izbacivanje od Finske a prije početka prvenstva smo osvojili zlato po euforiji u narodu...nemoj samo o nama .
B
Brundo
pre 7 dana
Ne skrecimo sa teme jer tema je Turska a ne mi.A sto se EP u kosarci tice tu sam cekao da bude objavljen spisak kosarkasa.Kad je objavljen ovde sam napisao da se zlato ne osvaja sa Micicem.Ko postane zrtva euforije je sam kriv za to.Naseo je na euforiju i kraj price.























