Komentari na vest

Najluđa utakmica Mundijala ili paravan veka?! Posle 3:3 niko na svetu više ne zna šta da misli

kivekive

pre 6 minuta

Jos jedna u nizu namestaljki na ovom SP

Milan Novakovic

pre 12 minuta

I vrabci na grani su znali za x

Nemanja Simic

pre 14 minuta

Ala su ga namestili.
b

bojebos

pre 17 minuta

Kriv je nakaradni sistem gde prolazi treci u grupi, a odlucuje medjusobni susret a ne gol razlika.
b

bojebos

pre 33 minute

Euro 2004: Svedska - Danska 2:2 - nije bio dovoljan neresen rezultat, nego je SAMO rezultat 2:2 vodio i jedne i druge dalje. Sta je bilo na kraju? 2:2.
Z

Zivko57

pre oko 1 sat

Namestili msjstorskj 3 3
J

Jakov1503

pre oko 1 sat

Paragvaj i Australija kući a Iran i Koreja da igraju
N

Nanas

pre oko 1 sat

Samo da mi objasne svi koji tvrde da je namesteno, ko i kakva sila garantuje da ce covek dati gol u 95:30, a 6 min produzeno !!!??? Mislite da bi se igralo dok ga ne daju ??? Nikada nije namestena utakmica kada gol padne u zadnjoj sekundi,to bi trebalo da znate,utakmica je namestena onako kako su je namestili australija i paragvaj !!!
D

Dragan 350

pre 30 minuta

Produzenje bilo 4 minuta
N

NIO

pre 17 minuta

Druže ti i dalje očigledno veruješ u Deda Mraza
S

Sava Pančevo

pre oko 1 sat

Više puta sam napisao da je svetsko prvenstvo čista dogovorna ekonomija, ali koliko vidim još ima ljudi koji to ne mogu da prihvate. Što je razumljivo. Ipak od svih cirkuskih predstava, najveća je Španija Zelenortska ostrva. Španija je tako,, žestoko,, napadala da su ostrvljani za celu utakmicu imali 1 i slovima jedan faul. Da nije tužno bilo bi smešno.

[email protected]

pre oko 1 sat

Kod ovakvih utakmica istina je negde između. Nema onog direktnog dogovora, ali svest da te nerešeno vodi dalje i da isto odgovara protivniku, proizvede to da kako utakmica odmiče, kad vidiš da protivnik ne zapinje, u konkretnom slučaju period igre kad je bilo 2:2, nećeš da rizikuješ, odgovara ti rezultat. Ako se baš otvori situacija zabiješ gol, šta te briga za protivnika u 93. Isto tako u zadnjem minutu mozes malo lakse ući u duele, ne pozicionirati se najbolje i dozvoliti šansu da odes u laksi deo žreba. Ne verujem u neku veliku zaveru, više je spontano na terenu, ekipe igraju na rezultat koji im odgovara i taj rezultat se na kraju i ostvari

Stefkeeee1995

pre oko 1 sat

Svi ocekivali maksmimum 1:1
D

Daren_g

pre oko 1 sat

Poraz u ovom mecu je vise odgovarao austriji zbog lakseg protivnika u nokaut fazi. Tako da me bas bas cudi ovako kasno dat gol kalajdzica
A

Aggaahhaaha

pre oko 1 sat

Više im je odgovarao ako su zakazali ljetovanja i vatala ih nostalgija kući, hahahaha, prvo provjeri pa prokomentariši…
D

Druze

pre 42 minute

Austrija kuci ide sa porazom, Iran bi prosao.

Sterlings Braunfels

pre 29 minuta

Austrija izgubljenom utakmicom bi ispala.

Neksaa

pre oko 2 sata

Neka ga neko nauči šta znači ekspresno. Jer 17 min nakon gola nije ekspresno.

Semir88

pre oko 2 sata

Iranci zaista nisu imali sreće. Poništen im je gol u nadoknadi, a na ovoj utakmici pada gol u nadoknadi za nerešeno. Baksuzi...

Otac Makarije

pre oko 2 sata

Puno namestenih meceva na ovom svetskom prvenstvu koliko sam ja primetio. Zelengorska ostrva ne moze niko da pobedi,ma dajte.

Igor Markovič

pre oko 2 sata

Dogovor da se vidi iz aviona
m

milena11.11.

pre oko 2 sata

Penali i dogovorena utakmica su uvek Arnautovićeva šansa za gol.
G

Gost45

pre oko 2 sata

Ostavite se mladi kladionica bit ce te zdraviji i u glavi i telu.Nikad nećete gledat fudbal kao sport cec kao namestaljku,jer ce uvek neko kriv bit zavisno od Tiketa.
N

NIO

pre 15 minuta

Nema ovo veze sa kockom i tiketima već sa zdravim razumom ako neko veruje da je ovo bila regularna utakmica onda stvarno ne znam šta je neregularna
B

Baggio

pre oko 2 sata

Ovaj Arnaut , ne znam na koju foru on igra profesionalno fudbal. Lik nema pojma, zapravo nigde pojma nije ni imao. Čovek koji jedva daje tek poneki gol a igra napadača celu karijeru, ja nemam reči. Nešto diže šorts, neka frizure sa hidrogenom, ponasanje teatralno, ja ne znam šta je sa likom, toliko love da neko ima a da izgleda i da se ponaša tako primitivno, to je neshvatljivo.
8

828282

pre oko 2 sata

Voleo bi ti da je u tvom partizancicu ali nista od toga
S

Sabahudin62S

pre oko 1 sat

Sve i da nusta ne zna vama ga zabio slatko i duboko. Sto se mene tice do sledeceg zabijanja vama ne mora ni da igra.
B

Baggio

pre 35 minuta

Niste u pravu, subjektivni ste.
b

bojebos

pre 29 minuta

Zamisli kad je covek spomenuo Arnauta koji igra fudbal 20 godina, a 1 godinu proveo u Zvezdi, i to losu. A javili se da ga brane Zvezdasi i da pljunu Partizan.
t

tnt

pre oko 2 sata

To što je rezultat 3:3 ne znači da nisu namestili
B

Boka85

pre oko 2 sata

Verovatno namestena utakmica

Марјан Симоновић

pre oko 2 sata

Pa normalno da je namestanje, niko nije ni sumnjao
S

Svako...

pre oko 2 sata

... kome je stalo do rezultata bi ovo uradio!

Miki Milikic

pre oko 2 sata

zbog arnauta navijam za austriju
T

Turista

pre oko 1 sat

Zbog Arnautovica za Austriju, zbog Ivanica za CG, zbog Krunica za BIH, zbog Borjana za Kanadu, zbog Marina za Nemacku... imate tih "nasih" dosta...

Sijanda Ksulu

pre oko 2 sata

Kakvo namestanje sta je ovoo
v

vule ilic

pre oko 3 sata

Ništa Austriji bez Srba.
L

L'Equipe

pre oko 2 sata

Kod nas ne bi imali mjesta posto nam igraju igraci kojim se u najboljim godina ne igra u evropi da bi uzeli sto vise love u arabiji. Zato nas i nema na svetskom prvenstvu.

[email protected]

pre oko 3 sata

svi su igrali x ,zato su i padali golovi da ne bi ispalo kao paragvaj-australija 0:0
N

NIO

pre oko 3 sata

Naravno da je nameštena utakmica samo su prevaranti još dodali i golove u nadoknadi, ovo je sramota za sport ali nažalost i trenutna realnost

Cujo Zarko

pre oko 3 sata

Samo mogu ljudi da na gadjaju sta je tu istina

rajko vidic

pre oko 3 sata

Dobra utakmica sa mnogo golova, ali verovatno namesteno da obe ekipe prodju

Meda74

pre oko 3 sata

Po meni namešten x

Valentina Kolar

pre oko 3 sata

Treba naći način da ne postoji mogućnost nameštanja utakmica

Veljaa13

pre oko 3 sata

Dok ne postoje cvrsti dokazi o bilo kakvim nepravilnostima, treba je posmatrati kao izuzetno neobicnu fudbalsku predstavu
P

Pepsii

pre oko 3 sata

A ti kao ocekujes da FIFA izadje u javnost i kaze namestena je utakmica svetskog prvenstva. Stvarno ima cudnih ljudi...

Natasa27

pre oko 3 sata

Jedni ce u njoj videti spektakl, a drugi ce sumnjati zbog nacina na koji se sve odvijalo

Luka Kovijanic

pre oko 3 sata

sramno, treabju krovne institucije i ovime da se pozabave

ivanasud

pre oko 3 sata

I ipak je dosao X ali kako

Sasa Maksimovic

pre oko 3 sata

ko ce ga znati dal je namesteno luda utakmica mada mogla je austrija da pobedi
M

Mmmatkee

pre oko 3 sata

Idemoooo alziir

Cujo Zarko

pre oko 3 sata

Luda tekma . Sledece prvenstvo ce biti sa 64 ekipe. povodom 100 godina svetskog prvenstva
B

BH

pre oko 3 sata

Odustalo se od toga

Satoshi Kiroh

pre oko 3 sata

Ovi što kukaju na ispadanje velikog Irana, neka se odsele u Teheran, da vide kako bi se tamo proveli kao hrišćani. Kakav smo glup narod, i posle nam drugi krivi...
L

Lopovv

pre oko 3 sata

A ti si vidim bio u Teheranu pa sve znas ? Necemo svakako u Teheran dok je zategnuta situacija sa velikim humanistima i postenjacima Izraelom i USA...
П

Пера Ждера

pre oko 3 sata

Био и у Техерану и у Табризу и у Исфахану и у Ширазу за које ти "просвећени у паметни" никад ниси ни чуо. Диван народ, отворен, срдачан. Сличан нама. Има импозантну вишемиленијумску историју. Нису признали Косово. Пуне стадионе, популарну одбојку... Бар си нешто научио.
A

Arizona 325

pre oko 3 sata

Sta ako ti kazem da sam pre par godina igrom slucaja bio i posetio bas Teheran i niko me nije uhapsio, tukao, mucio, napadao jer nisam iranac itd
T

Tvrdjava

pre oko 3 sata

A fifa reklamira fer plej,sport,omladina,moralna nacela....a u stvarnosti namestaljke,kladionice,pare,koverte ispod stola,foliranje...
N

Nenad Petrovic

pre oko 3 sata

... Dobra utakmica nema sta...

Zoran Jeremic

pre oko 3 sata

I sta sada reci
N

Nenad1246

pre oko 3 sata

I zato je glupost da trećeplasirane ekipe idu dalje al ne sve onda se dolazi do ovoga u grupama koje kasnije igraju. Zato je sa 32 ekipe bio najbolji sistem. Kalkulacije je samo unutar grupe gde svi istovremeno igraju pa ko koga zajebe u tom trenutku.
N

Nadrealno s(R)tanje

pre oko 4 sata

Jbg tako ispada, ali mnogo ludacke srece za AUT. Sta da je onaj nas zemo promasio u 96 min.?
V

Vip vip

pre oko 4 sata

Sto niste stavili 1000e na x kad ste znali

Golub86

pre oko 4 sata

ako je ovakva utakmica nameštena onda više nema smisla pratiti i gledati fudbal.. jer se onda sve namešta i sve je moguće namestiti
D

Dragojlo

pre oko 4 sata

A, čudimo se kad ovakvu utakmicu odigra Partizan.
G

Gost77

pre oko 3 sata

Zato vi u prvih 15 minuta dobijete penal za vas i iskljucenje protivnickog igraca pa nema te neizvesnosti
T

Tvrle01

pre oko 4 sata

Bilo bi čudo da je neko pobedio. Ovako je jasno da je nameštaljka. I nije jedina na prvenstvu, od žreba pa do utakmica...
Ž

Žerac

pre oko 4 sata

Dve utakmice unapred dogovorene, pored ove i meč Hrvatska : Gana.
Y

Ygyg6c6

pre oko 3 sata

Jest, ali u k....
P

Predikat

pre oko 4 sata

nije ovo namesteno, ali samo ko je slep moze da pomisli to

Umo Bolnik

pre oko 4 sata

Kakva namestaljka strasno. Ovo je najgore prvenstvo do sada i najsramotnije.
H

Hvycrc

pre oko 3 sata

Budalo, najveći broj golova u zadnjih 30 godina...
M

Ma da bre to

pre 28 minuta

Kakva buzga...pa normalno da je palo najvise golova kad imas 16 ekipa vise, prostom logikom imas i mnogo utakmica vise...jbt ko sve ima pristup internetu...

Radojkovic Milos

pre oko 4 sata

X je došao, kako god okrenes
I

Ilijajakim02

pre oko 4 sata

Ovo je na 6+bila kvota 30
S

Slaviša Trifunović

pre oko 4 sata

Zanimljiva utakmica,bravo za obe selekcije.

ЗоранАГТ+

pre oko 4 sata

Дешава се да дође шта им одговара.
N

Nikola10101

pre oko 4 sata

Ko me je juče poslušao na vesti o iranskom ofsajdu, lepe pare je uzeo. Bila je

Amir Tuzlic

pre oko 4 sata

Austrija , Alžir, Paragvaj i Australija ne bih videle vide Mundijal da sam ja predsednik FIFA sramotno prvenstvo 👎

PR RI

pre oko 4 sata

A Bosanci Juzna Afrika i Kabo Verde su bas igrale odlican Fudbal , sve tri Reprezetacije operisani za Fudbal. Bosanci mogli 5 komada da prime protiv Kanade, Protiv Svajcaraca dobro prosli a da Katar malo vise fal gas ni njih nebi pobedio. Juzna Afrika ni sama ne zna kako su prosli dalje i to kao deugoplasirani oni Cezi i Koreanci su bili Rak za Oci mozda i maj gora grupa a Cabo Verde je prosao samo zato jer Urugvajci postavili Rupetinu od Golmana i Urugvaj naj gori od kako sam se rodio, a Saudiska Arabija zna samo Kamilu da jasu. Protiv Spanaca stavili Kineski Zid
D

Djed usa

pre oko 4 sata

Ni da se ja pitam, ali realno si sve te nabrojane ekipe trenutno jace od nas...
P

Pfc

pre oko 4 sata

Napravimo vam jezik, i ne mozete osnove da savladate...
N

Nenad1246

pre oko 3 sata

Urugvaj najgori od kad si se rodio? Urugvaj je ovakav 70 godina.
q

qr

pre oko 5 sati

Gledao sam utakmicu, kako koja ekipa da gol tako se ona druga ekipa sklanja da protivnik izjednači
M

Milvol

pre oko 5 sati

Ma nisu namestili,samo su se dogovorili
N

Namesteno

pre oko 5 sati

Pitam se sta sam gledao i na sta sam bacio vreme
O

O la la

pre oko 4 sata

Trebaš stvarno biti zaludan u životu da u 5 ujutru gledaš Alžir-Austrija 😄
3

3 boda

pre oko 5 sati

Da ga nisu uvaljali Austrijanci (uz veliku pomoc igraca Alzira), Mareza bi bicevali u svlacionici svi od igraca Alzira, Austrije do celavog Djanija iz Fife.
K

Komri

pre oko 5 sati

Pa dosli ljudi u situaciju da prodju dalje i to iskoristili. Takav sistem takmicenja je napravljen da 32/48 timova prolazi dalje

Nemanja Milijanovic

pre oko 5 sati

Kako li je korner zastavicu naciljao kod drugog gola na utakmici, da je udari i da mu se vrati. Vrati im se sve kasnije, ako su nameštali

human

pre oko 5 sati

u šesnaestini finala će biti odličnih utakmica.

[email protected]

pre oko 5 sati

ha, pa oni su ovo maestralno uradili...
P

Pavlovicmp

pre oko 5 sati

Klasična nameštaljka...
N

Namestaljka

pre oko 5 sati

Igraci Alzira psuju Mareza sto je dao gol pa se onda sklanjaju da ga austrijanci dadnu da bi izbegli spaniju. Namestaljka na nivou beton lige

Marko Budisavljevic

pre oko 5 sati

i koja je fora sa ovim debilima Kroasanima sto masovno ostavljaju komentare i likuju na nasim portalima?? pa vi zemljaci Srbende navijajte za komsije i letujte kod njih!! stvarno smo narod za izucavanje, navijamo za ove retarde sto su nas klali i sto nas mrze, ne mogu ocima da nas vide.. Nadam se kvaru na oba motora kad budu leteli na sledeci mec
G

Gosstt

pre oko 5 sati

Idi pojedi sendvic da se smiris.
0

011

pre oko 5 sati

Pa sta ocekujes ? Da dodju da kukaju a prosli su grupu ? To sto smo mi ispali od Albanije u Leksovcu pa sada ocajnickingledamo SP iz prikrajka ne bi li nasli nekoga za koga cemo navijati I sa kime.cemo se poistovetiti je samo nas problem. A sto se tice mora - ljudi idu gde im je lepo. A u Hrvatskoj im je ocigledno lepo za razliku od tebe.
N

Ne vidim foru

pre oko 5 sati

Ne vidim nikakve kroasane da pisu na ovoj temi

Kuleas

pre oko 5 sati

A možda da tebi padne na glavu nešto dok budeš čekao autobus sutra? Stidi se, nesrećni Rujo...

Marko Budisavljevic

pre oko 4 sata

stidim se, nesrecni Ujoo
@

@ssss

pre oko 4 sata

Da li se tebi priviđaju Hrvati?To su ti garant juče na mitingu punili glavu sa ustašama i Piculom pa ti se sve pomešalo u glavi.Nema nijedan komentar da ima veze sa Hrvatima.

Marko Budisavljevic

pre oko 4 sata

evo ti ga Baki, jedan kroasan odma ispod tvog komentara, prizvao si nesrecnog ujuu
p

plavacc

pre oko 4 sata

da mi je da ja budem nesretan jednu deceniju da ovi moji splavari odigraju finale,polufinale i prođu grupu

Marko Budisavljevic

pre oko 4 sata

moze Baki, daj da mi danas padne jedno 100 evra na glavu dok budem cekao bus, pa taman tebe da castim sa jednom virslom kad posle Portugala budete za Dom spremni
P

Propeler koji ne radi

pre oko 3 sata

Apsolutno si u pravu iz ugla nacionalnosti. Uradili su nam puno zla u istoriji ne mogu biti "neko za koga navijamo". Sa druge strane cilj sporta je spajanje a ne razdvajanje. Teško je to razlikovati ali sa druge strane, iz ugla sporta predstavljaju ono što mi kao narod volimo-mala država, prkose svim velikim silama ovog sveta. Kao mi u košarci. I mi, sa svakim njihovim uspesima imamo benefit, nas gledaju kao Jugoslovene pa nas više cene u svetu fudbala.
D

Dzoe

pre oko 2 sata

Ajde ćaci saberi se.

Marko Budisavljevic

pre oko 2 sata

Propeler ne slazem se za drugi deo tvog posta jer nas u svetu fudbala ne cenimo ni mi samo sto je razumljivo s obzirom da smo suplji kao gol na kome brani Muslera. Da li je nekom od nas palo na pamet npr kad smo igrali atomsku kosarku na OI u Parizu, i kad smo samo zbog oruzane pljacke sudija, u kojoj je prednjacio sudija musliman iz bosne,takodje Jugosloven po tebi, izgubili da kolektivno idemo svi na hr portale, ostavljamo komentare i lupamo pluseve nasima a minuse njihovima?? naravno da ne, jer nas generalno oni ne zanimaju, dok sa druge strane oni su svi opsednuti Srbima, sve svoje uspehe slave uz Tomsona i velicanju oluje.. Jako su jedna iskompleksirana nacija i to ih ubi
0

011

pre oko 2 sata

@Marko Budisavljevic - jedan Hrvat ?? Gospode dragi Vi se bas plasite Hrvata kad vam se od jednog komentara pricinjava ceta Ustasa. Kompleksi su cudo. Trebalo bi da potrazite strucnu pomoc. Fobije se lece - 21. Veku je pobogu.

Marko Budisavljevic

pre oko 2 sata

011 kompleksi?? Jel ti znas sta su kompleksi ili si video da to sad cesto svi pisu pa ajde i ti da bi ispao pametan i nacitan!!? obidji malo portale i pogledaj komentare i videces da mi se ne pricinjava. A strucna pomoc mi treba da ostanem imun na komentare teletabisa kao sto si ti
С

СССС

pre oko 1 sat

@ssss Ова 4 латинична С сигурно нису она српска 4С! Говор си сигурно слушао и није било помињања никалвог Пицуле, Хрвата или било чега, као што знаш. Што се коментара комшија тиче - има их на сваком порталу, на многим вестима. Али оно кад си мали - теби не преостаје ништа друго него да провоцираш! Ми постанемо прваци Европе или света у разним спортовима и никоме не падне на памет да одемо на њихове сајтове да ликујемо или провоцирамо! Тако раде припадници великих народа. Мали могу само да провоцирају.

Marko Budisavljevic

pre oko 1 sat

CCCC Doktore! direkt u metu
g

gljuvc

pre 39 minuta

Isto tako verovatno ne jedes proizvode iz nemacke ,USA , Francuske itd. Brale nema sa kim nismo ratovali tj, svadjali se. Treba odrasti i uciti na greskama a ne hatati se proslosti.... Japan je uspeo , Nemacka je uspela samo smo mi vecito u proslosti,,,
@

@Marko Budisavljevic

pre 6 minuta

Браво мајсторе. Браво. Једино исправно размишљање
S

Strucno iz kreveta

pre oko 6 sati

Ovo je stela bila, a ko kaze da je nemoguce jer je zadnji minut itd vara se i iznenadili bi se koje su sve utakmice namestene bile u fudbalu neke za koje ljudi nikad ne bi pomislili zbog rezultata ili desavanja na terenu... Prvo igraci Alzira kojima vise odgovara 3 mesto su pustili prakticno Austriju da se seta po sesnaestercu posle gola za 3-2, cak i pre gola za 3-3 su imali austrougari solidnu sansu kad je neki iz Austrije sutnuo 3m pored gola iz dobre prilike...
V

Vyvyvtc

pre oko 3 sata

Šta li si ti ,jado, htio reći?
N

Neverovatno

pre oko 6 sati

Koliko je proklet Iran...
G

Gagy srbin

pre oko 6 sati

Nije do prokletstva vec do Fife, Amerike i stelovanja rezultata... Nije tu odlucivala nikakva sreca na danasnje 3 utakmice, znale su i ptice na grani da Hrvatska i Kongo pobedjuju a Alzir i Austrija igraju X...
@

@gagy srbin

pre oko 5 sati

Evo izgleda ja jedini nisam znao
в

велики

pre oko 1 sat

Нису проклети него ови наместише. Задњих 5 минута код 2-2 Алжир држи лопту на средини терена, само се додају, Аустријанци их не нападају. И онда одједном одиграше акцију и дадоше гол непланирано. Одмах играчи што дотрчали до Мареза који дао гол стављали руке преко уста и причали сигурно да морају да пусте. И пустили Аустријанце у наредном нападу, али један несрећник промаши шансу. Онда су морали брзо да им предају лопту, а судија је без разлога продужио 2 минута (иако никакве паузе није било осим пола минута код гола) и ови дадоше. Ово је скандал над скандалима и наравно да ће проћи и то баш зато јер је овако Иран испао. Да је та деветопласирана екипа неко други - било би свашта. Овако - завет ћутања и терај даље!
P

Persian Lion

pre oko 6 sati

Nema šta da se misli, ti što misle i mozgaju teorije zavere neka prate nešto drugo. Muška utakmica, borba, ono što tražimo da gledamo a Iran neka plače na nekom drugom mestu pošto se najmanje bavio fudbalom. Bravo Austrija i Alžir!
O

Objektiva posmatranja

pre oko 5 sati

Srbin a volis i branis Ameriku, mrzis Iran jer su druge vere, a Ameri da nisu Pravoslavci ? Isti oni Ameri koji su rokali po nasim gradovima uranijum i kojima se sad uvlacimo dok za to vreme glumimo velike prijatelje Rusima...

Marko Budisavljevic

pre oko 6 sati

koji rolerkoster zadnja 3 minuta!! Najbolja utakmica na prvenstvu za sada.. zao mi je nesrecnih Iranaca, bas ih nije htelo u zadnja 24 sata
o

omg

pre oko 5 sati

Ako je ovo najbolja utakmica prvenstva do sada onda je fudbal u preozbiljnom problemu

Marko Budisavljevic

pre oko 4 sata

reci koja je bila bolja i ludja od ove?
M

MANOL0

pre oko 6 sati

Ne verujem sta sam procitao. Deciji novinari ponovo jasu !
d

dgg

pre oko 6 sati

Ono kad je tekma Kolumbija - Portugal koja se završila 0:0 bolja od ove koja je završena 3:3
i

ironija života

pre oko 6 sati

pa da to je kad ja čekam 0-2 gola za lovu pretvore se u PSG i Bayern a na kraju ipak dođe X
T

To je

pre oko 5 sati

..kad si kockar.
0

011

pre oko 5 sati

Ja sam odigrao iz X-X & 0-2 gola. 3.6 bila kvota. Masio golove...
@

@to je

pre oko 5 sati

A Mozzart je inače sajt za izučavanje kvantne fizike
s

spiritus movens

pre oko 6 sati

Ne znam da li je prevara li znam da su dva Srbina dala golove (Arnautovic, Kalajdzic).
R

Realann u fullu

pre oko 5 sati

"Srbi" kojima je preca i draza Austrija od Srbije, takvi "Srbi" koji menjaju dres i zastavu, su gori od bilo kog neprijatelja.
S

Srbo Bg

pre oko 5 sati

Dok gledamo Hrvate i Bosance na SP, kako im igraju u reprezentacijama dosta mladih igraca rodjenih po Evropi i Americi, nase gledamo za to vreme kako igraju za Austriju, Nemacku... Sta reci koju poruku poslati...
B

Brukaaaa

pre oko 5 sati

Veliki uspeh za nas alal nam vera... Mozda osvoji Nemacka pa slavimo sto je Pavlovic Srbin postao sampion sveta...
@

@Realann u fullu

pre oko 4 sata

Niko od njih nije menjao dres, jednostavno iz Srbije ih niko nije zvao... Mozda i jeste ali kasno... Nisu valjda trebali sami da dodju u FSS i da kazu e, ja igram za Srbiju? Kod nas se sa time krenulo tek u poslednjih par godina, da jurimo igrace naseg porekla, za sada i od toga slaba vajda.

Uskekruske

pre oko 6 sati

Kakav lud meč...