Komentari na vest
Najgori fudbal se igra u Aziji!
b
bojebos
pre 23 minute
A sta je ovde cudno i razlicito u odnosu na svako svetsko prvenstvo ranije?
r
rea
pre 26 minuta
Najgori fudbal se igra u Srbiji, pa tek onda Azija može da se diči očajnim rezultatima. Elem, sasvim je normalno da će najgore rezultate imati reprezentacije koje su sa totalno drugog kraja sveta koji je gotovo ceo jedan dan razmaka zbog vremenske zone, da li iko stvarno misli da ti kada dođeš iz Seula u Los Anđeles, sa vremenskom razlikom od 16 sati, to čovek može da preboba za 5-6 dana i da bude kao nov? Malo sutra. Kada putuješ iz Srbije u Australiju, koja je 7-8 sati u odnosu na nas po 5-6 dana ne možeš da dođeš sebi, a mogu samo misliti kako je kada je ta razlika celih 15, ili 16 sati. Pritom, logično je takođe i da će reprezentacije lokala biti dobre jer su upoznati i sa klimom i sa vremenom, a i sudije su im dobrano naklonjene - kakvo bi prvenstvo imala Azija, a kakvo Konkakaf, da je VAR dosudio 2 čista penala Australiji protiv SAD-a?
Stefkeeee1995
pre 41 minuta
A sta ste drugo ocekivali xD
N
Nenad Petrovic
pre 41 minuta
Pod hitno da se organizuje na drugi nacin učešće na sp.. Došli su neki ni mačku sa praga ne znaju da šutnu.. Zauzeli mesto ekstra zemljama
m
milena11.11.
pre oko 1 sat
Realno od svih ovih reprezentacija najviše se očekivalo od Južne Koreje,ostale su daleko ispod kvaliteta za SP.
djole.
pre oko 1 sat
A bejaše toliki hvalospevi o Južnoj Koreji pa se cak i neka četvrtfinala spominjala.
















.jpg.webp)






