Komentari na vest

Najki, Adidas, Puma, Mekdonalds, Brahma... Čija je reklama za Svetsko prvenstvo najbolja? (ANKETA)

E

Ej

pre 19 dana

Nike kad kradu pehar, adidas Messi kad crta flomasterom :)
D

Djordje Milev

pre 19 dana

Nike napravio najbolju moguću reklamu
E

Ej

pre 19 dana

Vise Kratki film :)
J

JELEN PIVO

pre 19 dana

Najbolje a domaće!
T

Teks Viler

pre 19 dana

Adidas i Brahma

Zvezdas1989

pre 19 dana

Pepsi je pre pravio najbolje reklame i dalje niko ne moze da mu pridje

vladan03082018

pre 19 dana

Svaka cast svima, ali kim je ne zamenjiv
3

39393939

pre 19 dana

Joga Bonito je Joga Bonito i reklame za pepsi
E

Ej

pre 19 dana

Dirty Sanchez gatuzo :D
a

andja v

pre 19 dana

minut kao na super bolu

Marko Pavlovic

pre 19 dana

Svaka čast svima, ali Kim je Kim..... 🤣🤣🤣
l

loknica11

pre 19 dana

Najki podrazumeva se nrv
L

Lusiliu

pre 19 dana

Kakva je propast ne naci se u USA u svakom pogledu,FSS je tu otisao 4 koraka u nazad.
M

Mileva89

pre 19 dana

Puma i Neimar izdominirali
Z

Zigory

pre 19 dana

Nego Sto nema nekih nasih ( da otpevaju nesto) ?! Nis, Jat, Bip npr.
Z

Zigory

pre 19 dana

Adidas ubedljivo najbolja!
Z

Zumbula

pre 19 dana

Adidas je ok.. al sve je to komercijala

Ruzica70

pre 19 dana

Jako zanimljive reklame nema sta. Potrudili su se
j

jocy9933

pre 19 dana

Sve zavisi. Mada Nike je nekako najbolji
S

Sofronije Jr.

pre 19 dana

Bekam uzeo pare kao promoter SP, biće komentator na tv-u, pritom reklamira silne brendove. Zaradio bar 10 miliona za par meseci, lik obrnuo igricu.

Milica03

pre 19 dana

interesantan clanak

Milica03

pre 19 dana

sve je postalo kinta

Trifke1970

pre 19 dana

Realno ovi brendovi se ne mogu meriti sa sportskim brendovima.

Marko Markovic

pre 19 dana

Jamil jamal najjaci igrac sveta

Vaskon

pre 19 dana

Hvala za članak, interesantno je!
Sve je postala kinta
s

sandrasandrq

pre 19 dana

Nike, ubedljivo👏👏👏👏
P

Pep

pre 19 dana

Brazil do titule! Brahma najbolja reklama, a ovi što ne vole Brazilce u komentarima isto su pisali i 2006, 2010,2014, kao cirkuzanti precenjeni iste stvari pišete u komentarima već 20 godina ali Brazil će doći konačno do šeste titule!

Mile Stručnjak

pre 19 dana

Od kada mi koristimo "Najki"?
b

bazileus

pre 19 dana

Lego najbolji, jedini skupio Mesija i Ronalda zajedno
B

Bacoglavac

pre 19 dana

Колико су поранили у Најкију с овим рекламом кад су Палмера који ни не иде у САД звали да представља Енглезе
S

Scaloneta

pre 19 dana

Obe reklame su dobre i podsetile su me na nekadašnje Pepsi reklame.
a

ancika12

pre 19 dana

onaj stari vajb je jedino adidas postigao, tako da za njih ide moj glas
b

bajazitbajazit12

pre 19 dana

Mek je najlosiji a ne znam da li je najk ili adidas bolji
m

miki.mocart

pre 19 dana

Coca cola podbacila skroz... A pepsi je nakad imao najjace reklame... Steta sto sve vrhnuske fudbalere razdvajaju sponzori i sto se ne napravi zajednicka reklama za svetsko.
d

duskica12

pre 19 dana

najk najbolje uradio posao
J

Janaćko

pre 19 dana

Najk sprcao milijardu a uradio najgoru reklamu. Čim sam video nosonju, prestao sam da gledam. Bekam na svakoj reklami, jako neprijatno. Po meni Adidas najjača reklama.
b

boka12

pre 19 dana

Nike obozavam ali adidas je realno najbolje odradio
v

voja12

pre 19 dana

Adidas najjaci ubedjivo

Nikola Perovic

pre 19 dana

Sve je stvar utiska ali ova adidasova sa ovim dahom iz filmova devedesetih godina mi je ipak najbolja... Ali je i Najki odgovorio momački Sve u svemu vraćaju se reklame kakve smo nekad imali,ovo je godina kad imamo taj duh kao nekad ❤️