Komentari na vest
Muke Iranaca zbog tretmana u SAD: Ugnjetavaju nas! Ovo je katastrofa
Daki1 Daki1
pre 6 dana
Pa trebala je biti proslava
Miloš Savić
pre 11 dana
Ne znam što sve ove zemlje trpe ova maltretiranja kauboja, da neko ima petlje da napusti prvenstvo denonstrativno...
Č
Čudilo
pre 11 dana
- Vlasti Irana: Nepoverljivi smo prema američkoj vladi o završetku rata
- Isto fudbaleri Irana: Ne bi trebalo verovati da će FIFA i Infantino išta uraditi da odigramo ljudski tri meča na SP.
D
Daki1984
pre 11 dana
Fudbal je fudbal, treba to tako gledati, a ne kroz sukobe i ostalo...
a
apokalipsa
pre 11 dana
Au bi voleo da Ameri nalete na neku od top 3 rep..i da dozive najveci debakl u istoriji mundijala.Pilo bi se celu noc🍻🍻🍻😂
stevica jovanovic
pre 11 dana
to oni namerno rade,da im zagorcaju prvenstvo
ZIVAND
pre 11 dana
Iranci su bolje prošli od YUGOSLAVJE 1992.god. kada je vraćena sa Evropskog prvenstva u Švedskoj zbog uvođenja sankcija....
B
Bacoglavac
pre 11 dana
Дајте Трампу још један орден за мир па можда буде боље
Katastrofa od organizacije...
N
Nije valjda
pre 11 dana
Ah da mi bi smo ovo mnogo bolje organizovali, u pravu si.
klackalica535
pre 11 dana
FIFA and USA duplo golo zlo.
Bogdan4655
pre 11 dana
Fudbal je fudbal, treba to tako gledati, a ne kroz sukobe i ostalo...
m
milos111106
pre 11 dana
svaka im čast na svemu
e
e
pre 11 dana
Znam da nema koristi,ali navijacu za Iran na turniru.

ledesma247
pre 11 dana
To da nemaju podrsku nacije, znaju odavno. Svi oni koji su protiv irgc-a u Iranu, fudbalere smatraju izdajnicima. Od sportista tamo podrsku imaju odbojkasi samo.
n
no.1
pre 11 dana
Fifa bi trebalo da prekine prvenstvo zbog ovakvog terora ali dzabe kad su rukovodici korumpirani
T
Tln
pre 11 dana
SP treba da se igra iskljucivo u evropi i juznoj americi
s
spitfire
pre 11 dana
sramota sta im rade, pravda za iran
N
Nije valjda?
pre 11 dana
A sta im to rade? Sto postoji zakon za izdavanje viza i rekli im vratite se u Mexico, koji je par sati leta, za sportiste koji su igrali 90 minuta i umorili se od cega? Jel smo ozbiljni? Ne budi navan ili naivna...
D
Danilo911
pre 11 dana
Iran je trebalo da igra u Kanadi ili Meksiku i kraj price.. Fifa ne sme da se zamera amerima nikako, zgrcu brdo love samo na ovo novo pravilo za pauze za osvezenje koje je uvela amerika sigurno jer je to njihov koncept.. samo me cudi da ne izlazi i neka mega zvezda u tim pauzama da otpeva neku pesmu... ccc
B
Besmislena Analiza
pre 11 dana
Gospodine Infantino da li vam je sada dupke pun dzep da mozete da progutate svu sramotu sto rade Amerikanci? Kakvo licemerje, nisi u njihovoj kozi, kako ih uopste mozes razumeti? Pravite ih b.dalama, setate ih sa jedne lokacije na drugu, ljudi nemaju tretman kao druge selekcije, nemaju uopste vremena da se odmore za naredni mec od silnog putovanja. Ne secam se da sam gledao ovakav cirkus na nekom velikom takmicenju kao sto ga Ameri priredjuju. Tek o sankcijama necu nista, dvostruki arsini.
P
Partymaker
pre 11 dana
Najveća kurva u celoj priči je Fifa! Pa pod njihovim okriljem se ovo takmičenje sprovodi! Oni moraju lupiti šakom o sto i izbaciti politiku iz sporta! Nije ovde samo Iran u pitanju, preterali su sa ponižavanjem naroda!
N
Nomen est Omen
pre 11 dana
Nesrećni Infantino sigurno neće lupiti šakom o sto, ali možda dodeli još kojeg Temu Nobela svom matorom, narandžastom dečku
g
gnrslash
pre 11 dana
Konstatno je prica ne mesati sport i politiku ali to je ocigledno samo kada politici to odgovara. Kada je obrnuto onda je to moguce. Doduse kao i sve u svetu
Ajmo Taremi prolazite grupu u inat amerima

Golub86
pre 11 dana
ajde iranci samo kukate
s
sa
pre 11 dana
Da Ameri imaju ovakvebuslove,vec bi podigli borbene avione.
j
jovan milak 1987
pre 11 dana
pa gde je ta evropa i ljudska prava zasto se niko ne oglasi😀😀😀😀
0
0608
pre 11 dana
Не игра се у Европи
P
Partymaker
pre 11 dana
Buraz, ne znam da li se sećaš Katara? Kako su svi pljuvali, kako Katar ne poštuje ljudska prava, čak su se i Nemci slikali sa rukom preko usta i slično....Licimeri!
@
@0608
pre 11 dana
A geografija je inače dosad sprečavala evropske dušebrižnike da se zgražavaju nad nepravdama i kršenjima ljudskih prava? Uostalom, Evropa i SAD uvek u istom timu igraju te svoje licemerne igrice.
P
Pazi
pre 11 dana
@0608 To ih ne sprečava da se svuda u svetu mešaju u sve.






















_Cropped.jpg.webp)
